Історія початку: чому не вийшла Freedom Fighters 2

116 0 Новини високих технологій

Серед шанувальників сучасних комп'ютерних ігор також є і люди, які віддають перевагу проходити сюжетні лінії, яких паралелі йдуть з сучасним життям або подіями. Натомість геніальні розробники створюють симулятор певної реалії. Такою грою є Freedom Fighters 2. В даній статті піде мова про сюжет гри, а також цікаві факти, які обов'язково сподобаються любителям даної серії ігор.

Сюжет гри Freedom Fighters

Що ви уявляєте, коли чуєте слово «ігри»? Звичайно, в першу чергу приходять думки про старий Doom, Dota 2 та інші ігри, зайняли досить багато місця у наших серцях. Проте варто згадати, скільки ж хороших ігор раніше видавалося про альтернативні події в світі. Чого варта одна серія Modern Warfare, в якій нам доводиться не тільки захищати світ від біологічних терористів, але і на власній шкірі відчувати біль головного героя, коли він залишився один помирати посеред зруйнованої атомної бомбою міста!


Історія початку: чому не вийшла Freedom Fighters 2
Історія Freedom Fighters практично така ж, але не зовсім. У грі розповідається, що СРСР раніше всіх мала в арсеналі атомні бомби і використовувала їх для знищення фашистської Німеччини (що у неї, власне, і вийшло). Але за мотивами гри, СРСР почала більш агресивну політику по відношенню до всього світу, бо, на думку головнокомандуючих, соціалістичний лад має бути всюди, в тому числі і в США, де і відбуваються події, описані у Freedom Fighters. У 2000 році в Мексиці перемогу в боротьбі за владу здобула комуністична фракція, після чого в небі над Америкою були помічені численні непізнані об'єкти. Однак влада повідомляла, що це всього лише пристрої для вивчення погоди. У 2003 році відкривається повномасштабна війна Сполучених Штатів проти СРСР, але більше бійців виявляється у другого учасника протистоянь. Дух американців не падає, і вони створюють цілі підпілля з метою деокупації захоплених територій. Наш головний герой зобов'язаний звільнити Америку, попутно вирішивши безліч особистих проблем.


Продовження сюжету повинно було вийти у Freedom Fighters 2: Soldiers of Liberty, але з причин, описаних нижче, даний проект не вийшов.

Противники у грі та основні типи місій

Головним супротивником у грі є Радянський Союз, тому і противники досить нам знайомі, проте їх бойова міць куди більше, ніж у підпілля.
Історія початку: чому не вийшла Freedom Fighters 2
Види супротивників у грі:
 • Міліціонер. Звичайний охоронець правопорядку, має на озброєнні тільки ПМ, найлегший ворог у грі.
 • Піхотинець. Звичайний призовник армії, який вирішив залишитися на контрактній основі. Озброєний середньо, броня теж середня.
 • Червоний берет. Більш досвідчений боєць радянської армії. Має великий відсоток життя і дробовик.
 • Спецназівець. Неймовірно швидкий, дуже потужний супротивник. Його основною перевагою є маневреність, яка не дозволяє просто так потрапити в нього. Також є спецназівець жіночої статі, яку називають «Диверсантка». Одягнена в латексний костюм, на цьому відмінності від спецназівця відрізняються, крім присутності приладу нічного бачення.
 • Штурмовик. Неймовірно живучий і стійкий солдатів, одягнутий у важку броню, а в його руках кулемет, за допомогою якого він легко може впоратися з вашим загоном.
 • Чому не вийшла гра Freedom Fighters 2?

  У мережі є багато повідомлень за даним фактом. Гру планували випустити ще в далекому 2014 році, однак і донині її немає. Початок був багатообіцяючим, оскільки у першій частині з'явилося дуже багато фанатів. Багато говорять, що Freedom Fighters 2 не вийшла з причини банкрутства, адже на початку нульових років ніхто не хотів платити гроші за інтелектуальний товар, в нашому випадку комп'ютерні ігри. У підсумку видавець отримав лише збитки, а зібрати кошти на наступну частину не вийшло, хоч в Мережі і є досить багато постів, відео та обіцянок від розробників.
  Історія початку: чому не вийшла Freedom Fighters 2
  Друга частина обіцяла бути повним переосмисленням першою, адже було допущено багато сюжетних помилок, хотілося все це згладити, як це зробили інші популярні видавці.

  На закінчення

  Сподіваємося, що ви зрозуміли, якою б могла бути гра Freedom Fighters 2 перша частина якої викликала захоплення багатьох користувачів з російського сегмента геймерів. Може, в майбутньому який-небудь інший видавець купить права на це творіння, і тоді буде нова частина. Зараз же можна тільки задовольнятися першої.