"Стаміна" - це відмінний спосіб навчитися швидкому набору тексту

448 0 Новини високих технологій

Майже всі власники ПК йди ноутбуків хочуть навчитися швидко набирати текст на клавіатурі. Але біда в тому, що навичка це приходить з досвідом. Чим більше практикуєшся - тим швидше справляєшся з набором. Однак що робити, якщо ти не письменник і не журналіст? Вихід є - клавіатурний тренажер "Стаміна". Ця невелика програма допоможе розвинути навички набору тексту, а особливо при поглибленому вивченні можна буде навіть освоїти сліпу друк.

"Стаміна" - це відмінний спосіб навчитися швидкому набору тексту

Що таке "Стаміна"?

"Стаміна" - це потужний інструмент для тренування швидкості набору тексту на клавіатурі комп'ютера. Програма є абсолютно безкоштовною. І створена російськими програмістами. У даний момент утиліта є найбільш потужним безкоштовним продуктом для розвитку навичок набору тексту. Є аналоги, але всі вони або гірше, або за них потрібно платити. Особливістю цієї утиліти є те, що вона не вимагає установки. А для тих, хто не хоче захаращувати комп'ютер або не має достатньо вільного місця (що досить складно уявити) є онлайн-версія програми. Тренуватися в ній можна навіть без авторизації. Головне - бажання. Без нього нічого у вас не вийде.


Можливості та особливості тренажера

Тренажер пропонує користувачеві програму тренувань, розбитий на етапи. На першому етапі учень тренується в запам'ятовуванні розкладки. До речі, тренажер підтримує російську, українську та англійську розкладку. На наступному етапі "студент" буде вчитися набирати перші нескладні комбінації. Це дозволить зміцнити в пам'яті розташування основних букв на клавіатурі. А на третьому етапі користувач буде набирати цілі фрази і пропозиції. Звичайно, у програмі немає такої великої теоретичної бази, як в "Соло на клавіатурі", так і по оформленню вона гірше, зате абсолютно безкоштовна. Інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий. Таким чином, "Стаміна" чудово підійде для початківців користувачів. Досягти певних висот можна вже через два місяці після початку занять. Тільки практикуватися потрібно кожен день. Тоді тільки результат буде помітний.
"Стаміна" - це відмінний спосіб навчитися швидкому набору тексту

Висновок

Отже, "Стаміна" - це чудовий клавіатурний тренажер, який здатний навчити будь-якого (навіть початківця користувача методом сліпий десятипальцевий друку. З особливостей програми варто відзначити відмінний, розбитий на етапи курс навчання і непогане оформлення тренажера. Також програмний продукт абсолютно безкоштовний, що робить його кандидатом номер 1 на використання.

Популярі новини
Загрузка...