Mcafee Security Scan Plus - що це таке? Як видалити Mcafee Security Scan Plus?

337 0 Новини високих технологій

Нинішні користувачі мережі Інтернет часто встановлюють програми, не замислюючись над тим, для чого вони потрібні. Деякий софт потрапляє в операційну систему за неуважність. Деколи від нього проблематично позбутися. Особливо якщо під додатком криється вірус. Частіше люди помічають у себе програму Mcafee Security Scan Plus. Що це таке? Як можна позбутися від подібного програми? І що робити, якщо не вийшло справитися з поставленим завданням? Далі ми постараємося дати відповіді на всі перелічені питання.

Mcafee Security Scan Plus - що це таке? Як видалити Mcafee Security Scan Plus?

Опис

Mcafee Security Scan Plus - що це таке? Так називається антивірусна програма, яка допомагає шукати на комп'ютері віруси і шпигуни. Популярністю програма не користується, тому про нього мало кому відомо.


Найчастіше Mcafee Security Scan Plus з'являється в операційних системах абсолютно несподівано. І тому юзери іноді вважають подібний софт вірусом. Але це не так. Насправді, користувачі самі погоджуються на ініціалізацію популярного антивіруса.

Звідки береться

Mcafee Security Scan Plus - що це таке? Так називають антивірус, який проникає в систему майже без відома користувачів. У додатку є деякі проблеми з перекладом на російську мову. І це стає вагомим приводом для підозр в небезпеці софту. Тим не менш, Mcafee Security Scan Plus встановлюється з дозволу користувачів. Зазвичай це відбувається при ініціалізації Flash Player. У "Майстрі установки" за замовчуванням стоїть галочка близько встановлення згаданої антивірусної системи.


Mcafee Security Scan Plus - що це таке? Як видалити Mcafee Security Scan Plus?
Mcafee Security з'являється не тільки при роботі з Flash Player. Установник софта вмонтований в різні програми. І тому необхідно уважно читати, що пишеться при ініціалізації додатків. Цей прийом допоможе позбавитися від небажаного софту.

Чи можна позбутися

Mcafee Security Scan Plus - що це таке? Додаток, який встановлюється на комп'ютер і служить своєрідним антивірусом. Але, як правило, популярністю софт не користується. Від нього мало толку. Тому доводиться замислюватися над його видаленням. Чи можна це зробити? Так, адже ми маємо справу зі звичайною програмою. Це не вірус і не спам, від яких проблематично позбутися. Але важливо врахувати, що з досліджуваної програмою теж не виключені проблеми. Наприклад, деякі юзери намагаються відключити Mcafee Security через "Диспетчер завдань" або "Автозавантаження". Робити так не рекомендується. Після відключення служби і перезавантаження ПК операційна система видасть повідомлення про помилку. А після софт знову включиться. Тобто відключати Mcafee Security марно. Зате програму можна без проблем видалити. Головне - діяти відповідно до інструкції. З нею ми ознайомимося далі.

Інструкція з видалення

Програма Mcafee Security Scan Plus може бути видалена без особливих проблем. Для цього потрібно зробити наступне:
 • Відкрити "Пуск".
 • Перейти в "Панель управління".
 • Вибрати "Установка і видалення програм" - "Видалення".
 • Дочекатися завантаження списку додатків, ініціалізований на комп'ютері.
 • Відшукати Mcafee Security, виділити відповідну рядок.
 • Клацнути ПКМ і вибрати опцію "Видалити".
 • Все, що тепер залишиться, - це слідувати "Майстру видалення". Зазвичай юзеру пропонується просто підтвердити процедуру деінсталяції. Вже через хвилину користувач побачить, що додаток пропала з системи.
  Важливо: якщо все зроблено правильно, після перезавантаження ПК софт не з'явиться в системі знову. Це відбудеться, тільки якщо юзер знову встановить вивчений антивірус.

  Якщо нічого не допомогло

  Mcafee Security Scan Plus - що це таке? Так називають антивірусну систему, від якої іноді проблематично позбутися.
  Mcafee Security Scan Plus - що це таке? Як видалити Mcafee Security Scan Plus?
  Деякі користувачі запевняють, що звичайне видалення антивірусу не допомогло вирішити проблему. Що робити в цьому випадку? Рекомендується перевстановити операційну систему, можна без форматування жорсткого диска. Виконані дії позбавлять комп'ютер від програми Mcafee Security Scan Plus. Зазвичай переустановка Windows для деінсталяції софта не потрібно. Проблеми з видаленням виникають при несправності ОС.

  Популярі новини
  Загрузка...