"Майнкрафт". Круті споруди та пам'ятники

396 0 Новини високих технологій

Що таке "Майнкрафт"? Багато вважають, що це задоволена дитяча гра, в якій відсутня красива графіка, нормальна фізика, сюжетна лінія і саме головне - геймплей. Але чи це так? Якщо подивитися з боку, то "Майнкрафт" представляє величезний згенерований світ, в якому гравець може будувати різні споруди, полювати, рибалити і займатися землеробством. Так як це тривимірна гра, багатьом здається, що вона досить нудна й одноманітна. Але ті користувачі, які провели в ній досить багато часу, зрозуміли, які можливості у них є. Приміром, з допомогою підручного матеріалу, в даному випадку квадратних блоків, можна створити свій власний місто, величезні замки, кораблі з портами і багато іншого.


Звичайно, на це може піти багато часу, але давайте подивимося, що з усього цього може вийти. У цій статті будуть представлені самі круті споруди в "Майнкрафте".

Королівська гавань

Крута споруда означає не тільки цікаві будівлі, кораблі або пам'ятки. Одна з найголовніших особливостей крутих будівель в "Майнкрафте" - це розміри. Чим більшу площу займає те або інша будівля, тим красивіше він виглядає.
"Майнкрафт". Круті споруди та пам'ятники
Королівська гавань - це найбільша споруда в "Майнкрафте". В ній знаходиться величезний замок, порт з великими галеонами, безліч житлових будинків для селян і багато іншого. Ця будівля справді унікальна, тому як була повністю скопійована з "Гри престолів". Можливо, на будівництво всіх споруд гравцям довелося витратити не один місяць, але результат того вартий.


Кар'єр

Кар'єр теж відноситься до крутим будівель. Напевно, ви думаєте, що побудувати його не так важко: викопати велику яму і розставити світильники. Але не все так просто. В даному кар'єрі знаходиться безліч важкої техніки: белази, екскаватори, камази та ін.
"Майнкрафт". Круті споруди та пам'ятники
Крім техніки, у кар'єрі можна підключити труби, які будуть автоматично переробляти блоки на корисні матеріали. Таким чином, із звичайного кар'єра може вийти великий структурований завод.

Галеон

Круті споруди в "Майнкрафте" - це необов'язково повинні бути міста або заводи з кар'єрами. До них також можуть відноситись величні скульптури, пам'ятники або великі кораблі.
"Майнкрафт". Круті споруди та пам'ятники
Галеон - це великий корабель, який призначений для дальніх рейсів і має на озброєнні вісім гармат, трюм, карцер і чотири вітрила. Побудувати його в точності нелегко, бо для цього необхідно знати, де що розташовано, і як воно все функціонує.

Популярі новини
Загрузка...