Як налаштувати віджети в "Яндексі" і для чого вони потрібні?

330 0 Новини високих технологій

Практично кожен користувач сучасного рунета стикався з «Яндексом» – це російськомовний пошуковик, який нічим не поступається в гонці пошукачів того ж Google, а в деяких моментах навіть обганяє його на порядок, все завдяки приємному зовнішньому вигляду, гнучкою і більш точного настроювання, а також віджетів. В даній статті піде мова про те, як налаштувати віджети в «Яндексі», в чому полягає точна і правильна настройка, а також багато іншого. Стаття рекомендується людям, які на постійній основі користуються послугами «Яндекса» і хочуть бути в світлі самих новин першими.


Що таке віджети?

Якщо брати приклад з Android-пристроїв, то можна сміливо сказати, що віджет – це маленька підпрограма з графічним інтерфейсом, яка використовується для відображення найбільш важливою і необхідної інформації. Вона також повинна бути як можна більше, не втрачаючи при цьому свого інформативного вантажу. Тепер назріває цілком обгрунтоване запитання, як пов'язаний «Яндекс» і віджети? Звичайно, можна припустити, що дана компанія випускає спеціальні програми для смартфонів, з-за якої на вашому робочому столі телефону з'являються різні доповнення від пошукового сервісу, це так, але лише частково.
Як налаштувати віджети в "Яндексі" і для чого вони потрібні?
Не багато користувачі задавалися питанням, чи можна очистити початкову сторінку «Яндекса» від різної інформації, як це зроблено в Google, адже там все потрібне є в окремому меню, не відволікальний користувача від початкової задачі – пошуку необхідної інформації. На головній сторінці «Яндекса» присутні різні елементи інтерфейсу, наприклад, «Яндекс.Пробки» – це і є ті самі «віджети». Як налаштувати віджети в «Яндексі» ми розповімо трохи нижче, а зараз варто знати дещо дізнатися.


При першому запуску головної сторінки зчитуються дані про ваше місцерозташування, після чого на основі цих даних і підлаштовуються ці самі елементи, від чого ви побачите інформацію, яка на 100 % є актуальною для вашого регіону, однак це відбувається не завжди, тому настроювання даних елементів не раз заощадить ваш час.

Точна настройка віджетів «Яндекса»

Якщо у вас немає пошти від «Яндекса», то можете не переживати, вона жодним чином не буде потрібно для точного налаштування початкової сторінки і елементів. До речі, жодні додаткові віджети можна додавати на головну сторінку. Це можна було здійснити раніше, детальніше про це ми розповімо в однойменному пункті цієї статті. А зараз нашою головною метою залишається змінити і налаштувати елементи.
Як налаштувати віджети в "Яндексі" і для чого вони потрібні?
Інструкція про те, як налаштувати віджети «Яндекса» на головній сторінці:
 • Перейдіть на стартову сторінку, вам відразу буде запропоновано що-небудь знайти, але варто звернути увагу на верхній правий кут, де розміщується віконце для входу в пошту і кнопка «Настройка», натисніть на неї.
 • Відкриється контекстне меню, в якому треба вибрати «Налаштувати Яндекс».
 • Ваша сторінка оновиться, всі віджети стануть менш прозорими, це говорить нам про те, що ми можемо тепер їх налаштовувати.
 • Чудово, тепер у кожного елемента буде поруч шестірня – це спеціальне підменю налаштування, в якому можна вказати більш точні дані, наприклад, ваше місто, якщо «Яндекс» сам цього не зробив з яких-небудь причин. Все досить просто і зрозуміло. Варто також зауважити, що кожен елемент можна перемістити в зручну для вас зону, а також видалити, якщо він вам не потрібен. Для відновлення видаленого елемента використовується кнопка «Повернути», яка видаляє одне ваше дія на сайті, працює це, як в графічних редакторах, нічого складного.

  Що робити, якщо пропала налаштування віджетів на «Яндексі»?

  Нічого страшного тут немає, таке часом буває. Вся проблема полягає в тому, що компанія час від часу покращує зовнішній вигляд, а також працездатність сайту. На час тестування будь-яких нових функцій, розробники, буває, відключають деякі можливості, щоб люди зайвий раз не стикалися з проблемами. У пункті про те, як налаштувати віджети в «Яндексі», ми згадували, що на даний момент додавання своїх віджетів відключено все з тієї ж причини – все ще сирий і не готовий до експлуатації. Все ж спробуйте перезавантажити сторінку або зайти на іншому браузері.
  Як налаштувати віджети в "Яндексі" і для чого вони потрібні?

  Чому не можна додати власні віджети?

  У пункті вище ми говорили, що раніше була можливість додавати власні елементи на головну сторінку, тільки ми не сказали, що деякі з них порушували алгоритми роботи «Яндекса», а деякі і зовсім приводили до плачевних наслідків для самої програми. Вся справа в тому, що створювати дані елементи міг хто завгодно, у тому числі і зловмисники, а їх виявлення було дуже трудомістким процесом. Чим могли бути небезпечні деякі з них? Банально тим, що могли красти дані, які ви вводите з клавіатури, номери банківських карт і багато іншого. Тому рекомендуємо вам встановлювати офіційні розширення для браузерів, якщо вам чогось не вистачає на головній сторінці «Яндекса».
  Як налаштувати віджети в "Яндексі" і для чого вони потрібні?

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як налаштувати віджети в «Яндексі». Дана стаття розрахована на початківців користувачів, тому рекомендуємо вам через деякий час перейти на розширення для браузерів, адже вони куди більш зручні і не завжди потрібен інтернет, щоб вони працювали.

  Популярі новини
  Загрузка...