Як видалити KingRoot: основні способи

441 0 Новини високих технологій

Перед тим, як видалити програму KingRoot зі смартфона, розберемося, що це взагалі за софт, та навіщо він потрібен. Всі програми в операційній системі Android по суті рівні: їм дозволено управляти ярликами, передавати якісь дані допомогою Мережі або бездротових протоколів, виводити інформацію на екран, а також звертатися до камери, телефонної книги або мікрофона. Тобто у кожної окремо взятої програми своє маленьке подобу пісочниці, за межі якої вони не мають права вилазити. Додатками заборонено звертатися до системних файлів, чіпати сховища або безпосередньо працювати з чіпсетами.


Що таке KingRoot?

Але в платформі Android передбачений режим Root, наділений необмеженими правами. Софту, який працює від імені облікового запису, дозволяється все: перехоплення даних, зміна системних файлів, заборона доступу будь-яких додатків і т. п.
Як видалити KingRoot: основні способи
Програма KingRoot як раз і є таким, яке дозволяє налаштувати смартфон виключно під свої потреби і запускати будь-який додаток без будь-яких обмежень, так само як і шерстити системні файли. Софт зручний, практичний і корисний, але тільки якщо він знаходиться в умілих руках. В інших випадках великий ризик просто загубити систему.

Навіщо видаляти KingRoot?

Якщо платформа почала працювати нестабільно або зовсім перестала запускатися, то головним винуватцем виявляється, як правило, саме програма, відповідальна за права адміністратора, а в нашому випадку – KingRoot.
Як видалити KingRoot: основні способи
Крім того, в Мережі з'явився брат-близнюк утиліти з однойменною назвою і ідентичним інтерфейсом. От тільки користі він ніякої не приносить, а тільки шкоду, бо є носієм шкідливого коду. Відразу варто попередити, що останній мешкає не на офіційному сайті розробника, а також перехоплює дані, сам розсилає СМС, встановлює рекламне ПЗ і т. д. Після такого бардаку як раз і виникає велике бажання геть видалити KingRoot з «Андроїда». Але зробити це звичайним способом не так-то й просто, тому тут потрібен трохи інший підхід.


Видаляємо додаток

Для того щоб видалити KingRoot, необхідно його спочатку запустити і перейти в основне меню, натиснувши три точки у верхньому правому куті. У самому низу гілки є пункт «Видалити root-права». Він нам і потрібен: тиснемо на нього і вибираємо далі.
Як видалити KingRoot: основні способи
Потім необхідно перезавантажити смартфон і зайти в штатні налаштування пристрою, щоб вже там повністю видалити KingRoot. Переходимо в розділ «Додатки» і шукаємо додаток за назвою, як якщо б ми хотіли позбавитися від звичайного софта. Після чого виконуємо стандартну процедуру стирання всіх даних. Далі знову перезавантажуємо телефон і знову заходимо в налаштування додатків. Якщо програми там не виявилося, то вас можна привітати - вам вдалося видалити KingRoot. Після всіх процедур незайвим буде змінити паролі облікових записів на вашому девайсі, а також встановити тлумачний антивірус (природно з офіційного сайту розробника). Якщо вищеописана процедура вам не допомогла, то в якості панацеї завжди виступає перепрошивка гаджета. Так, вона повністю зітре всі ваші дані, що зберігаються на смартфоні, але тим, у кого є акаунт «Гугла», ця процедура не так страшна, бо як Gmail синхронізує ваші контакти та іншу інформацію з свого хмари.

Популярі новини
Загрузка...