Підключення та налаштування модему Huawei HG532E. Технічні характеристики пристрою і можливі випадки застосування

527 0 Новини високих технологій

В рамках даної статті буде викладена інструкція з налаштування модему Huawei HG532E. Даний пристрій є спеціалізованим, і для підключення до Глобальної павутини воно використовує звичайну телефонну лінію. Також будуть наведені його технічні характеристики і дані рекомендації щодо можливого застосування такого комунікаційного рішення.

Підключення та налаштування модему Huawei HG532E. Технічні характеристики пристрою і можливі випадки застосування

Комплектація. Призначення мережевого пристрою

Список поставки даного рішення включає:
 • Модем.
 • Фірмовий адаптера живлення.
 • Посібник користувача, в якому в загальному вигляді поетапно викладено така операція, як налаштування модему Huawei HG532E, і наведені технічні специфікації.
 • Окремо також необхідно відзначити наявність гарантійного талона, який дійсний протягом 12 місяців після придбання точки доступу новоспеченим власником.
 • Диск з програмним забезпеченням виробника, що дозволяє настроїти пристрій належним чином. Також на ньому є копія документації в електронному форматі.
 • Хоч і цей пристрій виробником відноситься до групи провідних модемів, але, по суті, це роутер. Причому він здатний забезпечувати комутацію як з використанням проводів, так і з застосуванням бездротового сигналу Wi-Fi. Єдине відміну від «класичних» маршрутизаторів — це те, що стандартні роутери підключаються до Глобальної павутини із застосуванням такого проводу, як вита пара. Герой даного огляду для цих цілей використовує телефонні дроти. Причому поділ передаваних сигналів по частотах дозволяє одночасно по комутованій лінії передавати інформацію та здійснювати розмова.


  Як результат, цей маршрутизатор є універсальним - його можна задіяти як у невеликому офісі, так і вдома. Головна умова — це наявність телефонного дроту.

  Підключення

  Налаштування модему Huawei HG532E, як і належить, починається з комутації. На першому етапі блок живлення встановлюється в розетку мережі змінного електропостачання, а кабель від нього встановлюємо у силове гніздо пристрою. Далі телефонний провід з'єднує сплітер потрібну розетку. Вихідні гнізда розділення частот підключаються до роутера і телефоном. На цьому підключення пристроїв завершено.


  Підключення та налаштування модему Huawei HG532E. Технічні характеристики пристрою і можливі випадки застосування

  Програмне конфігурування. Тестування

  Далі нам потрібна будь-яка обчислювальна система і маршрутизатор. Встановлюємо бездротове з'єднання. Потім на першому з них запускаємо браузер і переходимо на цифровий адресу з набором чисел «1921681.1». У відповідь на запит потрібно ввести слово англійською «admin». Причому як у першому полі, так і в друге. Далі на вкладці підключення ставимо програмні параметри комутації до Глобальної павутини, які вказав провайдер. Потім виконується WiFi-налаштування модему Huawei HG532E. На цій вкладці вказується назва мережі SSID, пароль для доступу до неї і метод шифрування WPA2. Зберігаємо всі значення і виходимо з інтерфейсу налаштування.

  Вартість. Відгуки власників

  На поточний момент такий універсальний маршрутизатор можна придбати за 3000-3200 рублів в новому стані. Колишні ж у вживанні мережеві вузли даної моделі можна придбати за ціною 1500-1600 рублів на різних інтернет-майданчиках з торговим ухилом в Глобальній павутині.
  До його незаперечних переваг власники відносять надійність, доступність, непогані технічні специфікації і достатню комплектацію. До мінусів же власники відносять досить складний процес налаштування модему Huawei HG532E. «Укртелеком» або ж «Ростелеком» з цієї причини прагнуть постачати вже програмно сконфігуровані роутери, які достатньо лише підключити, і вони вже готові до використання.
  Підключення та налаштування модему Huawei HG532E. Технічні характеристики пристрою і можливі випадки застосування

  На закінчення

  У цьому матеріалі послідовно викладено не тільки така операція, як, налаштування модему Huawei HG532E, але й можливі випадки його застосування. Також вказані сильні і слабкі сторони цього рішення. Хоч і китайський виробник позиціонує його як провідної модем, але по суті це повноцінна універсальна точка доступу до Глобальної павутини.

  Популярі новини
  Загрузка...