Що робити, якщо задано порожній пошуковий запит в "Яндексі"?

275 0 Новини високих технологій

Буває таке, що при переході від сторінки до сторінки вас раптом зупиняє пошукова сторінка «Яндекса», в якій написано «поставлено порожній пошуковий запит». У даній статті ми докладно розповімо, що ж це за помилка, як її лікувати, а також акцентуємо вашу увагу на інші браузери і пошукові системи. Стаття рекомендується для користувачів операційної системи Windows, які активно користуються "Яндекс браузером".

Причини появи порожнього пошукового запиту

Дана проблема постає у двох груп людей:
 • Які активно користуються «Яндекс браузером».
 • Які роблять занадто багато пошукових запитів в «Яндексі».
 • Варто розуміти, що сервера, як і все інше, не гумові, тому на кожен регіон виділений свій сервер, яким і користуються його жителі. Якщо ж запитів занадто багато, то можливі різні збої обладнання як програмного, так і фізичної (серверів). Також таке може відбуватися при нововведеннях в пошуку «Яндекса». Сервіс ніколи не зупиняється, тому програмістам доводиться робити титанічні зусилля при розробці нових функцій, щоб нічого не зламалося, але іноді подібний підхід терпить фіаско, як в даному випадку, від чого і з'являються у людей порожні сторінки пошуку з написом: «Поставлено порожній пошуковий питання».


  Що робити, якщо задано порожній пошуковий запит в "Яндексі"?
  Все ж, перший і другий варіанти більш реалістичні, т. к. в «Яндексі» працюють професіонали своєї справи. Якщо ж у вас на комп'ютері завівся якийсь вірус, який порушує роботу пакетів, то знову ж таки може виникнути помилка даного роду. У наступному розділі статті ми спробуємо розглянути все, щоб помилка не з'являлася знову.

  Що робити, якщо в «Яндексі» поставлено порожній пошуковий запит

  Перший самий грубий варіант – це повна перевстановлення браузера. У світі існує безліч браузерів, на які користувачі даремно не звертають свою увагу, адже розробник кожного з них заточував свій браузер для певного роду завдань. Якщо хочете стабільність, то Opera, якщо швидкість, то Chrome, а якщо все разом, то FireFox. До речі, подібна помилка може бути викликана і самим браузером, тому для початку спробуйте зробити те, що призвело до помилки «Поставлено порожній пошуковий запит» на іншому браузері. Якщо помилок немає, то сміливо міняйте браузер. Не бійтеся, все ваші дані будуть імпортовані в новий додаток.


  Що робити, якщо задано порожній пошуковий запит в "Яндексі"?
  Також спробуйте скористатися послугами іншої пошукової системи, в такому випадку 100% не буде помилки, адже ви будете використовувати зовсім інші сервера, а фактор засміченого комп'ютера не так сильно буде заважати у виявленні основної проблеми.

  На закінчення

  Що робити, якщо задано порожній пошуковий запит в "Яндексі"?
  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли основні причини виникнення помилки «Поставлено порожній пошуковий запит» в «Яндексі». Також варто відзначити, що іноді потрібно почекати аж до одного дня, якщо причиною помилки є самі розробники даної пошукової системи, а ще рекомендуємо почистити кеш браузера – це універсальний спосіб вирішення практично всіх неполадок в інтернет-браузерах, адже своєчасний догляд за комп'ютером - це гарант високої продуктивності. Якщо ви не чистите свою операційну систему хоча б раз в тиждень, то продуктивність падає, мінімум, на 15%!

  Популярі новини
  Загрузка...