Як дізнатися свій регіон у «Майнкрафте» новачкові

376 0 Новини високих технологій

З року в рік до популярної комп'ютерної гри «Майнкрафт» підключаються нові гравці. Для новачка завжди складно освоїти правила і мову гри. Що вже говорити, іноді і старожили можуть не зрозуміти якісь ігрові моменти. Але все, як кажуть, приходить з досвідом. Можливо, тому багато гравців цікавляться, як дізнатися свій «приват» і його назву. Ця стаття розповість про це.

Як дізнатися свій регіон у «Майнкрафте»

В цьому немає нічого складного. Для цього потрібно взяти нитку з павука або палицю. Потім, використовуючи праву кнопку миші, натиснути на будь-який предмет, який є поруч. Це може бути камінь, земля або щось подібне. Після скоєння цього дії відкриється вікно чату. Саме в ньому буде вказана вся інформація про регіон, або, як по-іншому його називають, «приваті». В інформації чату буде вказано назву «привату» і можливості для будівництва.


Як дізнатися свій регіон у «Майнкрафте» новачкові
Крім цього, є ще один спосіб, який допоможе дізнатися про свій «приват». Для нього необхідно, щоб у гравця була можливість використання команд. Якщо таке право є, то потрібно ввести певну команду /region info (можна навіть скорочено –/rg info). У вікні буде прописана вся та ж інформація, що при використанні попереднього способу.

Як дізнатися назву регіону «Майнкрафте»

Іноді гравець цікавиться назвою биома. Що це таке? Це природна зона, в якій гравець буде будувати об'єкти. У кожної зони є свої особливості, залежно від яких визначається яка буде земля, рослинність, тваринний світ, природні умови (сніг або дощ).
Як дізнатися свій регіон у «Майнкрафте» новачкові
Якщо виникла необхідність дізнатися назву биома, слід використовувати клавішу F3 після чого можна буде знайти назву, який відображається в кінці останніх оновлень. Сподіваємося, що стаття допомогла всім з відповіддю на питання, як дізнатися свій регіон у «Майнкрафте», і зробила процес гри легше. Адже в ньому дуже багато незрозумілого для недосвідчених гравців.

Популярі новини
Загрузка...