Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?

47 0 Новини високих технологій

У цій статті мова піде про Overwolf. Що це за програма і для чого вона потрібна, як вона працює і які функції у неї є - все це і багато іншого буде розказано в статті. За підсумком її прочитання ви зможете зрозуміти для себе, чи потрібно завантажувати та встановлювати програму собі на комп'ютер.

Аккаунт

Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
Спочатку давайте розберемося в перших етапах користування цього програмного забезпечення. Справа в тому, що після завантаження та установки перед вами з'явиться вікно, в якому буде запропоновано створити обліковий запис. Варто відразу уточнити, що цей етап ви можете просто пропустити, якщо в майбутньому не думаєте купувати товар в магазині Overwolf AppStore. Для цього потрібно клацнути по посиланню Skip. Якщо ж ви плануєте це робити, то просто введіть у відповідні поля свої реєстраційні дані та натисніть кнопку Create an account, а далі слідуйте простим інструкціям.


Варто так само відзначити, якщо ви вже маєте обліковий запис, то вам необхідно натиснути кнопку Log in, щоб перейти у форму для входу.

Запис з екрана

Вирішивши проблеми з першим вікном, давайте почнемо розбиратися, що це за програма - Overwolf - і якими опціями вона володіє. А почнемо ми з основною - запису з екрана. Встановивши програму на комп'ютер, ви можете скористатися зручною функцією запису відео з монітора. Але попередньо необхідно виконати настройку, тому увійдіть в налаштування програми і перейдіть в розділ "Відео". Там ви можете вибрати папку, в яку будуть збережені всі ваші записані відеоролики, призначити гарячі клавіші, після натискання яких буде починатися або зупиняти запис, і багато іншого. Також варто відзначити, що тут ви можете призначити папку "Клавіші для роботи зі скріншотами - програма дозволяє їх теж робити.

Гарячі клавіші

Потроху ви вже починаєте розуміти, що це за програма - Overwolf, але однією функцією її не охарактеризуєш, тому переходимо до наступної, а саме до гарячих клавіш. Ми про них вже говорили, але тоді вони стосувалися лише запису роликів і знімків екрану, а тепер поговоримо загалом. У тих же налаштуваннях є розділ "Гарячі клавіші". Після переходу у нього вам буде запропоновано включити або, навпаки, відключити їх, також ви можете задати будь-яку комбінацію під певні дії. Особливої уваги заслуговують клавіші для програми TeamSpeak, до речі, наша програма може працювати з нею в парі.

Відображення FPS в іграх

Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
Варто згадати, говорячи про властивості програми Overwolf, за що це, так поважають геймери. Йдеться про можливість включення відображення FPS в іграх. Адже, як можна зробити висновок з всього вищесказаного, представлене програма в першу чергу призначений для взаємодії з іграми, тому ця функція буде дуже корисна геймерам. Включивши моніторинг кадрів в секунду в однойменному розділі в настройках і запустивши гру, ви зможете зрозуміти, чи правильно вона працює у вас. Рекомендований FPS - 30 якщо значення нижче, то краще знизити якість гри в налаштуваннях.

Віджети

Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
Особливого уваги заслуговують віджети Overwolf. З їх допомогою можна помістити на робочий стіл спеціальну панель, використовуючи яку, без праці можна відразу перейти в налаштування програми, в його магазин або відкрити програму TeamSpeak. При бажанні його можна прибрати в трей, не виходячи, або перемістити на інше місце робочої області. Також є можливість створення додаткових віджетів з іншими властивостями.

Бібліотека Overwolf

Що це за програма була б, якщо б у ній не було можливості взаємодії з іграми. Тому розробники додали одну цікаву можливість - додати гри всередину клієнта. Хочете запитати, як це працює? А дуже просто! Коли ви вперше запускаєте додаток, то вона починає сканування вашого комп'ютера на наявність ігор і всі знайдені додає в свою бібліотеку. В майбутньому ви без праці зможете запускати їх, не виходячи з програми. До речі, якщо яка-небудь гра не була додана, ви можете зробити це самостійно. А якщо раптом у вас величезна бібліотека додатків, то ви можете скористатися зручним пошуком, щоб вмить відшукати потрібне.

Скіни

Люди, які є шанувальниками комп'ютерних ігор, прекрасно знають, що в іграх зараз найбільше цінуються скіни, як би це для когось не було сумно. Саме тому в магазин програми вони були поставлені у величезному асортименті. До речі, скіни надаються як окремими користувачами, так і офіційними розробниками. В магазині всі скіни розділені за категоріями, так що знайти бажаний для своєї улюбленої гри не складе праці. А що найголовніше - прямо з магазину ви можете виконати їх установку, притому буде здійснено попередній перегляд, що дуже зручно. Після установки перезавантажувати не потрібно - гра відкривається вже зі зміненим зовнішнім виглядом. В майбутньому для однієї гри можна змінювати скіни з віджета, що неймовірно зручно.

Інформація про гру

Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
Ви вже розумієте, що це за програма - Overwolf - і які у неї масштаби. Так, функціонал неймовірний, але це ще не кінець його перерахування. У додатку ви можете перейти в спеціальний розділ, де буде надано список ігор, в які ви грали. Там після вибору цікавить вам буде показана статистика, а саме:
 • Скільки часу награно.
 • Скільки тривала сама тривала сесія.
 • Скільки сесій було всього.
 • Середня тривалість сесії.
 • Крім усього перерахованого, ви можете перейти в розділ, де будуть показані стріми, які йдуть в даний час, і популярні відео на хостингах по іграх.

  Підключення акаунтів

  Overwolf - що це за програма і які у неї властивості?
  Ми вже неодноразово говорили про функції програми Overwolf. Що це за, в якому набір функціоналу мінімальний? Навряд чи він буде цікавий геймеру. Але тільки не описувана нами програма! Так от, є у представленому додатку ще одна цікава функція - підключення акаунтів. Що вона дає? Все просто, ви можете підключити свій акаунт з соціальних мереж і хостингів. Так, ви можете миттєво відповідати, наприклад, на повідомлення у ВКонтакте, не виходячи з самої гри, або переглядати відео на YouTube. Ніхто не посперечається, що це зручно.

  Висновок

  Ви ще думаєте, як користуватись програмою Overwolf? Що це за питання таке? Все просто і ясно - запускаєте програми і прямуєте візуальних підказок, тим більше інтерфейс, що говориться, інтуїтивно зрозумілий. Сподіваємося, що стаття дала вам зрозуміти, чи варто встановлювати Overwolf на свої комп'ютери, адже ми розповіли про всі її функції.