Як шукати канали в "Телеграм": основні рекомендації

111 0 Новини високих технологій

Сучасні месенджери дозволяють не обмежуватися листуванням тільки з одним співрозмовником, і "Телеграм" не є винятком. Творці месенджера постійно вдосконалюють власну програму, що привертає увагу користувачів. Серед основних інструментів, які спрощують життя звичайних людей, присутні "Телеграм"-канали. Однак не всі знають, як шукати канали в "Телеграм", що створює певні труднощі у використанні месенджера.

"Телеграм"-канали: основні особливості

Канали в "Телеграм" являють собою необмежене поширення повідомлень користувача, що є практично аналогією пабликов "ВКонтакте". Основна особливість полягає в тому, що канали не виділені в окрему стрічку, яка повинна розташовуватися в списку діалогів. Слід зазначити, що підписники в додатку отримують повідомлення про свіжих записах. Однак учасники є своєрідними читачами і не мають можливість залишати коментарі в стрічці. Незважаючи на це, існує безліч цікавих каналів в "Телеграм".


Як шукати канали в "Телеграм": основні рекомендації
Подібний функціонал виник не відразу. На ранній стадії існування програми здійснювалася розсилка ботами, що додавало популярності. І проаналізувавши інтереси цільової аудиторії, творці зважилися на реалізацію даної можливості в стандартному варіанті. Подібним способом виникли канали, які надають можливість отримувати не тільки повідомлення, але і тематичні новини, фото, відео і іншу інформацію.

Особливості каналів в "Телеграм"

В основному, популярні канали в "Телеграм" являють собою якесь співіснування повідомлень і елементів розсилки, які дозволяють без особливих проблем демонструвати пости користувачам. Прийнято розрізняти дві групи "Телеграм"-каналів: приватні та публічні. Вони прийшли на зміну застарілої функції Broadcast, яка дозволяла розсилати повідомлення одночасно кільком контактам.


Як шукати канали в "Телеграм": основні рекомендації
Отже, певна група користувачів має можливість створити свій особистий канал. Головна особливість полягає в тому, що до нього можуть долучитися всі бажаючі, тобто канал є публічним. Таким чином, після підключення до групи новим користувачам надається можливість побачити всю історію листування. Ідентифікація відбувається за допомогою спеціальних посилань, що спрощує проблему, пов'язану з тим, як шукати канали в "Телеграм". Всі повідомлення, які розташовуються в каналі, оснащені лічильником, який підраховує кількість переглядів.

Цікаві канали в "Телеграм"

Серед цікавих і вже створених каналів рекомендується познайомитися з наступними:
 • @teleblog — блог месенджера;
 • @tvrain — новинна інформація від телеканалу «Дощ»;
 • @foqusstore — новинки в фототехніці та мистецтві;
 • @sports_ru — новини спорту;
 • @SlonMag – це важливі події за останній час;
 • @psychics — психологія та історії з життя;
 • @newgames — новинки в магазинах додатків для Android і iOS.
 • Як шукати канали в "Телеграм": основні рекомендації
  Функція "Канали" відмінно підходить для тих користувачів, які звикли активно проводити свій вільний час в месенджері. Слід зазначити, що також існує багато російськомовних каналів в "Телеграм". Користувачі можуть створювати чати, де буде представлена інформація про найсвіжіші новини і можна буде завантажувати деякі медіа-файли, переглядати картинки і слухати музику. Якщо проявити наполегливість, то можна стати адміністратором певного каналу. Підписка на повідомлення автоматична при приєднанні до чату. Її також можна відключити при необхідності.

  Як шукати канали в "Телеграм"?

  В "Телеграм" існують певні алгоритми, які тільки починають зароджуватися. Нижче перераховані деякі каталоги, які дозволять без праці знайти канали:
 • https://tlgrm.ru/channels;
 • https://tgram.ru/channels;
 • http://storegram.ru;
 • https://uztelegram.com/ru;
 • http://tgchans.com;
 • http://t.me/catalog_channels.
 • Представлених каталогів буде достатнім на перший час, щоб розвіяти всі сумніви з приводу того, як шукати канали в "Телеграм".
  Як шукати канали в "Телеграм": основні рекомендації
  Отже, "Телеграм"-канал - це своєрідний симбіоз повідомлень і списків розсилки, які дозволяють необмежено надавати посади всім користувачам. Всі користувачі, які підпишуться першими, будуть систематично отримувати повідомлення про записи, що дасть можливість постійно перебувати в курсі останніх подій. Крім того, подібним способом можна підвищити рейтинг вподобаного ресурсу, так як формування лідируючих позицій відбувається саме за рахунок підписників.