Ель Ді: біографія і кар'єра на "Ютубі"

310 0 Новини високих технологій

Ель Ді - мила дівчина з блакитними очима, яка займається зняттям роликів для "Ютуб". За порівняно короткий термін вона зуміла обзавестися безліччю фанатів, які готові віддати все, аби потиснути руку дівчині. Що ж такого особливого в Ель Ді? Вся інформація про її життя і творчість представлена нижче.

Біографія

Ель Ді - російська видеоблогер, що займається зйомка відеороликів різного формату: челленджи, відео про тварин, летсплеи та ін. Кар'єру дівчина починала з викладання в Instagram фотографії своєї собаки. Через деякий час фотографії почали отримувати перші лайки і позитивні коментарі, і майбутня зірка подумала: "Чому б не створити свій канал на "Ютубі"?"
Ель Ді: біографія і кар'єра на "Ютубі"
Стрімко набирати популярність канал почав приблизно в грудні 2017 року. Всіх своїх підписників Ель Ді добилася сама - за весь час існування каналу не було придбано жодної реклами. Варто також відзначити той факт, що блогерша ретельно приховувала ім'я свого чоловіка. Однак приховати щось від мільйонної аудиторії досить складно. На одній з трансляцій в Instagram, коли чоловік був позаду, дівчина крикнула: "Кирило, іди сюди". І так всі дізналися про дружину блогерши.


Намагалася приховати Ель Ді і своє ім'я. Справжні ім'я та прізвище видеоблогерши передплатники дізналися тоді, коли дівчина виклала в Instagram фотографію паспорта своєї собаки, де в графі "господар" було вказано "Елеонора Дундукова".

Доросле життя і творчість

У школі блогер Ель Ді була незвичайною дівчиною. Вона постійно фарбувала волосся, змінювала зачіску і експериментувала зі стилем. Після закінчення навчання Елеонора вступила до столичного вузу вчитися на політолога. Незважаючи на це, працювати за фахом блогерша так і не пішла - вона віддала всі сили на розвиток свого каналу і зйомку нового матеріалу. Сьогодні канал блогерши Ель Ді зібрав понад 34 мільйона підписників. Основна тема відеороликів - догляд за домашніми улюбленцями. На прикладі своєї собаки Ель Ді розповідає, як можна поліпшити відносини між тваринами і людьми.


Ель Ді: біографія і кар'єра на "Ютубі"
Свій вільний час дівчина воліє проводити за переглядом російських ТБ-передач. Эдь Ді любить спостерігати за інтелектуальним шоу: "Що? Де? Коли?" і стежити за подіями в шоу "Голос". Також вона є прихильницею "Вечірнього Урганта".

Скільки заробляє?

Показниками каналу Елеонори можуть позаздрити багато - практично кожне нове відео на каналі набирає більше мільйона переглядів, що приносить непоганий дохід його власниці. Щоб дізнатися скільки заробляє Ель Ді в місяць, потрібно детально розібрати статистику каналу. А саме канал:
 • має 34 мільйона підписників;
 • за місяць набирає 60 тисяч нових підписників і 20 мільйонів переглядів;
 • кожне відео набирає більше мільйона переглядів.
 • Виходячи з цього фахівці зробили висновок, що канал Ель Ді в місяць приносить їй близько 5 тисяч доларів. А якщо врахувати той факт, що дівчина активно співпрацює з багатьма брендами, то можна розраховувати на дохід та у 10 тисяч доларів. Варто відзначити, що всі перераховані вище цифри приблизні, але незважаючи на це в свої 25 років Ель Ді може вільно займатися улюбленою справою, бути хорошою дружиною і мати непоганий дохід.

  Улюблені тварини

  Елеонора ще з дитинства мріяла, щоб в її будинку жило багато тварин, і сьогодні її мрія здійснилася. Її собака Джинджер зіграла величезну роль у розвитку кар'єри Ель Ді, але вона далеко не єдиний вихованець у дівчини.
  Ель Ді: біографія і кар'єра на "Ютубі"
  Ель Ді є власницею таких вихованців, як:
 • кролик Ельза;
 • джунгарський хом'як Джеррі;
 • рибка Немо;
 • равлики-ахатинки.
 • Ось такий невеликий зоопарк знаходиться вдома у відомої видеоблогерши. За словами Елеонори, чоловік цілком спокійно ставиться до її небайдужості до тварин. Крім того, він навіть сам подарував їй одного з вихованців - кролика Ельзу.

  Популярі новини
  Загрузка...