Список всіх Include C поясненнями C

315 0 Новини високих технологій

Однією з найпоширеніших помилок програмістів вважають створення велосипедів, колеса, і т. д. З цим неймовірно складно не погодитися, тому що на практиці так і є, але як з цим боротися? Багато програмісти скажуть вам в один голос: вчити STL – стандартну бібліотеку, яка містить напрацювання безлічі розробників мови програмування, а також непогано може допомогти при розробці нової програми. У даній статті ми докладно розберемо, що ж таке C #Include, як це працює і для чого створювалося. Стаття рекомендується не тільки починаючим користувачам операційної системи Windows, але і програмістам першого-другого курсу.


Що це таке?

Для початку варто просвітити тих, хто стикається з програмуванням вперше і не знає, тим більше, про тонкощі складання програм. Спочатку люди програмували на машинних мовах, після науково-технічного прогресу в області мікропроцесорів було прийнято рішення створити операційну систему для великих мас користувачів. Задумка була хорошою, але дуже складною у втіленні, оскільки на це пішли б десятиліття, якщо використовувати машинні коди для побудови програм. Тоді ж було доручено ще одне завдання: створити мову програмування, на якому легко буде створити операційну систему, такою мовою став С.
Список всіх Include C поясненнями C
Так, багато хто скаже, що там немає об'єктно-орієнтованого програмування, як С++. Це так, але можна написати ОС і на функціях, чого доказом є ядро Linux і Windows. В даній мові програмування кожна бібліотека підключається до початку файлу, всі завдяки мітки препроцесора #include. Після ключового слова з ґратами має бути назва файлу наступним чином: і "так, якщо він поза папки компілятора". Приклад правильного підключення: #include


При процесі обробки компілятором проходить кожну таку мітку, додає потрібні файли, а потім передає весь линковщику і інтерпретатору, що входить в набір компілятора. Багато функцій працюють цілком добре на С++, але не в зворотному порядку – це варто обов'язково знати.

Бібліотеки Visual З Include

Отже. Ми вже розібралися, що таке Include, тепер можемо з ним працювати, проте ви ще нічого не знаєте про IDE – інтегроване середовище розробки. Середовище розробки – це, по суті, розумний блокнот, якщо надто скоротити. Ви пишете свій код, після чого хочете його відкомпілювати. Якщо б ви працювали в Linux, то довелося б робити компіляцію через командний рядок, підключаючи вручну або через make-файл всі нестандартні бібліотеки, але в IDE це все робиться автоматично.
Список всіх Include C поясненнями C
Також ведеться повний контроль над додатком, щоб воно не зламало систему випадково. Можна дивитися за расходуемыми ресурсами, а, що найголовніше – помилки пояснюються максимально докладно, причому із зазначенням рядка. Одним з кращих IDE по праву вважають Microsoft Visual Studio. Більш того, в даному середовищі розробки навіть трохи видозмінився сама мова, тому у даному пункті ми розберемо найбільш затребувані стандартні бібліотеки Visual C.
Список бібліотек:
 • Time.h – заголовковий файл для роботи з тимчасовими інтервалами.
 • Stdlib.h – заголовковий файл з підключеним класом стандартної бібліотеки.
 • Stdio.h – стандартна бібліотека вводаввыода.
 • Fsteam.h – бібліотека для роботи з файлами.
 • Також є інші, набагато більш специфічні бібліотеки, але їх вивчення рекомендується виключно тоді, коли потрібно працювати тільки з можливостями Visual Studio. До речі, існує кілька варіацій цього IDE, від чого і залежать набори стандартних бібліотек, наприклад, у версії PRO є інструменти для роботи з Android, а в звичайній такого немає.

  Список всіх Include з поясненнями З

  Ви знаєте, що таке класи? Якщо ні, то у вас з'явилися питання, чому ж бібліотеки закінчуються на «.h». Якщо бути коротким, то класи – це певного роду кубики «Лего», які можна вставити в програму. Щоб це було легко – вони й існують. За правилом хорошого тону програмування, оголошення їх параметрів треба заповнювати в заголовочном файлі, а саме виконання в окремому з розширенням «*. з» або «*. cpp».
  Список всіх Include C поясненнями C
  Перед початком пояснення потрібно розібратися в бібліотеці З: Include[indows.h> - ця бібліотека створена спеціально для операційної системи Віндовс», всередині неї знаходяться всі необхідні функції і класи для роботи не тільки з графічної складової системи, але і з параметрами, точними параметрами командного рядка і багатьом іншим. Якщо хочете писати програми під «Віндовс», то вона повинна бути першою у списку вивчення. Список STL:
 • Vector.h – робота з динамічною пам'яттю, званої векторами.
 • Map.h – спеціальні словники.
 • Iostream – бібліотека для роботи з введенням і висновком в консоль.
 • Fout – робота з файлами. Аналогом є C Include .
 • Stdlib – є класом спадкоємцем від інших STL.
 • Errno.h – заголовковий файл для виведення помилок в консоль.
 • Ctype.h – заголовковий файл для роботи з аскі-кодом.
 • Стандартна бібліотека – це неймовірне збіговисько різних творінь творця мови, а також безлічі інших програмістів. Використання STL заохочується на будь-якому рівні. Також є і чимало інших, менш відомих бібліотек, наприклад, З Include - це бібліотека для роботи з сигналами системи, але їх вивчення потрібно в спеціальних програмах.

  В С++

  Як вже говорилося: С++ взяв усе найкраще від мови С. Основним є компілятор, хоч і вважається одним із самих повільних, оскільки йому доводиться обходити кожен файл, кожен рядок на пошук спеціальних міток, потім віддавати всі линковщику, а, поки той все зв'яже, пройде купа часу, тому великі проекти збираються до півтора годин.
  Список всіх Include C поясненнями C
  Плюсом є висока швидкість отриманої програми, тобто її швидкодію, тому даний мову використовують практично скрізь, де тільки можна, навіть у побутових приладах є обов'язкова рядок коду на С++.

  Що буде, якщо на комп'ютері немає STL?

  В С++ існує динамічна і статична компіляція. У залежності від системи, під яку виготовляється продукт, також і вкладаються відповідні бібліотеки. Наприклад, бібліотеки Windows.h немає на Linux, а на Windows немає x11.lib (там бібліотек таке розширення - *.lib). Даний факт потрібно враховувати, але завдяки розумним IDE можна вибрати між динамічної та статичної складанням. При динамічній - від системи специфічні бібліотеки, а в статичній проект займає більше, але гарантовано йде в конкретній системі.
  Список всіх Include C поясненнями C

  На закінчення

  Сподіваємося, що вам сподобалося зануритися в настільки дивовижний і барвистий світ програмування. Якщо ви ніколи не писали власну програму, то рекомендуємо почати це робити прямо зараз, адже смак перемоги над машиною дуже приємний. Також сподіваємося, що вивчення c Include вам далося без особливих ускладнень. У будь-якому випадку, можете відвідати MDSN і дізнатися ще більше.

  Популярі новини
  Загрузка...