Як зробити бізнес-сторінку в "Фейсбуці": покрокова інструкція, поради та рекомендації

281 0 Новини високих технологій

Використання соціальних мереж для створення вашого бренду було колись додатковим, але необов'язковим кроком для підтримки більш широкої маркетингової стратегії. Сьогодні це важливо. Як зробити бізнес-сторінку в «Фейсбуці», щоб почати своє просування?

Як зробити бізнес-сторінку в "Фейсбуці": покрокова інструкція, поради та рекомендації

Початок роботи

Щоб створити аккаунт для розкрутки власного бренду, слід виконати кілька простих дій:
 • Відвідайте Facebook.com/Business натисніть «Створити сторінку».
 • Виберіть класифікацію вашого бізнесу.
 • Додайте інформацію про вашу компанію в обов'язкові поля.
 • Завантажте фотографії профілю та обкладинки.
 • Заповніть розділ профілю «Про обліковий запис».
 • Почніть писати на своїй новій сторінці в Facebook.
 • Що таке бізнес-сторінка Facebook?

  Сторінка для просування бізнесу, по суті, схожа на ваш типовий профіль на Facebook, але вона має інше призначення. Вашим потенційним клієнтам може сподобатися ваш профіль, і вони будуть регулярно заходити і отримувати поновлення у своїй стрічці новин. Компанії використовують сторінки «Фейсбук» для публікації зображень і відеороликів, обмінюються недавнім контентом, анонсують нові функції і взаємодіють з клієнтами.

  Основна відмінність полягає в тому, що такий профіль буде вимірювати кількість приміщень, лайків і багато іншого, щоб ви могли проаналізувати його ефективність. Аналітика Facebook — це потужний інструмент, який можна використовувати, коли ви хочете дізнатися, наскільки добре ваш контент у соцмережі резонує з аудиторією.
  Як зробити бізнес-сторінку в "Фейсбуці": покрокова інструкція, поради та рекомендації
  Профілі в соціальних мережах повинні бути продовженням вашого бренду. Якщо ви збираєтеся створити сторінку Facebook, дуже важливо вести її правильно, щоб не відставати від нових віянь. Клієнти можуть використовувати бізнес-сторінку, щоб зв'язатися з вами. Насправді, ви повинні очікувати і переконатися, що ви зможете оперативно відповідати на будь-які питання або коментарі, які будуть надходити. Багато компаній воліють починати з Facebook при реалізації стратегії маркетингу в соціальних мережах. Це економічно вигідно (створення сторінки безкоштовно) і досить інтуїтивно зрозуміло. Згодом можна налаштувати дублювання контенту в інші соціальні мережі. Як створити бізнес-сторінку в «Фейсбуці» для компанії? Короткий посібник, представлене нижче, дасть вам покрокові інструкції, необхідні для запуску і розкручування вашого профілю.

  Як зробити бізнес-сторінку в "Фейсбуці": покрокова інструкція, поради та рекомендації

  Зареєструйте новий профіль

  Відвідайте www.Facebook.com/Business натисніть «Створити сторінку» в правому верхньому кутку. Пам'ятайте, що вам потрібно буде пов'язати цю бізнес-сторінки з власним обліковим записом. Як правило, ваш обліковий запис є кращим варіантом. Якщо немає, використовуйте профіль найманого працівника, який очолить вашу маркетингову стратегію на Facebook. Як зробити бізнес-сторінку в «Фейсбуці» з особистої? Перейдіть до розділу сайту, присвячений створенню сторінки на основі вашого профілю. Потім виконуйте інструкції, які з'являтимуться на екрані. В результаті ви отримаєте два аккаунта, тісно пов'язаних між собою.

  Виберіть класифікацію вашого бізнесу

  Як зробити бізнес-сторінку на «Фейсбуці», щоб вона відображала як можна більше інформації про ваш бренд? Натисніть «Почати» під вкладкою, де написано «Бізнес або Бренд». Погляньте на список запропонованих варіантів і вибрати той, який найбільш відповідає вашій бізнес-моделі.
  Як зробити бізнес-сторінку в "Фейсбуці": покрокова інструкція, поради та рекомендації

  Додайте інформацію про вашу компанію на сторінку

  Потім вам необхідно додати інформацію про вашу компанію. Назва сторінки повинна збігатися з цим найменуванням. Вам необхідно ввести адресу вулиці, але при бажанні ви можете приховати його — просто встановіть прапорець «Не показувати мою адресу». Коли ви закінчите заповнювати свою інформацію, натисніть «Продовжити».
  Для компаній, що не мають фізичної адреси клієнта (наприклад, інтернет-магазину), можна використовувати вашу адресу штаб-квартири або головного офісу. Потім ви зможете просто відмовитися від показу цієї інформації, якщо виберете цей параметр.

  Завантажте зображення у Facebook

  Як зробити бізнес-сторінку в «Фейсбуці» привабливою? На цьому етапі вам буде запропоновано завантажити фотографії профілю та обкладинки. Перше завжди має бути вашим логотипом. Він буде відображатися поруч з кожним публікуються оновленням, тому використання логотипу підвищує видимість і гарантує, що ваша аудиторія зв'яже його з відповідним контентом, який ви публікуєте. Також Вам буде потрібно завантажити обкладинку Facebook. Це велика фотографія у вигляді банера, розташована у верхній частині вашого профілю. При завантаженні цього зображення враховуйте розмір вибраного вами зображення. Оптимальні параметри для обкладинки — 315 пікселів у висоту і 851 в ширину. Якщо вибране вами фото набагато більше, виріжте з нього частину.
  Як зробити бізнес-сторінку в "Фейсбуці": покрокова інструкція, поради та рекомендації
  У той час як зображення вашого профілю завжди повинно бути вашим логотипом, картинка на обкладинці пропонує відмінну можливість показати опис вашого бренду. Подумайте про використання фотографії ваших співробітників, вашого продукту в креативному стилі чи вашої останньої реклами.

  Заповніть розділ «Про нас» для вашого бізнесу

  Як тільки ви завантажте свої зображення, ви побачите, що ваша сторінка стане відомою. Щоб ваша аудиторія була в курсі, потрібно переконатися, що розділ «Про нас» заповнений даними, які шукати в мережі. Використовуйте меню в лівій частині сторінки (трохи нижче зображення профілю), щоб перейти до розділу «Про програму». Потім заповніть інформацію, яка, на вашу думку, знадобиться вашим клієнтам. Наприклад, якщо ви просуваєте звичайний магазин, вам потрібно буде додати години його роботи, а також адресу. Як створити бізнес-аккаунт в «Фейсбуці» для продажу? Скористайтеся функцією «Історія» вищевказаного розділу, яка дозволяє вам розповісти відвідувачам трохи більше про історію та місію вашої компанії.

  Дослідіть свою бізнес-сторінку

  На цьому етапі процес створення профілю майже завершено. Прийшов час для виконання останніх штрихів. На головній сторінці ви знайдете кілька порад по сторінкам». Фахівці рекомендують клацати по цих підказок і додавати такі речі, як короткий опис, створення імені користувача і багато іншого. Ці останні штрихи — простий крок, який зробить ваш профіль як можна краще.
  Як зробити бізнес-сторінку в "Фейсбуці": покрокова інструкція, поради та рекомендації
  Як зробити бізнес-сторінку в «Фейсбуці» закритою? Для цього вам потрібно створювати додатково групу. Соціальна мережа пропонує таку можливість, оскільки сторінки за замовчуванням є публічними і відкритими. Тут можна розміщувати новини та оголошення, ділитися фото і відео і так далі. Група ж є закритою, і вступ до неї користувачів відбуватиметься за вашим схваленню. У ній можна проводити різні опитування і створювати обговорення на необмежену кількість сторінок.

  Як зробити бізнес-сторінку в «Фейсбуці» невидимою? Така функція в цій соцмережі існує. Публікуючи кожен пост, можна налаштувати приватність так, щоб повідомлення та інший контент були видні тільки вибраному вами колу користувачів.

  Інтеграція Facebook Shop (і інших доповнень)

  Існує безліч надбудов «Фейсбуку», які можуть допомогти будь-якому бізнесу краще розвиватися через мережу. Однією з них є Facebook Shop, призначена для компаній, що займаються електронною торгівлею. Щоб додати Facebook Shop на свою бізнес-сторінку, вона повинна бути повністю створено і збережено. Потім виконайте інтеграцію цього плагіна, що дозволить вам налаштовувати свій магазин, продавати товари безпосередньо в Facebook і багато іншого. Якщо ви представляєте некомерційну організацію, ви можете отримувати гроші іншими способами. Подумайте про те, щоб почати збір коштів на Facebook, щоб заохотити ваших друзів і передплатників робити пожертви.

  Почніть розміщувати пости на новій ділової сторінці в Facebook

  Отже, ви виконали інструкцію, як зробити бізнес-сторінку в «Фейсбуці». Тепер ви можете почати розміщення контенту для вашої аудиторії для ознайомлення і взаємодії. Після того, як ви напишете перше повідомлення з привітанням, ви можете розміщувати будь-що. Публікуйте що завгодно, від фотографій вашого нового офісу до останніх новин галузі. Скористайтеся всіма можливостями, щоб привернути вашу аудиторію. Задавайте їм питання, запитуйте відгуки або запрошуйте їх на урочисте відкриття вашого магазину. Сьогодні споживачі стали особливо лояльними до своїх улюблених брендів. Все, що ви можете опублікувати, щоб взаємодіяти з ними, допоможе побудувати цінні відносини з вашими шанувальниками в Facebook.
  Як зробити бізнес-сторінку в "Фейсбуці": покрокова інструкція, поради та рекомендації
  В цілому обов'язково розміщуйте відповідний контент на регулярній основі. Як вже згадувалося раніше, застаріла сторінка Facebook може бути такою ж небажаної, як і її відсутність. Намагайтеся писати що-небудь хоча б раз в день, але не перестарайтеся! Ніколи не розміщуйте пости, щоб просто публікувати. Ваша аудиторія зрозуміє і відчує, що їх спамят. Знайдіть баланс і переконайтеся, що контент, який ви публікуєте, є інформативним або цікавим. Як зробити бізнес-сторінку в «Фейсбуці» головною? Закріпіть найбільш важливий пост вгорі вашого корпоративного профілю. Він не буде змінювати свого положення після появи нових повідомлень.

  Як зв'язати створену сторінку з профілем в Instagram?

  Як зробити бізнес-сторінку в «Фейсбуці» для «Инстаграма»? В першу чергу, ви повинні створити в Instagram профіль з такою ж назвою, як створений корпоративний профіль Facebook. Потім зайдіть в «Instagram» на телефоні і виберіть значок профілю в правому нижньому куті. Потім натисніть значок шестерінки в правому верхньому кутку (це може виглядати як три вертикальні точки, якщо ви використовуєте пристрій Android). Це приведе вас до опцій, де ви можете налаштувати ряд ваших уподобань, у тому числі соціальні мережі. Знайдіть «Налаштування»> «додаткові облікові записи». Натиснувши на цей пункт, ви побачите всі можливі варіанти соціальних мереж, з якими ви можете пов'язати з Instagram. Потім ви повинні увійти в Facebook на своєму телефоні, щоб цей крок працював. У «Інстаграмі» виберіть свою бізнес-сторінку «Фейсбук». Після того як ви натиснете ОК, ви повернетеся в свої налаштування загального доступу. Якщо ви зуміли синхронізувати акаунти, логотип «Фейсбуку» повинен стати синього кольору. Як створити бізнес-сторінку в «Фейсбуці» для «Инстаграма», щоб вона працювала ефективно? Пам'ятайте, що 73 % брендів публікують в Instagram хоча б одну фотографію або відео в тиждень. Яким контентом ви повинні ділитися? На самому базовому рівні ви повинні публікувати повідомлення, відповідні вашого бренду і цільової аудиторії. Це включає в себе такі речі, як розвиток вашої компанії і галузі в цілому, цікаві цитати та гумор. Публікація фотографій з Instagram на бізнес-сторінці Facebook дозволяє за допомогою декількох простих клацань миші виводити яскраві візуальні ефекти на декілька платформ і дає вам можливість продемонструвати особисту сторону вашого бренду. Це може мати велике значення, коли мова заходить про взаємодії з цільовою аудиторією. Ефективність візуального контенту буде більш ніж в сорок разів вище, порівняно з текстовими повідомленнями.

  Популярі новини
  Загрузка...