Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?

286 0 Новини високих технологій

У цій статті мова піде про Overwolf. Що це за програма і для чого вона потрібна, як вона працює і які функції у неї є - все це і багато іншого буде розказано в статті. За підсумком її прочитання ви зможете зрозуміти для себе, чи потрібно завантажувати та встановлювати програму собі на комп'ютер.

Аккаунт

Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
Спочатку давайте розберемося в перших етапах користування цього програмного забезпечення. Справа в тому, що після завантаження та установки перед вами з'явиться вікно, в якому буде запропоновано створити обліковий запис. Варто відразу уточнити, що цей етап ви можете просто пропустити, якщо в майбутньому не думаєте купувати товар в магазині Overwolf AppStore. Для цього потрібно клацнути по посиланню Skip. Якщо ж ви плануєте це робити, то просто введіть у відповідні поля свої реєстраційні дані та натисніть кнопку Create an account, а далі слідуйте простим інструкціям.


Варто так само відзначити, якщо ви вже маєте обліковий запис, то вам необхідно натиснути кнопку Log in, щоб перейти у форму для входу.

Запис з екрана

Вирішивши проблеми з першим вікном, давайте почнемо розбиратися, що це за програма - Overwolf - і якими опціями вона володіє. А почнемо ми з основною - запису з екрана. Встановивши програму на комп'ютер, ви можете скористатися зручною функцією запису відео з монітора. Але попередньо необхідно виконати настройку, тому увійдіть в налаштування програми і перейдіть в розділ "Відео". Там ви можете вибрати папку, в яку будуть збережені всі ваші записані відеоролики, призначити гарячі клавіші, після натискання яких буде починатися або зупиняти запис, і багато іншого. Також варто відзначити, що тут ви можете призначити папку "Клавіші для роботи зі скріншотами - програма дозволяє їх теж робити.

Гарячі клавіші

Потроху ви вже починаєте розуміти, що це за програма - Overwolf, але однією функцією її не охарактеризуєш, тому переходимо до наступної, а саме до гарячих клавіш. Ми про них вже говорили, але тоді вони стосувалися лише запису роликів і знімків екрану, а тепер поговоримо загалом. У тих же налаштуваннях є розділ "Гарячі клавіші". Після переходу у нього вам буде запропоновано включити або, навпаки, відключити їх, також ви можете задати будь-яку комбінацію під певні дії. Особливої уваги заслуговують клавіші для програми TeamSpeak, до речі, наша програма може працювати з нею в парі.

Відображення FPS в іграх

Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
Варто згадати, говорячи про властивості програми Overwolf, за що це, так поважають геймери. Йдеться про можливість включення відображення FPS в іграх. Адже, як можна зробити висновок з всього вищесказаного, представлене програма в першу чергу призначений для взаємодії з іграми, тому ця функція буде дуже корисна геймерам. Включивши моніторинг кадрів в секунду в однойменному розділі в настройках і запустивши гру, ви зможете зрозуміти, чи правильно вона працює у вас. Рекомендований FPS - 30 якщо значення нижче, то краще знизити якість гри в налаштуваннях.

Віджети

Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
Особливого уваги заслуговують віджети Overwolf. З їх допомогою можна помістити на робочий стіл спеціальну панель, використовуючи яку, без праці можна відразу перейти в налаштування програми, в його магазин або відкрити програму TeamSpeak. При бажанні його можна прибрати в трей, не виходячи, або перемістити на інше місце робочої області. Також є можливість створення додаткових віджетів з іншими властивостями.

Бібліотека Overwolf

Що це за програма була б, якщо б у ній не було можливості взаємодії з іграми. Тому розробники додали одну цікаву можливість - додати гри всередину клієнта. Хочете запитати, як це працює? А дуже просто! Коли ви вперше запускаєте додаток, то вона починає сканування вашого комп'ютера на наявність ігор і всі знайдені додає в свою бібліотеку. В майбутньому ви без праці зможете запускати їх, не виходячи з програми. До речі, якщо яка-небудь гра не була додана, ви можете зробити це самостійно. А якщо раптом у вас величезна бібліотека додатків, то ви можете скористатися зручним пошуком, щоб вмить відшукати потрібне.

Скіни

Люди, які є шанувальниками комп'ютерних ігор, прекрасно знають, що в іграх зараз найбільше цінуються скіни, як би це для когось не було сумно. Саме тому в магазин програми вони були поставлені у величезному асортименті. До речі, скіни надаються як окремими користувачами, так і офіційними розробниками. В магазині всі скіни розділені за категоріями, так що знайти бажаний для своєї улюбленої гри не складе праці. А що найголовніше - прямо з магазину ви можете виконати їх установку, притому буде здійснено попередній перегляд, що дуже зручно. Після установки перезавантажувати не потрібно - гра відкривається вже зі зміненим зовнішнім виглядом. В майбутньому для однієї гри можна змінювати скіни з віджета, що неймовірно зручно.

Інформація про гру

Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
Ви вже розумієте, що це за програма - Overwolf - і які у неї масштаби. Так, функціонал неймовірний, але це ще не кінець його перерахування. У додатку ви можете перейти в спеціальний розділ, де буде надано список ігор, в які ви грали. Там після вибору цікавить вам буде показана статистика, а саме:
 • Скільки часу награно.
 • Скільки тривала сама тривала сесія.
 • Скільки сесій було всього.
 • Середня тривалість сесії.
 • Крім усього перерахованого, ви можете перейти в розділ, де будуть показані стріми, які йдуть в даний час, і популярні відео на хостингах по іграх.

  Підключення акаунтів

  Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
  Ми вже неодноразово говорили про функції програми Overwolf. Що це за, в якому набір функціоналу мінімальний? Навряд чи він буде цікавий геймеру. Але тільки не описувана нами програма! Так от, є у представленому додатку ще одна цікава функція - підключення акаунтів. Що вона дає? Все просто, ви можете підключити свій акаунт з соціальних мереж і хостингів. Так, ви можете миттєво відповідати, наприклад, на повідомлення у ВКонтакте, не виходячи з самої гри, або переглядати відео на YouTube. Ніхто не посперечається, що це зручно.

  Висновок

  Ви ще думаєте, як користуватись програмою Overwolf? Що це за питання таке? Все просто і ясно - запускаєте програми і прямуєте візуальних підказок, тим більше інтерфейс, що говориться, інтуїтивно зрозумілий. Сподіваємося, що стаття дала вам зрозуміти, чи варто встановлювати Overwolf на свої комп'ютери, адже ми розповіли про всі її функції.

  Популярі новини
  Загрузка...