Що це - Lan Driver і як його оновити

358 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас користуються сучасними благами комп'ютерних технологій, однак, не все завжди йде за планом, оскільки багато користувачів не знають всіх тонкощів при поводженні з тим або іншим приладом. Це призводить до різних поломок, тому в даній статті ми докладно розповімо, що це - lan driver, де він використовується, навіщо створювався і взагалі, як ним керувати? Стаття рекомендується як для початківців, так і для досвідчених користувачів операційної системи Windows, адже саме ця група людей найчастіше стикається з проблемами, пов'язаними з lan-драйвером в ноутбуці або персональному комп'ютері. Якщо ви нічого не знаєте про комп'ютер, то ця стаття точно для вас!


Навіщо потрібен Lan Driver?

Будь-який пристрій, підключений до комп'ютера, вимагає певне програмне забезпечення, сполучні апаратну (пристрій) і програмну (операційна система) частину, щоб управління і робота з пристроєм була максимально енергоефективна, а що найголовніше — стабільна. Адже, якщо хто не буде дотримуватися цей критерій, то системі може прийти повний кінець раз і назавжди, таке вже все ніжне в комп'ютері.
Що це - Lan Driver і як його оновити
Lan — це порт для з'єднання з високошвидкісним інтернет-кабелем. Таке підключення ще називають кручений парою, але це, швидше, у мережевиків, адже вони найчастіше використовують даний тип підключення в своїх проектах. Чому? Все з міркувань ефективності, даний стандарт використовується ще з незапам'ятних часів, а краще за нього тільки оптоволокно, але і йому перебуває заміна у вигляді бездротового зв'язку.


Як вже говорилося, драйвера потрібні для з'єднання апаратної і програмної частини, що особливо важливо в мережевому проекті, т. к. звідки комп'ютер знає, як прийняти сигнал з 8 контактів, розшифрувати його, а потім передати назад сервера? Ось ми і коротко розповіли, що це Lan Driver. У наступному пункті статті ми докладно розповімо, як його оновлення для вашого комп'ютера.

Як встановити Lan Driver Windows 7

Для початку вам буде потрібно переконатися, що ваша мережева карта щільно вставлена у відповідний роз'єм. Якщо ви користуєтеся ноутбуком, то це не потрібно робити, потрібно лише підключити будь-яке робоче інтернет-з'єднання за допомогою кабелю, а якщо світлодіоди навколо входу почнуть горіти, то можете не сумніватися працездатності пристрою. Також рекомендуємо продути вхід, адже всяка пил може порушити якість сигналу.
Що це - Lan Driver і як його оновити
Переустановка Lan-драйвера:
 • Підключіть мережеву карту до комп'ютера, дочекайтеся його виявлення системою.
 • Тепер натисніть на меню «Пуск», після чого треба вибрати «Панель управління».
 • Знайдіть пункт «Обладнання і звук», там буде кнопка «Диспетчер пристроїв», до речі, ця кнопка доступна лише для адміністратора, ніяк не менше.
 • Тепер серед мережевих пристроїв знайдіть Lan-пристрій.
 • Натисніть правою кнопкою миші, якщо є знак оклику, то спробуйте оновити пристрій відповідною кнопкою, якщо не спрацював, то видаліть пристрій і перезавантажте комп'ютер, при запуску система сама встановить найсвіжіші драйвера.
 • Оновлення Realtek Lan Driver за допомогою програми

  Бувають випадки, що з якихось причин спосіб, описаний вище, не всім підходить. Тому зараз ми здійснимо те ж саме, тільки за допомогою програми. У пункті про те, що це Lan Driver ми вже говорили, що ця програма необхідна для зв'язку з апаратурою, так от, таких зв'язків досить багато. При установці програми DriverBooster будуть знайдені найсвіжіші драйвера на всі ваші пристрої. Не забудьте після установки драйверів здійснити обов'язкову перезавантаження.
  Що це - Lan Driver і як його оновити

  На закінчення

  Сподіваємося, після прочитання цієї статті ви зрозуміли, що це Lan Driver. Поняття, описані в цій статті, обов'язково допоможуть вам у ході поводження з комп'ютером. Також варто зауважити, що абсолютно кожен комп'ютер обладнаний подібним портом, що робить описану вище інформацію ще більш корисною.

  Популярі новини
  Загрузка...