Опис гри "Бородач". Як знайти знак у грі "Бородач" та інші квести

58 0 Новини високих технологій

У мобільному додатку «Бородач. Зрозуміти і пробачити» вам доведеться виступити в ролі невдалого охоронця і допомогти йому виплутатися з чергового «пригоди». Наш невеликий гайд допоможе вам розібратися в секрети гри, а також підкаже, як пройти важкі місця, наприклад як знайти знак у грі «Бородач».

Опис гри "Бородач". Як знайти знак у грі "Бородач" та інші квести

Один з кращих проектів

Гра для мобільних платформ під назвою «Бородач» вийшла у світ у середині 2016 року. І відразу ж зайняла лідируючі позиції, адже за півроку її завантажили і встановили більше мільйони користувачів. Над розробкою гри добре попрацювали як умільці з телеканалу ТНТ, так і професіонали студії Comedy Club. До речі, цей проект є офіційною грою від цих телемагнатів. За відгуками користувачів, «Бородач. Зрозуміти і пробачити» досить серйозний і цікавий квест з захоплюючим сюжетом, відмінною графікою, цікавими завданнями та хорошим звуковим супроводом. Так що, скоріше за все, гра потрапить у список кращих проектів цього року. Єдиним недоліком головоломки, на думку користувачів, є її довжина, адже повне проходження займе не так вже багато часу.
Опис гри "Бородач". Як знайти знак у грі "Бородач" та інші квестиОпис гри

Сама гра виконана у вигляді квесту та інтерактивної головоломки, в якій користувачам доведеться гарненько подумати, що йому необхідно зробити в тій чи іншій ситуації. Головний герой разюче схожий на свого «телевізійного» прототипу, більш того, цей Бородань озвучувався Михайлом Галустяном, що додає ще більший шарм квесту. Крім того, гра пронизана фірмовим гумором, але не варто пропонувати її дітям, адже тут трапляються досить вульгарні жарти. Незважаючи на прості завдання, багато гравці стикаються з труднощами проходження, наприклад з такими, як знайти знак у грі «Бородач». Відповідь на це питання, а також повне проходження головоломки читайте у наступному блоці.


Повне проходження гри

Перш ніж дізнатися, як знайти знак у грі «Бородач», давайте розберемося, що нас чекає в пригоді. Почнеться все з того, що вашому героєві необхідно буде вибратися з будівлі поліції. А для цього ведемо діалог з представником закону. Тепер вашому героєві необхідно взяти ганчірку і вимити нею підлогу. За ці дії Бородань отримає свободу і зможе вийти на вулицю.
Опис гри "Бородач". Як знайти знак у грі "Бородач" та інші квести
Там ви почуєте заклики про допомогу від вашого товариша, Палича. Щоб допомогти йому втекти з в'язниці, необхідно виламати грати. Підійдіть до таксі, що стоїть праворуч, і поговоріть з водієм. Після бесіди взаємодійте з калюжею та заляпайте машину брудом. Повертайтеся до таксиста, який дасть вам ганчірку. Її слід помити в калюжі, після чого необхідно протерти бруд на машині. Повертайтеся до водія. За роботу він дасть вам у нагороду 50 рублів. Тепер необхідно відправитися до поліцейської дільниці і забрати зі сміттєвого відра флакон з фарбою. Цей предмет знадобиться, коли ви будете вирішувати питання, як у грі «Бородач» знайти знак.

У пошуках журналу

Далі вашому героєві необхідно перевернути відро і, ставши на нього, замінити букву «і» у слові «Поліція» на «ю» щоб вийшла «Полюция». Тепер ідіть до баби, яка сміється над вашою кмітливістю і продасть насіння за півціни. Ідіть з купівлею до продавщиці арбузов. Тепер вам необхідно розкидати насіння на товар. Це призведе до того, що на них злетяться птиці і поки продавщиця буде їх розганяти, ви зможете вкрасти її мобільний. Щоб продовжити проходження і дізнатися, як знайти знак у грі «Бородач», поговоріть з торговкою і переконайте її написати заяву про зникнення телефону.
Опис гри "Бородач". Як знайти знак у грі "Бородач" та інші квести

Коли продавщиця піде в поліцію, ваш герой залишиться за головного. Тепер Бороданю необхідно взяти кавун і передати його своєму товаришеві через віконце. Розсипте під ґратами насіння – це призведе до того, що злетяться голуби. Палич упустить кавун, що оглушит птахів. Зберіть голубів і віддайте їх бабці. Натомість ви отримаєте журнал і таким чином продовжити історію, яку пропонує вам гра «Бородач».

Проходження: де знайти знак?

Зайдіть в ділянку і поговоріть з Паличем. Тепер вам необхідно вийти на вулицю і передати йому через ґрати мобільний телефон. Потім повертайтеся в поліцейську ділянку і запропонуйте продавщиці арбузов зателефонувати на зниклий мобільний. Вона зробить дзвінок, Палич відповість, і його звинуватять у крадіжці, після чого необхідно покинути дільницю. На вулиці підійдіть до водія таксі і поміняйте журнал на лижі і мотузку, яку потрібно прив'язати до машини і решітці камери. Вирушайте у відділення і з допомогою лижі, наявної у вашому інвентарі, зніміть кашкет з шафи.
Опис гри "Бородач". Як знайти знак у грі "Бородач" та інші квести
Далі вашому героєві необхідно змусити таксиста зрушити з місця, а для цього необхідно переконати його, що в цьому місці стоянка заборонена. Де знайти синій знак у грі «Бородач», який це підтвердить? Відповідь – ніде. Вам необхідно створити його своїми руками. Для цього застроміть лижу позаду автомобіля, нацепите на неї кашкет і фарбою нанесіть дві пересічні лінії. Це і стане потрібним знаком. Вкажіть на нього таксистові, після чого машина рушить з місця, і ваш друг буде звільнений. Це і стане фіналом гри «Бородач».