Як у грі "Бородач" взяти журнал: поради

45 0 Новини високих технологій

Рано чи пізно стикаються з питанням про те, як у грі "Бородач" взяти журнал, якщо вирішили зануритися в пригоди веселого охоронця з однойменною прізвищем. Цей проект зроблений російськими розробниками і став широко популярним на теренах СНД. Безліч головоломок і цікавих загадок доводиться вирішувати в процесі проходження. Місія з газетою вважається однією з найскладніших.

Опис гри

Якщо вас цікавить, як у грі "Бородач" взяти журнал, значить він вже досить познайомився з геймплеєм і механікою гри. Проект виконаний у жанрі квесту з величезною кількістю головоломок. Саме з них повністю складені місії. Гравці спробують себе в ролі не тільки охоронця, але ще і поліцейського. Доля занесе Олександра Родіоновича Бороданя в різні локації звичайного міста. Загальна кількість загадок перевищує сотню, при цьому вони ніколи не повторюються. Кожна вимагає індивідуального підходу та пошуку рішення підручними засобами. Саме цим прославилася гра "Бородач". Як взяти у бабки журнал - лише один з десятків питань, які виникнуть при участі в пригоди.
Як у грі "Бородач" взяти журнал: порадиОгляд місії

Щоб дізнатися, як у грі "Бородач" взяти журнал, необхідно комплексно зрозуміти завдання в цьому квесті. Починається пригода охоронця в поліцейській ділянці, де він залишив брудні сліди і тепер доводиться їх відмивати. На виході з дільниці гравці побачать старого знайомого головного героя, і тепер його свобода стає першочерговим завданням. При вході стоятиме таксі з водієм. Він розповість цікаву історію, яка допоможе знайти шлях до свободи товариша. Далі необхідно заробити гроші у таксиста, помивши його машину. Перед цим попередньо варто відвернути його увагу і заляпати брудом бічну частину. Водій сам запропонує роботу і гідну плату – 50 рублів. Тепер необхідно тільки помити ганчірку в калюжі і відчистити нею всю завдану бруд. Саме на цьому моменті ускладнюється гра "Бородач". Як взяти журнал у бабусі, підказок немає, а тому доведеться імпровізувати.
Як у грі "Бородач" взяти журнал: порадиПерша частина квесту

Місія по отриманню газети у бабусі складається із семи послідовних дій. Приблизний час виконання 5-10 хвилин. Перед тим як у грі "Бородач" взяти журнал, потрібно повернутися до відділення. Працівники не помітять появи там персонажа, адже він частий гість їх закладу. Варто трохи походити навколо, а після перевернути відро для сміття. З нього викотиться балончик з фарбою. На вивісці перед ділянкою необхідно замість першої літери «І» написати «Ю». Цей жарт розвеселить бабусю, яка продає насіння в кіоску за кілька кроків від будівлі поліції. В нагороду за веселощі добра бабуся продасть насіння з подвійною знижкою (по 50 рублів). Далі починаються дії по порятунку товариша. Насіння користувач розкидає біля ларька з кавунами, і туди миттєво злітається зграя голубів. Продавщиця відволікається, а в цей час шустрий Олександр Родіонович краде телефон. Повернувшись, жінка виявляє пропажу і біжить писати заяву в найближчий відділок правоохоронних органів.
Як у грі "Бородач" взяти журнал: поради

Продовження проходження завдання

Поки продавчиня кавунів побігла у відділення поліції, слід вкрасти її товар. Таких класичних рішень ще багато надасть в загадках гра "Бородач". Як взяти у старенької журнал - теж із цього розряду, адже головний герой вже скоїв дві крадіжки заради цього. Після отримання кавуна його необхідно віддати товаришеві за ґратами, і той кине їм у птахів. Від цього удару голуби втратять свідомість, і залишиться тільки підібрати їх в інвентар. Це і є ціна за журнал, який віддасть бабуся. Птахи сильно докучають їй в процесі торгівлі насінням, і так вона вирішила їм помститися. Місія на цьому не закінчується, адже за крадіжку телефону підозри лежать на Бородаче. Слід віддати мобільник товаришеві за ґратами, і його звинуватять у ще одному злочині, а так як його доведеться в будь-якому випадку виручати, то для нього це не буде грати ролі. Завдяки цьому вчинку все знімуть підозри з головного героя, і він залишиться на волі, щоб виручити друга.
Як у грі "Бородач" взяти журнал: поради

Загальні поради по грі

Так як проект відноситься до жанру "квест", то на кожному кроці гравця будуть переслідувати головоломки. Щоб самостійно впоратися з ними, для початку слід дослідити кожну локацію до дрібниць. Знайти предмети, які можуть допомогти у вирішенні поставленого завдання, а далі шукати шляхи до їх отримання. Часто речі ховаються від очей користувача або ж є частиною інтер'єру. В цьому випадку слід мислити нестандартно. Наприклад, щоб змусити водія таксі рушити з місця, потрібно створити знак «зупинка заборонена». Для цього в ділянці слід вкрасти кашкет, накреслити на ній дві діагональні лінії і повісити на лижу. Нестандартне мислення при виконанні завдань у грі стане запорукою успіху, адже на це і розраховували розробники, коли проектували головоломки. Гра "Бородач" не відрізняється тривалістю, але подарує захоплюючу пригоду на кілька годин вільного часу.