Як створити заводи Майнкрафт

457 0 Новини високих технологій

Багато хто вважає, що в «Майнкрафт» грають в основному школярі, що це - гра зі нудним геймплеєм і огидною графікою. Багато хто так думають і, можливо, десь вони мають рацію. Але в основному так вважають ті гравці, які мислять дуже вузько, іншими словами, бачать тільки що є, і не більше того.

Статистика

Щоб прояснити це, наведемо статистику:
 • 85% користувачів «Майнкрафт» грають лише для того, щоб побудувати невеликий будиночок, завести господарство, доглядати за городом і так далі;
 • решта 15% - це ті, хто бачать весь потенціал, розуміють, які можливості є у цій грі, і вони не будують маленький будиночок з пасовищем - вони будують заводи в «Майнкрафт», величезні палаци, високі замки, чудові пам'ятники.
 • Як створити заводи Майнкрафт
  Іншими словами, перша категорія людей – будують маленькі будинки, а друга категорія - справжні міста зі своєю економічною інфраструктурою. Є різниця?


  Якщо ви читаєте цю статтю, то, швидше за все, ви входите в ці 15%, які воліють будувати архітектурні шедеври, такі як: замки, палаци і заводи. У цій статті ми обговоримо, як зробити завод «Майнкрафт».

  Що нам знадобиться для заводу

  В одній мудрій книзі написано: «Перед тим, як щось побудувати, необхідно підрахувати всі витрати, щоб зрозуміти, чи вистачить сил і коштів, щоб закінчити роботу» (Лк. 14:28). А ось що нам знадобиться, щоб побудувати заводи в «Майнкрафте»:
 • Насамперед необхідно встановити моди - Industrial Craft, Build Craft і RedPower.
 • Зрозуміти, який завод потрібен. Якщо ви вирішили видобувати алмази, то потрібно встановити відповідний мод - Diamond Pipe.
 • Кар'єр будь-якого розміру.
 • Як створити заводи Майнкрафт
  Після цього до вибраного кар'єру підключаємо мод Diamond Pipe і в налаштуваннях вибираємо, як будуть розподілятися ресурси. Каркас заводу готовий, все що потрібно - це провести труби, по яких будуть проходить блоки, і розподілятися на корисні речовини і відходи. Під кожну трубу, по якій буде проходити залізо, срібло, пісок, золото і алмази, необхідно встановити піч. Це потрібно для того, щоб готові блоки відразу сплавлялися на мінерали. Якщо вам не потрібен гравій, кіаніт, земля і так далі, то дану трубу проведіть до сміттєвого відра або котловану з лавою, щоб непотрібні блоки відразу ж знищувалися. Заводи в «Майнкрафт» можуть здобувати не тільки алмази, але також залізо, срібло і золото. Тому, який саме завод буде у вас - вирішуєте тільки ви самі.

  Популярі новини
  Загрузка...