Огляд Total War: Shogun 2: системні вимоги, характеристика гри, сюжет, моди, коди та проходження

345 0 Новини високих технологій

"Тотал Вор: Сьогун 2" — це покрокова тактична стратегія в військовому жанрі, розробкою якої займалася британська команда з The Creative Assembly, а видавництвом — японська компанія "Сега". Гра є сьомою частиною однойменної серії Total War, продовжуючи досить популярну лінійку ПК-ексклюзивів.

Реліз гри

В основному відгуки про Total War: Shogun 2 вийшли дуже гарними. Після свого релізу гра змогла зібрати багато похвали як з боку критиків, так і з боку користувачів. Продажу сьомий частини франшизи на території Європи і Північної Америки всього за півмісяця досягли результату в 600000 копій. На черговий Премії Британської Академії в галузі відеоігор проект отримав нагороду за найкращу стратегію.


В хвалебних оглядах Total War: Shogun 2 зазначали цікавий сюжет, історичну достовірність і захоплюючий геймплей. З технічної сторони серед позитивних моментів вказувалися: покращена графіка і увагу розробників до деталізації.

Про геймплеї і сюжеті

Ігровий процес сьомий частини Total War не торкнулися ніякі серйозні зміни. Гра так само поєднує кілька режимів — покрокову стратегію і тактику в реальному часі. Гравцеві дається можливість присвячувати свій час різних дослідження, розвідки, економічних відносин, релігії та іншим важливим аспектам будь-якої держави. Покрокове управління реалізується через стратегічну глобальну карту. Що стосується тактики, то вона використовується для управління морськими і сухопутними битвами.


Огляд Total War: Shogun 2: системні вимоги, характеристика гри, сюжет, моди, коди та проходження
Геймплей Total War: Shogun 2 переносить гравців на території найбільших островів японського держави, під час, що розповідає про завершення періоду Сенгоку. Головний герой є головою однієї з ворогуючих груп. Разом з ними гравцеві належить займатися військовою справою, економікою і дипломатією, щоб досягти єдиної мети- зламати феодальний лад Японії.

Про графіку та глобальній карті

Продовжуємо наш огляд Total War: Shogun 2. Графічна сторона сьомий частини Total War — це приємний сюрприз всім шанувальникам франшизи. Завдяки тому що місце дії нової гри перенесли на територію окремо взятої країни, розробники отримали більше можливостей для створення місцевого ландшафту. В результаті змінилася і глобальна карта — вона стала більш об'ємною і красивою. Краси і деталізації в Total War: Shogun 2 повно. Території населяють активні жителі, кожний з яких зайнятий певним ділом, чи то фермерство або ковальська справа. Тут і там можна побачити обриси високих гір, провінційні береги з усіх боків омиваються красивим тривимірним океаном, а завершують цю прекрасну картину такі ж тривимірні бурхливі потоки річок і водоспадів. В період весни розквітають дерева сакури, а взимку можна побачити, як все навколо застеляється сніговим покривом.

Проходження за клани Тесокабе і Сімадзу

В початку проходження Total War: Shogun 2 гравцеві пропонується вибрати один з десяти кланів, кожен з яких є частиною японської держави. У наступних декількох розділах ми розглянемо всі клани з класичної версії гри.
Огляд Total War: Shogun 2: системні вимоги, характеристика гри, сюжет, моди, коди та проходження
 • Тесокабе.
 • Багато огляди Total War: Shogun 2 відзначають цей клан в якості найбільш оптимального варіанту для проходження всієї гри. Тесокабе володіють багатьма перевагами, одне з яких — їх розташування на острові. Завдяки цьому клан отримує кращі умови для оборони і наступу. Звичайно, для того щоб почати повноцінну гру, користувачу, який грає за Тесокабе, доведеться спочатку розібратися з сусідськими поселеннями і поширити свій вплив на більшу частину острова. Також клан має спеціальний бонус на знижену ціну найму та утримання стрілецьких юнітів.
 • Сімадзу.
 • Головні юніти наступного клану — самураї. На них Сімадзу витрачають набагато менше, ніж на інші загони, при цьому не варто забувати про те, що самураї потрапляють під категорію еліти. Територіально клан Сімадзу розташовується на острові, що, безумовно, дає йому оборонна перевагу.

  Проходження за клани Уэсуги, Токугава і Ода

 • Уэсуги.
 • Воїни Уэсуги є буддистами — це одночасно незвично і унікально, порівняно з іншими кланами. Вибравши саме їх, користувач отримає доступ до особливому юніту — воїнам-ченцям. Традиційний бонус Уэсуги включає в себе зменшені витрати на утримання і оренду їх основного загону.
 • Токугава.
 • Даний клан неодмінно сподобається всім любителям складної гри. З-за вигідного географічного розташування Токугава стали сусідами відразу двом небезпечним кланам: по одну сторону від них лежить клан Ода, а по іншу — клан Имагава.
  Огляд Total War: Shogun 2: системні вимоги, характеристика гри, сюжет, моди, коди та проходження
  Однак у Токугави також є свої переваги перед супротивниками. Наприклад, вони є фахівцями в дипломатичних питаннях — це дуже корисний навик, який дозволить проходити гру без участі у військових конфліктах з сусідніми кланами. Також Токугава має при собі кілька гарних агентів кисе-ніндзя і Мецуки.
 • Ода.
 • Під час гри за клан Ода користувач отримує підвищену мораль для піхотного юніта Асігару. Саме завдяки цьому бонусу хороші і недорогі бійці для цього клану з'являються вже на старті. До того ж не варто забувати і про дешевий зміст піхотних юнітів, що дозволяє виставляти в основі всієї армії Ода. Недолік клану, як вже можна було здогадатися, полягає в географічному положенні. Його сусідами є противники відразу з кількох ворогуючих кланів.

  Проходження за клани Хатторі, Морі, Дате

 • Хатторі.
 • Відмінним вибором для початку проходження "Тотал Вор: Сьогун 2" є клан Хатторі. Йому вдалося "відібрати" собі найпопулярніший юніт в грі — ніндзя. Відповідно, він і отримує бонуси до їх найму і змістом.
 • Морі.
 • Клан Морі, поза всякого сумніву, можна назвати найкращими мореплавцями у всій грі. Саме їм дістаються відповідні бонуси на зниження ціни при купівлі кораблів та на їх утримання.
 • Дате.
 • Багато огляди Total War: Shogun 2 помічають, що саме у цього клану, на відміну від інших, присутня яскраво виражена атакуюча спрямованість. Можливо, справа як раз в юнітах, які гравцеві даються при виборі Дате. Мова йде про самураїв з двуручными мечами, або, по-іншому, самураїв-нодати.

  Огляд Total War: Shogun 2: системні вимоги, характеристика гри, сюжет, моди, коди та проходження
  Крім цього, всі інші юніти клану Дате отримують фракційні бонуси до атаки.

  Проходження за клани Ходзьо і Такеда

 • Ходзьо.
 • Якщо клану Морі по більшій частині відведена роль мореплавців, клану Ходзе — роль кращих будівельників та інженерів. Спеціальні бонуси дозволяють їм забудовувати свої території сильними облоговими знаряддями і міцними замками. В процесі будівництва Ходзьо витрачають менше, ніж інші клани. Що стосується інженерних загонів, які займаються облоговими пристроями, то ціна на їх оренду та утримання також зменшена.
 • Такеда.
 • Останній клан з нашого списку має найбільш масштабної кавалерією. При цьому найм відповідних юнітів обходяться Такеда значно дешевше. Під час бою кіннота активно користується підвищеною мораллю. Цей перк дозволяє Такеда вибудовувати свою армію, спираючись на кавалерійські підрозділи.

  Додаток Fall of the Samurai

  "Захід Самураїв" для Total War: Shogun 2 — це доповнення до основної грі, продовжує японську тематику. Розробники спробували розповісти історію про протистояння прогресу і тих, хто чтет культурні традиції. У Fall of the Samurai знайшли відображення одразу два типи ігрового процесу: перший тип геймплея добре знайомий всім шанувальникам оригінальних частин франшизи і раннього "Shogun 2", а другий з'являвся в іграх "Імперія" та "Наполеон" все тієї ж серії.
  В результаті "Захід Самураїв" прийняв форму своєрідного гібрида "Тотал Вор", часові рамки якого зрушили вперед на цілих триста років. В Японії сталося багато змін: середньовічні гірські села і міста-замки змінилися індустріальними поселеннями, фабриками, заводами і різними мануфактурами. Зміни торкнулися і японську карту — по сусідству з трьома великими островами з'явилося ще кілька островів, серед яких тепер можна побачити північний Хоккайдо і більш дрібні південні території.
  Огляд Total War: Shogun 2: системні вимоги, характеристика гри, сюжет, моди, коди та проходження
  Сюжетні події доповнення Fall of the Samurai мають наступний розклад: одна частина кланів підтримує імператора, а інша стала на бік сьогуна. Десь ближче до середини проходження "Заходу Самураїв", після завоювання більшої частини японських територій і поширення впливу обраної сторони, гравцеві буде запропоновано сюжетний вибір. В залежності від прийнятого рішення гравець зможе взяти на себе роль флагмана або піти по шляху незалежності і оголосити війну кожному учаснику конфлікту.

  Популярні моди: 1575 і Radious Units

  1575 — мод для Total War: Shogun 2 який додає розширену кампанію довжиною в 25 років. Гравець має ходами в кількості 300 штук, з 12 на кожен рік. Загони полководців і агентів доживають до завершення кампанії, а значить, гравець може займатися їх максимальної прокачуванням.
  Огляд Total War: Shogun 2: системні вимоги, характеристика гри, сюжет, моди, коди та проходження
  Мод Radius Units відкриває доступ до всіх "прихованим" юнітам. Нагадуємо, що в "ванільної" версії гри користувач може користуватись тільки обмеженою кількістю даних юнітів.

  Expanded Japan і FOTS Unit Pack

  Мод Expanded Japan вносить певні зміни у співвідношення японських провінцій: відтепер у гравця з'являється доступ до 176 провінціям і 163 фракціям. Крім цього, кількість припустимих ходів в рік змінюється до 12. FOTS Unit Pack — це модифікація для доповнення "Заходу Самураїв". В основній грі з'являються нові юніти (їх число досягає 60), серед яких можна відзначити загони стрільців, лінійної піхоти, піхоти ведення ближнього бою, різну кавалерію і навіть гранатометників. Всі нові юніти підходять абсолютно будь-якої фракції.

  Чіти для "Total War: Сьогун 2" — як це працює?

  Активація кодів у грі "Тотал Вор: Сьогун 2" можлива через спеціальний трейнер, який можна знайти на будь-якому доступному інтернет-ресурсі. Установка проводиться по наступній інструкції:
 • Розпакування архіву і перенесення всіх файлів в папку з основною грою.
 • Запуск трейнера.
 • Запуск основної гри.
 • Далі ми представляємо список доступних читів для Total War: Shogun 2.
 • F1 — запуск трейнера.
 • F2 — відключення трейнера.
 • F3 — активація режиму невразливості.
 • F4 — режим нескінченної пересування.
 • F5 — доступ до нескінченних патронам.
 • F6 — доступ до нескінченного золота.
 • F7 — режим швидкого дослідження.
 • F8 — доступ до швидкого набору персоналу.
 • F9 — режим швидкого будівництва.
 • Огляд Total War: Shogun 2: системні вимоги, характеристика гри, сюжет, моди, коди та проходження

  Системні вимоги Total War: Shogun 2

  Рекомендовані вимоги:
 • Процесор: Intel Core i5 або відповідний аналог від AMD.
 • Необхідну кількість пам'яті: 2 Гб для windows xp, 4 Гб для Windows Vista або Windows 7.
 • Відеокарта: AMD Radeon HD серій 5000/6000 або відповідний аналог, який має підтримку DirectX 11.
 • Вільне місце на диску: 20 Гб.
 • Підключення до інтернету.
 • Якщо Total War: Shogun 2 не запускається, можна спробувати наступні мінімальні системні вимоги:
 • Процесор: 2 ГГц Intel Core 2 Duo 2.5 ГГц або Intel Core 2 Quad. Також підійде аналог від AMD.
 • Необхідну кількість пам'яті: 1 Гб Windows XP, 2 Гб для Windows Vista або Windows 7.
 • Відеокарта: 256 Мб з підтримкою DirectX 9.0 c і сумісністю з підтримкою шейдерів 3.0.
 • Вільне місце на диску: 20 Гб.
 • Підключення до інтернету.
 • Популярі новини
  Загрузка...