Де беруть товар для інтернет-магазинів під реалізацію: інструкція та ідеї

212 0 Новини високих технологій

Власний інтернет-магазин – це можливість здобути фінансову незалежність. Однак бізнес, що приносить хороший дохід, можуть налагодити далеко не всі. Важливо враховувати всі нюанси, заздалегідь поспілкуватися з досвідченими фахівцями, скласти грамотний бізнес-план. Де беруть товар для інтернет-магазинів? Покрокова інструкція по відкриттю власної торгової площі в режимі онлайн буде описана далі.

З чого почати?

Інтернет-магазин був інтерес покупцям і дійсно приносив гарний прибуток, слід правильно вибрати нішу. Продавати необхідно те, в чому вдається добре розбиратися. Так, чоловік не зможе побудувати хороший бізнес на жіночій косметиці. А дівчина навряд чи зуміє вигідно продавати запчастини для транспортних засобів. Перевагу необхідно віддавати товарів, які вимагають повторної покупки. Якщо асортимент буде якісним, покупець повернеться в магазин знову.
Де беруть товар для інтернет-магазинів під реалізацію: інструкція та ідеї
Де беруть товар для інтернет-магазинів? Ідеї можуть бути самі різні. По можливості варто знайти постачальників унікальної продукції. Чим менше буде конкуренція, тим більше ймовірність, що бізнес буде приносити хороший дохід. Добре якщо продукція буде малогабаритної і не витратною в плані транспортування. У цьому разі на початковому етапі можна непогано заощадити. В перші місяці роботи магазину склад можна організувати взагалі у себе вдома.

Створення інтернет-магазину

Де беруть товар для інтернет-магазинів розглянемо трохи нижче. Однак насамперед необхідно визначити, як саме потенційні покупці будуть знаходити цю продукцію в Мережі. Заздалегідь необхідно замовити створення інтернет-магазину в перевіреної веб-студії. Ресурс повинен бути дійсно якісним, економити на ньому не варто. На сайті повинен бути вбудований чат, щоб потенційні покупці будь-якої миті могли задавати запитання у режимі реального часу.
Де беруть товар для інтернет-магазинів під реалізацію: інструкція та ідеї
Дизайн ресурсу повинен відповідати вибраному асортименту. Мова йде в першу чергу про колірній гамі. Наприклад, якщо планується магазин жіночого одягу, сайт повинен бути оформлений в яскравих світлих тонах. Те ж саме стосується і магазину товарів для дітей. А ось сайт з автозапчастинами буде вигідніше виглядати в темно-синіх або сірих тонах. Де брати фото товару для інтернет-магазину? Якщо постачальник досвідчені знімки не пропонує, фотографії доведеться робити самостійно. А це суттєва стаття витрат, яку необхідно враховувати при складанні бізнес-плану.

Проводимо розрахунки

Від правильності складання бізнес-плану безпосередньо залежить, як скоро вдасться отримати перший прибуток. Спочатку необхідно зрозуміти, які чекають початкові витрати, а також яку суму доведеться викладати на утримання магазину щомісяця. Перше, на що доведеться витратитися, це створення самого ресурсу. Друга важлива стаття витрат – це закупівля товару. Хоча тут можна істотно заощадити, якщо взяти продукцію під реалізацію або працювати по системі «дропшиппинг». Де беруть товар для інтернет-магазинів? Кращі ідеї будуть описані нижче.

Де беруть товар для інтернет-магазинів під реалізацію: інструкція та ідеї
Початкові витрати прораховані? Тепер потрібно зрозуміти, скільки доведеться витрачати на утримання магазину щомісяця. Сюди входять податкові збори, оплата домену та хостингу, реклама. Виходячи з цього потрібно розрахувати, яку накрутку закладати у вартість пропонованої продукції. Чим нижче буде вартість товару, тим більше буде покупців, збільшитися оборот. Однак надто занижувати ціну не варто. На початковому етапі, коли інтернет-магазин ще не розкручений, залишається великий ризик не окупити витрати.

Законні підстави роботи магазину

Щоб інтернет-магазин приносив гарний прибуток і не довелося витрачатися на штрафи, необхідно все правильно оформити з законною точки зору. Власник торгової точки онлайн повинен оформити індивідуальне підприємництво і платити податки в обумовлені терміни.

Оптові склади для вигідної торгівлі

Де беруть товар для інтернет-магазинів? Інструкція з відкриття торгової точки дуже проста. Необхідно знайти постачальника, який пропонував би придбати вибраний товар за зниженою вартістю великими партіями. В Росії свої послуги пропонують оптові бази, які працюють в режимі онлайн та офлайн. Вибір товару можна проводити і в режимі реального часу через інтернет. А ось закуповувати велику партію необхідно після попереднього візуального огляду. Інакше є великий ризик придбати браковану продукцію і потрапити ви збиток.
Де беруть товар для інтернет-магазинів під реалізацію: інструкція та ідеї
Велике значення має також і категорія продукції. Де брати товар для інтернет-магазину одягу? Можна скористатися пропозиціями численних швейних фабрик. Такі організації також мають свої інтернет-ресурси. Через сайт власник магазину може вибрати вподобані моделі і замовити пошиття великої партії. Якщо фабрика існує на ринку вже не перший рік, вона дбає про свою репутацію. Ймовірність отримання продукції з браком буде зведена до мінімуму. Де беруть товар для інтернет-магазинів побутової техніки, комп'ютерів і телефонів? Тут справи йдуть складніше. Звертати увагу рекомендується лише на пропозиції офіційних дилерів, які надають гарантію на свою продукцію.

Працюємо по системі «дропшиппинг»

Сьогодні почати власний бізнес з мінімальними вкладеннями. Де беруть товар для інтернет-магазинів багато підприємців? Вони його ніде не беруть! Багато сучасні бізнесмени виступають у ролі посередників. В деяких випадках вони взагалі не бачили живими очима продукцію, яку пропонують у своєму інтернет-магазині. Мова йде про систему роботи «дропшиппинг». Що це таке? Все дуже просто. Великі постачальники дозволяють реалізувати свій товар через сторонні ресурси з незначною накруткою. Тобто підприємець бере фото пропонованого товару, розміщує їх на своєму сайті, встановлює власну ціну на продукт. Якщо з'являється покупець, продавець дає сигнал постачальнику про відправку товару. Різницю між ціною оптового складу і своєї продавець кладе собі в кишеню.
Де беруть товар для інтернет-магазинів під реалізацію: інструкція та ідеї
Така система роботи може виявитися дуже вигідною. Адже доведеться витрачатися тільки на утримання інтернет-магазину і рекламу. Однак варто розуміти, що відповідальність перед покупцем, в тому випадку якщо товар буде неякісним, несе посередник. Дропшиппинг може обернутися серйозними фінансовими проблемами, якщо був вибраний недобросовісний постачальник.

Торгівля товарами з Китаю

Ще десь інтернет-магазини беруть товар для продажу? Багато хто сьогодні приймають рішення співпрацювати з Китаєм. Там можна придбати хорошу продукцію за зниженою вартістю і продати за вигідною ціною. Найбільш простий спосіб нічим не відрізняється від роботи з вітчизняними постачальниками. Все, що потрібно зробити, це знайти китайський оптовий склад з якісною продукцією і приємними цінами, договорити про поставку партії товару і почати торгівлю. На початковому етапі співпраці, якщо відгуків про оптовому складі мало, рекомендується купувати дрібну партію, щоб ознайомитись з якістю продукції.
Де беруть товар для інтернет-магазинів під реалізацію: інструкція та ідеї
Непогано заробляти можна також і за системою «кешбек». Все, що потрібно зробити, це створити якісний сайт-клон азіатського інтернет-магазину. Покупці будуть переходити за посиланнями поданими, робити покупки. Продавцю буде повертатися до 5% з кожної покупки. При цьому не доведеться витрачатися за зміст складу та закупівлю продукції. Основна стаття витрат – якісна реклама.

Продаж оптом для дрібних вітчизняних інтернет-магазинів – ще один варіант вигідного побудови бізнесу. Розглядати його можна, якщо є достатній початковий капітал. Багато молоді підприємці також хочуть налагодити бізнес з Китаєм. Але з ряду причин замовляти товар з азіатських сайтів не поспішають (не мають достатньої кількості коштів або бояться співпрацювати з іноземцями). Для таких підприємців можна відкрити оптовий онлайн-склад. Все що потрібно, це замовити велику партію товару в Китаї за низькою ціною, і пропонувати вітчизняним магазинах також оптом, але з невеликою націнкою.

Відкриваємо інтернет-магазин товарів ручної роботи

Товари категорії «Хенд Мейд» сьогодні користуються великою популярністю. Разом з цим, магазинів, які були б присвячені такої продукції дуже мало. На цьому можна непогано заробити, якщо все правильно організувати. Спочатку необхідно створити свій ресурс, де майбутні майстри будуть виставляти свої товари. Плюс в тому, що спеціально витрачатися на продукцію не доведеться. Свою продукцію будуть виставляти самі майстри. А власник магазину буде мати лише свій відсоток від угоди.
Де беруть товар для інтернет-магазинів під реалізацію: інструкція та ідеї
При організації такого інтернет-магазину важливо більшу частину запланованого бюджету вкласти в рекламу. Це необхідно, щоб залучити більше майстрів (розширити асортимент магазину) і більше покупців (збільшити кількість угод і заробіток).

Підіб'ємо підсумок

Отже, де беруть товар для інтернет-магазинів? Варіантів є чимало. Це можуть бути оптові склади, постачальники з Китаю або майстра, що створюють продукцію ручної роботи. Важливо, щоб товар був якісним, і покупець захотів повернутися знову.

Популярі новини
Загрузка...