Де знайти винторез в "Сталкері"?

430 0 Новини високих технологій

Винторез – одне з кращих зброї, яке зустрічається у всесвіті комп'ютерних ігор STALKER. Потужний оптичний приціл, безшумність, висока убивчість і точність дозволяють розстрілювати ворогів з великої відстані, перебуваючи у відносній безпеці.

Де знайти винторез в "Сталкері"?
Звичайно, перший час доведеться обходитися без нього – в іншому випадку гра стала б занадто легкою. Але знайти в "Сталкері" винторез мріє будь-який гравець, тому буде корисно дати кілька порад.

"Тінь Чорнобиля"

Досить частий питання в процеси гри "Сталкер": де знайти винторез у першій частині? В першу чергу його можна отримати, виконавши завдання керівника угруповання «Борг» і знайшовши снайперську гвинтівку ТРс 301. Але це далеко не єдиний спосіб роздобути бажане зброю.


Якщо вас занесло в підземну лабораторію Х-16 розташовану на локації «Янтар», то постарайтеся максимально уважно дослідити електрощити – в одному з них захована гвинтівка. Цілих два примірники знаходяться на базі угруповання «Свобода». Один з них – в далекій казармі, в кутку однієї з кімнат лежить прямо на підлозі. Другий же захований у схованці під залізним люком, при вході в каналізацію. Обзавівшись такою зброєю, можна сміливо кинути виклик практично будь-мутанту, а також цілої угруповання ворогів.

"Чисте небо"

Якщо вам потрібен винторез, в "Сталкері: Чисте небо" також існує декілька місць, де його можна виявити. Найперший зразок можна знайти на локації «Болота». Ідіть вздовж залізничних колій на півночі і, наблизившись до аномалії Трамплін, уважно огляньте землю. Тут лежить бажана гвинтівка. На жаль, вона пристойно розтріпана – мабуть, власник влетів в аномалію. Але якщо є гроші, то завжди можна полагодити зброю.


Де знайти винторез в "Сталкері"?
В інших випадках доведеться купувати винторез у Зуба на Звалищі або Мітяя на Агропромі (тільки якщо вступив у Борг). В інших торговців він з'являється рандомно. Цікавить не звичайний винторез в "Сталкері", а модернізований? Тоді варто відвідати Лісника в Рудому лісі – принісши йому артефакт «Компас», ви отримаєте бажане зброю.

"Поклик Прип'яті"

Мабуть, саме ця частина з трилогії вийшла найвдалішою та популярної серії. Звичайно, присутній винторез і тут. Швидше за все його можна отримати, відвідавши Згорів хутір на затоні – лежить гвинтівка на одній з дахів. Відвідавши Прип'ять, зброю можна отримати, обшукавши тіло Островського. На заході цієї локації в підвалі обладнаний тайник, де лежить винторез – сталкер ніколи не пройде повз такого скарбу. Відвідавши Річковий порт, герой обов'язково нарветься на групу монолітовцев. Якщо вдасться перебити їх, бажаний винторез можна зняти з тіл убитих.
Де знайти винторез в "Сталкері"?
Також його можна придбати у кількох торговців: Сича (якщо отримано досягнення «Заможний клієнт») і Гавайця (коли отримано досягнення «Один Боргу»). Якщо ж у грі "Сталкер" іменний винторез - це ваша мета, то варто звернутися за допомогою до Спритно – торговцю, видобувного зброю та екіпіровку під замовлення на Скадовську. Коштує вона 20 тисяч рублів, але ця гвинтівка, яка отримала назву «Громобій», відрізняється підвищеною точністю і убойностью. Так що витратитися на неї точно варто.

Популярі новини
Загрузка...