Кращі програми для закріплення вікна поверх всіх вікон

349 0 Новини високих технологій

Працюючи за комп'ютером, середньостатистичний користувач, як правило, одночасно відкриває кілька вікон від різних програм. При цьому йому доводиться періодично перемикатися між ними, що не дуже зручно. Але що, якщо закріпити одне або кілька вікон поверх всіх інших і не витрачати зайвий час на те, щоб розгортати та згортати його? На щастя, це можна зробити за допомогою спеціальних програм, про яких і піде мова в даній статті.

Коли це знадобиться?

Насамперед варто розглянути, в яких ситуаціях стане в нагоді можливість закріплення вікна поверх інших вікон:
 • Якщо у вас не дуже великий монітор, і ви не можете розмістити всі потрібні вам вікна поруч.
 • Ви хочете дивитися фільм (або будь-яке відео) і одночасно займатися іншими справами.
 • Вам часто потрібен калькулятор.
 • Під час порівняння двох текстів, програмних кодів тощо.
 • Також можливість закріпити вікно поверх всіх вікон буде дуже корисна стримерам. Наприклад, так можна вчинити з чатом і не відволікатися, постійно звертаючи гру.


  Always On Top

  А тепер настав час поговорити про програми, які допоможуть вам закріпити вікно поверх всіх вікон. Програма, яка буде розглянута першою, називається Always On Top. Вона, по суті, є скриптом, а отже, навіть не вимагає установки.
  Кращі програми для закріплення вікна поверх всіх вікон
  Як тільки ви скачаєте Always On Top, то відразу ж зможете виділити цікавить вас вікно, а потім перемістити його на передній план, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl+Пробіл». Скасовується опція аналогічним чином, а щоб вийти з програми, досить буде клацнути по її значку в треї і вибрати відповідний пункт.

  DeskPins

  Компактна утиліта, яка до того ж поширюється безкоштовно. Після того, як ви скачаєте DeskPins на свій комп'ютер, в панелі швидкого запуску з'явиться її іконка у вигляді шпильки. Тепер достатньо перетягнути значок на потрібну вам вікно, і воно автоматично закріпиться на передньому плані. Як бачите, все просто.


  Також при бажанні ви можете зробити вікно поверх всіх вікон за допомогою гарячих клавіш. У даній програмі за цю функцію відповідає комбінація Ctrl+F12». Вона ж служить і для скасування виконаної операції. На жаль, DeskPins не переведена на російську мову. Втім, головна функція програми і так цілком зрозуміла, тому що відсутність локалізації не повинно стати серйозною проблемою.

  AquaSnap

  Дана програма є багатофункціональним. І, крім того, вона дозволяє закріпити вікно поверх всіх вікон. Для цього навіть не потрібно нічого налаштовувати. Достатньо взяти вікно, а потім «посмикати» його мишкою. Після цього вона автоматично переміститься на передній план.
  Кращі програми для закріплення вікна поверх всіх вікон
  З інших функцій AquaSnap можна відзначити можливість прив'язувати вікна один до одного, одночасно їх перетягувати, розтягувати до потрібного розміру в один клік і т. п. до Речі, у програми є російськомовний інтерфейс, так що ви не заплутаєтеся в численних налаштуваннях.

  4t Tray Minimizer

  Ця програма позиціонується як менеджер вікон. Воно володіє великим набором різноманітних функцій, які допоможуть вам здійснювати менеджмент відкритих програм в рази зручніше. Отже, після установки 4t Tray Minimizer на всіх вікнах з'явиться додатковий набір кнопок. Серед них ви запросто знайдете ту, яка відповідає за опцію «поверх інших». Як нескладно здогадатися, натиснувши цю кнопку, ви висунете вікно на передній план.

  TurboTop

  Дуже маленька програмка, яка після інсталяції поміщається в панелі швидкого запуску. Натиснувши на значок додатка, ви побачите в загальному списку вікна, відкриті в даний момент. Далі ви зможете вибрати серед них ті, які хочете помістити на передній план, відзначивши їх галочкою.
  Кращі програми для закріплення вікна поверх всіх вікон
  Також не забувайте, що деякі самостійні програми володіють вбудованою функцією «поверх інших вікон». Наприклад, таке можна зробити програвача KMPlayer. Так що немає ніякого сенсу встановлювати окремий додаток, якщо потрібні вам програми і так можуть висувати свої вікна на передній план.

  Популярі новини
  Загрузка...