Darksiders 3: дата виходу на PC і вся інформація про гру

224 0 Новини високих технологій

Дата виходу на PC icewind dale 3 стала цікавити величезна кількість людей після першого анонсу. Серія залишалася в забутті через розформування студії видавця, у якої були права на франшизу. Незабаром кістяк цієї організації створює нову студію з такою ж назвою THQ і приставкою Nordic. Саме вони відповідальні за випуск продовження лінійки, яка сподобалася багатьом фанатам.

Реліз і екскурс в історію

Дата виходу на PC icewind dale 3 ще точно не призначена, хоч деяка інформація щодо цього точно відома. Реліз відбудеться в кінці 2018 року, по одним джерелам це буде початок серпня, за іншими – десь середина осені.
Darksiders 3: дата виходу на PC і вся інформація про гру
На всесвітньо відому виставку Е3 розробники не приїдуть, але Gamescom обіцяли відвідати. Саме там стане більше відомо про дату виходу на PC icewind dale 3. Гравцям потрібно трохи згадати історію всієї серії. Перша частина розповідала про те, як один з Вершників Апокаліпсису по імені Війна був підставлений, з-за чого Земля зазнала руйнувань. У другій частині його старший брат Смерть спробував врятувати родича і виправити всі завдані збитки. Тепер гравців чекає третя частина з новою героїнею.


Сюжет і деякі особливості

Не тільки дата виходу Darksiders 3 на PC розбурхує уми фанатів, але і майбутня історія. За сюжетом, всі події відбуваються саме в той момент, коли Війна був підставлений і почалося протистояння між ангелами і демонами. У центрі оповідання Лють – третій вершник апокаліпсису, який отримує від Стародавніх завдання вбити сім Смертних Гріхів.
Darksiders 3: дата виходу на PC і вся інформація про гру
Вони вирвалися з ув'язнення і тепер повинні бути знищені. Перед користувачами буде вже знайомий слешер з видом від третьої особи і величезною кількістю супротивників. Головна зброя Люті – спеціальний батіг, з допомогою якого можна проводити різноманітні комбінації. По традиції серії в третьої частини також будуть головоломки, але тепер вони зроблені не за шаблоном. Кожна деталь має місце в контексті тієї чи іншої ігрової локації. Саме такого принципу дотримуються розробники. Лють буде відрізнятися спритністю і рухливістю. Про те, чи буде у неї інша зброя, розробники вирішили промовчати. Цього цілком достатньо, щоб з нетерпінням чекати дату виходу гри Darksiders 3 на PC.


Остання інформація

В ході розробки творці проекту діляться деякою інформацією про гру. Вони не назвали дату виходу Darksiders 3 на ПС в Росії, але деякі нововведення розкрили. Наприклад, світ гри повністю відкритий, локації пов'язані між собою воєдино.
Darksiders 3: дата виходу на PC і вся інформація про гру
При подорожах буде видно сусідні місця, а це сприяє збільшенню інтересу до досліджень. Лють також буде подорожувати по підземеллях, а весь ігровий світ буде багатоярусною. Під цим мається на увазі можливість походу вниз або подорож на висотні локації. Детальніше можна буде дізнатися на вже згаданій вище виставці. Розробники також обіцяють велику різноманітність ворогів. Всі противники повинні відповідати антуражу локації, а не бути однаковими що, по суті, означає безликими. У графічному плані проект також зробить крок вперед, хоч стилістика може сподобатися далеко не всім. Загалом, третя частина франшизи стане повноцінним ААА-проектом з величезною кількістю нововведень. Залишається тільки дочекатися дати виходу, щоб з головою зануритися в пригоди.

Популярі новини
Загрузка...