SHARE - що це за програма і що вона вміє

190 0 Новини високих технологій

Зараз практично у кожного є кілька комп'ютерних пристроїв. До таких належать: ноутбуки, персональні комп'ютери, смартфони, планшети і так далі. І деколи з'являється потреба у передачі файлів з одного на інше, але що робити, якщо під рукою немає старого доброго USB-кабелю? У цій статті ми розповімо, як передавати дані з пристрою на пристрій по повітрю безпосередньо, використовуючи SHAREit. Що це за програма, і що вона вміє - саме про це піде мова в статті.

SHARE - що це за програма і що вона вміє

Передача файлів

Безкоштовна програма SHAREit має дуже багато функцій, але в першу чергу поговоримо про найбільш затребуваною - про передачу файлів між гаджетами. Користуватися їй досить просто - вам необхідно встановити програму на обидва пристрої, між якими планується передача файлів, після чого встановити між ними з'єднання (робиться це в додатку) та вказати файли, які хочете передати. Ось так просто можна скинути, наприклад, фільм з комп'ютера на телефон. До речі, передача здійснюється досить швидко, деякі користувачі відзначають, що швидше, ніж через USB.


Перегляд файлів комп'ютера на телефон

Ми вже починаємо розуміти, що це за програма - SHAREit, і що вона вміє, але це далеко не всі функції. Зараз поговоримо про Remote View. Ця опція дозволить кожному користувачеві заходити через файловий менеджер на диск комп'ютера. Навіть більше того, увійшовши на диск, ви можете проглядати матеріал. Варто відзначити, що фото і аудіо запускаються на смартфоні без попереднього завантаження, але відеоматеріал цього вимагає. У будь-якому випадку - це дуже зручно.

Демонстрація фото зі смартфона на комп'ютері

Встановивши програму SHAREit для комп'ютера і смартфона, ви можете скористатися ще однією функцією - виведенням зображень з телефону на ПК. Як це працює і де знадобиться? Зараз про це буде розказано.


SHARE - що це за програма і що вона вміє
Передати зображення фото на комп'ютер дуже просто, вам необхідно встановити з'єднання між пристроями і на смартфоні вибрати в контекстному меню фотографії відповідну опцію. Після цього вона буде відкрита на комп'ютері. Примітно, що в такому режимі ви можете гортати фото, і не потрібно щоразу знову встановлювати з'єднання. Так, дуже зручно показувати фотографії, наприклад, з відпочинку великому колі друзів. Замість того, щоб всі юрмилися біля маленького екрану телефону, всі зможуть побачити зображення на великому моніторі комп'ютера.

Управління презентацією

Ми вже практично з'ясували, що це за програма - SHAREit, але не можна ніяк обійти стороною одну цікаву функцію - керування презентацією зі смартфона. Якщо ви часто готуєте презентації і виступаєте на публіці, то, швидше за все, погодьтеся, що для перемикання слайдів кожен раз підходити до комп'ютера - це не зручно. SHAREit вирішує цю проблему. Все так само, встановивши сполучення пристроїв, ви без праці зможете перегортати фото з телефону, не доторкаючись до комп'ютера. З недоліків варто виділити лише один - є лише одна можливість - перегортати слайди вперед і назад, але і цього цілком достатньо.

Резервне копіювання фото

Ще одна функція, яка порадує любителів багато фотографуватися. Використовуючи програму SHAREit, ви будете впевнені, що жоден ваш знімок не загубиться. Все це завдяки вбудованій функції резервного копіювання фото. Вам всього-на-всього достатньо вибрати відповідну опцію, після чого запуститься процес копіювання всіх зображень зі смартфона на комп'ютер в спеціальну папку, яку, до речі, можна заздалегідь визначити.
SHARE - що це за програма і що вона вміє

Висновок

Тепер ви дізналися, що це за програма - SHAREit, і що вона вміє. Безумовно, якщо у вас кілька пристроїв, то вона буде просто незамінна. Ну, а ми сподіваємося, що стаття була вам корисна, і ви змогли дізнатися з неї все, що хотіли.

Популярі новини
Загрузка...