NVidia GeForce 7600 GT: характеристики та особливості відеокарти

430 0 Новини високих технологій

Ні для кого не секрет, що відеокарта - один з найважливіших компонентів комп'ютера. Принаймні це судження справедливо для геймерів. Однак і звичайні середньостатистичні користувачі цілком і повністю залежать від цього компонента. Але їм цілком вистачить і бюджетної версії. Саме такий і є відеокарта NVidia GeForce 7600 GT. Характеристики її дозволять адекватно відтворювати HD-контент і навіть грати в деякі іграшки. Але розглянемо адаптер докладніше.

NVidia GeForce 7600 GT: характеристики та особливості відеокарти

Техпроцес і деякі апаратні особливості

Відеокарта виконана на 90-нм техпроцесу. Це означає, що адаптер може забезпечувати досить високу продуктивність при відносно компактних розмірах. В арсеналі адаптера 178 мільйонів транзисторів і 12 піксельних контейнерів. Це забезпечує високу швидкість обробки графічних даних. При невеликих габаритах відеокарта містить в собі значне число транзисторів. І це не може не позначатися на комфорт при використанні NVidia GeForce 7600 GT. Характеристики карти дозволяють особливо не замислюватися над системними вимогами переважної більшості ігор. Виключаючи хіба що твори останніх двох років. Всі ігри підуть, хоч і на мінімальних налаштуваннях графіки.


NVidia GeForce 7600 GT: характеристики та особливості відеокарти
Адаптер офіційно підтримує DirectX 9.0 с, але запросто зможе працювати з 11 до 12 діректом. Рівень анізотропної фільтрації дорівнює 12. Це досить непоганий показник. Версія піксельних шейдерів - 3.0. В якості інтерфейсу для підключення використовується класичний PCI-E. Тип пам'яті - DDR3. Основною особливістю цієї карти є те, що вона дешева і невибаглива в експлуатації. Відеокарта NVidia GeForce 7600 GT, технічні характеристики якої ми розбираємо є відмінним бюджетним варіантом для домашнього ПК.
NVidia GeForce 7600 GT: характеристики та особливості відеокарти

Частоти і обсяг пам'яті

Це найважливіша характеристика будь-якої відеокарти. Робоча частота нашого героя становить 700 мегагерц. Але доступна і максимальна, можна сказати, в турбо-режимі. Вона дорівнює 1700 мегагерц. Непоганий показник для бюджетного устрою. Така частота шини дозволяє запускати гри, незважаючи на відверто малий обсяг пам'яті. Він становить всього 256 мегабайт. Але часи, коли "крутість" карти вимірювалася в параметрах пам'яті, давно пройшли. Тепер на першому місці - частоти. Максимальна глибина кольору, забезпечувана даною відеокартою, становить 128 біт. Це середній параметр. Особливо якісної передачі кольору побачити не вийде, але комфортно дивитися фільми або грати цілком можна. Характеристика відеокарти NVidia GeForce 7600 GT в цьому плані не радує великими цифрами. Але для бюджетного продукту це нормально.


Продуктивність

Як показує себе карта в "бойових" умовах? Для цього потрібно проводити деякі тести. І вони були проведені. У підсумку NVidia GeForce 7600 GT, характеристики якої досить скромні, показала значні результати. Мова йде не про синтетичних тестах. Вони не дають загальної картини. А ось поведінка карти в іграх багато пояснює. Отже, цей адаптер показав стабільні 60 кадрів в секунду в грі "Сталкер: Тінь Чорнобиля" на мінімальних налаштуваннях графіки. Значний результат для таких характеристик. FEAR: Extraction Point ця ж карта показала вже 55 кадрів в секунду, але на максимальних налаштуваннях графіки. А в World of Warcraft: Legion при мінімальних налаштуваннях графіки адаптер видав 45 кадрів в секунду. Висновок: відеокарті цілком по силам навіть сучасні ігри. Хоча ніяких "красивостей" користувач там не побачить.
NVidia GeForce 7600 GT: характеристики та особливості відеокарти
Що стосується синтетичних тестів (зразок 3D Mark), то тут результати неоднозначні. Відеокарта NVidia GeForce 7600 GT показує непогану кількість очок, але реальна ситуація не відповідає результатам тесту. Саме тому такі перевірки не є достовірними джерелами інформації. До речі, продуктивність карти (як в тестах, так і в іграх) можна непогано підвищити за рахунок розгону. Ця карта підтримує таку опцію. Однак самим братися за цю справу не варто. Можна легко "вбити" адаптер.

Висновок

Отже, ми розглянули бюджетну відеокарту NVidia GeForce 7600 GT. Характеристики її не вирізняються значними цифрами, але це не означає, що карта не тягне сучасні ігри. Просто користувачам доведеться відмовитися від красивих ефектів. А продуктивність адаптера вистачить. Це заслуга високої робочої частоти карти. Без неї така міць була б недоступна, так як розмір вбудованої пам'яті катастрофічно малий. Загалом, ця відеокарта - відмінне бюджетне рішення для бюджетного комп'ютера, який не планується ґвалтувати сучасними супертребовательными іграми. З усім іншим GeForce 7600 GT впорається на ура.

Популярі новини
Загрузка...