Дії при налаштування поштових клієнтів Mail.ru і The Bat!

17 0 Новини високих технологій

Поштовий клієнт - програмне забезпечення для отримання, читання, відправки та інших дій з електронними листами. Також сервіс утиліти пропонує підписки на новинні розсилки відомих інформаційних агентств і створення користувацьких адресних і телефонних книг. Зробити налаштування поштових клієнтів Mail.ru, The Bat!, Google, Yahoo і інші зовсім не складно. У тексті статті будуть наведені інструкції для програм Mail і Ritlabs.

Налаштування поштового клієнта Mail.ru

Перший крок, який необхідно зробити користувачеві, - скачать дистрибутив програмного забезпечення зі сторінки розробника. Пошта Mail.ru є офіційним поштовим клієнтом для пристроїв з операційною системою Android.


Дії при налаштування поштових клієнтів Mail.ru і The Bat!
З пошуком і установкою клієнта через вбудовану систему Google Play Market в смартфонах та інших пристроях не виникає проблем. При налаштування поштового клієнта Mail.ru (Android) можна ввести адреси і паролі інших поштових сервісів. Це дозволить збирати електронну кореспонденцію з одного клієнта і не тримати в пам'яті всі логіни і паролі. Перевірка наявності листів на інших системах клієнтом Mail.ru проводиться кілька разів на годину, тому повідомлення про доставку приходять вчасно. Налаштування поштового клієнта Mail.ru на персональному комп'ютері відбувається через онлайн-сервіс. Кожен крок користувача здійснюється за зрозумілим інтерактивним інструкцій.

Можливості поштового клієнта Mail.ru

Крім роботи з обліковими даними користувача в інших системах і push-повідомлення, утиліта володіє гарним захистом від спаму. Можна виділити наступні переваги програмного забезпечення від Mail.ru:


 • підтримка безлічі облікових записів користувача різних поштових систем;
 • синхронізація даних поштового клієнта на всіх підключених пристроях клієнта;
 • створення адресних книг;
 • збереження копії листів безпосередньо в пам'яті пристрою, що робить можливим доступ до них без підключення до Мережі інтернет;
 • створення груп для листів та адрес;
 • можливість налаштування фільтрів відображення листів;
 • зручний і інтуїтивний користувальницький інтерфейс.
 • Дії при налаштування поштових клієнтів Mail.ru і The Bat!
  В цілому клієнт Mail.ru має чудовий функціонал роботи з листами, він простий і зрозумілий користувачам.

  Поштовий клієнт від Ritlabs

  Завантажити безкоштовний 30-денний дистрибутив The Bat! можна на офіційному сайті розробника. По закінченню зазначеного терміну правовласник пропонує придбати повну версію програмного забезпечення або відмовитися від його використання. The Bat! можна застосовувати в якості корпоративного поштового клієнта. Для програми розроблений модуль використання ключів електронного підпису eToken. Цікава і версія The Bat! Voyager. За допомогою маленької утиліти, розміщеній на будь-якому портативному носії, можна працювати з облікового запису на будь-якому комп'ютері, не побоюючись вірусів і інших шкідливих програм.

  Настроювання облікових даних клієнта Mail.ru в The Bat!

  В утиліті від Ritlabs також є можливість роботи з обліковими записами користувача інших поштових систем. Налаштувати роботу з листами поштового клієнта Mail, The Bat! просто:
 • В панелі головного меню потрібно вибрати вкладку "Ящик" і натиснути пункт "Новий поштовий ящик".
 • Далі, у вікні налаштування необхідно заповнити поля "Ваше ім'я", "Електронна адреса", "Пароль" і "Протокол". У рядок ім'я вводити слід справжні дані, вони будуть відображатися у підпису до всіх листів. Поля адреса і пароль відповідають логіну та паролю в системі Mail.ru. Протокол необхідно вибрати з випадаючого контекстного меню, рекомендується вказати IMAP або POP.
 • Дії при налаштування поштових клієнтів Mail.ru і The Bat!
 • Наступне вікно призначене для налаштування вхідної кореспонденції. Необхідно поставити прапорець поруч з IMAP - Internet Mail Access Protocol v4 і повторно ввести логін та пароль у відповідні поля. У рядку адресу сервера потрібно внести imap.mail.ru та натиснути кнопку "Перевірити". Інші дані заповняться за замовчуванням.
 • Налаштування вікна вихідної пошти будуть сформовані за замовчуванням. У рядку адресу має стоять smtp.mail.ru, а навпроти напису "Мій сервіс SMTP потребує автентифікації" повинна стояти галочка. З'єднання повинне здійснюватися через безпечний порт TLS, номер порту слід вписати як "465".
 • Останнє вікно настройки - це "Відомості про обліковий запис". В цій вкладці можна змінити ім'я користувача для підпису листів і ще раз ввести логін і пароль Mail.ru.
 • Після натискання кнопки "Готово" установка буде завершена, а поштовий клієнт - готовий до роботи.