Backspace на клавіатурі: розташування і призначення

665 0 Новини високих технологій

У цій статті ми познайомимося з клавішею Backspace: розглянемо її основне призначення, визначимо, де вона перебуває на клавіатурі і чим виділяється на тлі інших клавіш. За підсумком прочитання цієї статті ви дізнаєтеся все про цієї клавіші.

Ознайомлення з Backspace

Backspace на клавіатурі: розташування і призначення
Перш ніж приступати до роботи на персональному комп'ютері, потрібно ознайомитися з клавішею Backspace. Основне призначення якої є повернення курсору на одну позицію назад з подальшим видаленням символу на тому місці. На жаль, при одному натисканні кнопки видаляється лише один символ, що вкрай незручно, коли потрібно видалити великий обсяг тексту. Проте для видалення більшої кількості знаків, текст можна спочатку виділити, а потім натиснути Backspace.


Для кращого запам'ятовування основної функції даної клавіші слід її перевести з англійської мови. «Back» перекладається як «зворотний», а «Space» - «пробіл». Проте функція даної кнопки може змінюватися залежно від того, в якому додатку виконується робота. Приміром, у браузерах комбінація клавіш Alt + Backspace дозволить повернутися на сторінку, що переглядається раніше.

Розташування клавіші і її відмінність від інших

Перш ніж скористатися отриманими знаннями, потрібно розібратися лише в одному - де знаходиться Backspace? Як правило, ця клавіша розташовується в правому куті клавіатури. На відміну від інших кнопок на клавіатурі, Backspace має кілька візуальних особливостей, а саме:
 • намальовану стрілку вліво;
 • напис зі своєю назвою.
 • В залежності від типу і моделі клавіатури її положення може змінюватися. Потрібно враховувати той факт, що досить часто на ноутбуках клавіша Backspace не має своєї назви, а лише намальовану стрілку вліво. З-за чого недосвідчений користувач може впасти в подив.
  Backspace на клавіатурі: розташування і призначення

  Висновок

  Підсумувавши вищесказане, можна зрозуміти, що клавіша грає зовсім не останню роль при роботі в текстовому редакторі і не тільки. Розуміння її значущості сприяє поліпшенню якості написання текстів і роботи з його форматування.

  Популярі новини
  Загрузка...