Що робити, якщо Adobe Flash Player застарів

292 0 Новини високих технологій

Чимала частина інтернет-ресурсів вимагають для коректної роботи всіх елементів сторінки додаткове програмне забезпечення, встановлене на

 • Перейдіть на офіційну сторінку завантаження програми. Це можна зробити кількома шляхами. Найчастіше при появі помилки на елементі, який про це повідомляє, є посилання, як раз-таки ведуча на цей сайт. Ви можете натиснути на неї і перейти туди. Якщо її немає, то виконайте пошукової запит "Завантаження Adobe Flash Player". У видачі перша посилання буде ввести на потрібний ресурс.
 • Потрапивши на сторінку завантаження, можна виявити кнопку "Оновити зараз", виділений жовтим кольором. Натисніть на неї.
 • Через деякий час відкриється вікно "Провідника", в якому вам потрібно вибрати папку для завантаження. Виділіть її та натисніть "Зберегти".
 • На комп'ютері відкрийте цю папку і запустіть інсталяційний файл.
 • Відкриється вікно інсталятора, в якому треба натиснути "Встановити".
 • Дочекайтеся завершення цього процесу і натисніть "Готово".
 • Що робити, якщо Adobe Flash Player застарів
  Плагін оновився, все що вам залишається робити - перезавантажити браузер. Тепер ви знаєте, що потрібно робити, якщо Adobe Flash Player застарів, але це лише перший спосіб.


  Спосіб другий

  Якщо Adobe Flash Player застарів, оновити його можна через "Менеджер налаштувань". Ось що потрібно для цього зробити
 • Спочатку запустіть "Панель управління". Зробити це можна, натиснувши ПКМ по іконці "Пуск" і вибравши в контекстному меню однойменний пункт.
 • У вікні, поставте перегляд "Дрібні значки" і серед списку різних елементів системи знайдіть і відкрийте Flash Player.
 • Відкриється вікно менеджера налаштувань. У ньому вам потрібно перейти у вкладку "Оновлення".
 • Там клацніть на "Редагувати".
 • Активується область, де можна вибрати режим оновлення плагіна. Відзначте "Дозволити встановлювати оновлення автомтаически" і закрийте вікно налаштувань.
 • Що робити, якщо Adobe Flash Player застарів
  Після цього (через деякий час) процес установки нової версії плагіна почнеться самостійно. До речі, в майбутньому установка оновлень вийшли буде відбуватися автоматично, і вам не потрібно буде періодично перевіряти наявність оновлень. Якщо Adobe Flash Player застарів, то рекомендується користуватися саме цим методом, але для користувачів Google Chrome є ще один. Саме про нього і піде мова далі.

  Третій спосіб. Установка оновлень в Google Chrome

  Що робити, якщо Adobe Flash Player застарів
  Якщо Adobe Flash Player застарів, оновити його можна в програмі Google Chrome. Справа в тому, що він вшитий в браузер за умовчанням, і з виходом нової версії плагіна виходить оновлення і для веб-браузера. Тобто вам достатньо оновити Chrome, щоб позбавитися від помилки "Adobe Flash Player застарів".

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що потрібно робити, якщо сайт пише: "Adobe Flash Player застарів". Як можна помітити, існує чимало способів установки нової версії плагіна, кожен з них осіб по-своєму: ви можете завантажити інсталятор з офіційного сайту, провести оновлення через "Менеджер налаштувань" (що, до речі, рекомендується зробити) або ж оновити браузер "Хром", тим самим оновивши і "Флеш Плеєр". Загалом, як кажуть, є з чого вибрати, а саме користуватися - вирішувати тільки вам. Головне, що завдання можна вирішити досить просто.

  Популярі новини
  Загрузка...