Як потрапити в "Яндекс.Новини свого регіону?

115 0 Новини високих технологій

Багато хто задається питанням, як можна потрапити в "Яндекс.Новини" у своєму регіоні, оскільки це один з найбільших агрегаторів в РФ. Мова йде про багатотисячному трафіку. Щоб отримати його, потрібно врахувати деякі тонкощі.

Умови

Щоб опинитися в топі, необхідно зробити сайт максимально цікавим. І найголовніше – новини повинні бути головною темою. Раніше не було необхідності проходити реєстрацію в якості ЗМІ, проте з недавніх пір її запровадили. Перед тим як потрапити в топ "Яндекс.Новини" у своєму регіоні, знадобиться підписати ряд документів, направивши їх поштою або факсом. При цьому документи повинен підписати той, на кого оформлений безпосередньо домен.
Як потрапити в "Яндекс.Новини свого регіону?
Важливо щоб сайт відповідав всім вимогам, у всіх новин повинні бути унікальні URL, окремі сторінки. Знадобиться і свій RSS-потік. Технічні вимоги видаються теж. Потрібно найняти фахівців з журналістики, саме вони займуться написанням новин. Не варто копіювати їх і переписувати, їх потрібно писати. Вони повинні бути унікальними і грамотними. Новинні статті повинні оформлятися на регулярній основі. Вихід повинен бути постійним. Найкраще організовувати публікацію не раз в день, а кілька. Журналістам потрібно писати регулярно. Краще кожен день. Статті мають бути цікавими для читача, викликати в нього бажання коментувати їх.


Як потрапити в "Яндекс.Новини свого регіону?
Перед тим як потрапити в "Яндекс.Новини свого регіону, необхідно зайнятися ретельною підготовкою сторінки «Про сайт». На ній відображаються відомості про власника, редакторів, журналістів. Сторінка «Контакти» також повинна бути підготовлена: на ній необхідно розмістити актуальні дані і контролювати всі зміни.

Написання листа

Вже після подолання всіх цих кроків необхідно написати в "Яндекс" прохання підключити джерело. Після цього керівництво сервісу надішле порядок подальших кроків, які потрібно буде виконати. Потім "Яндекс" повідомить вам про проведеної перевірці виконаних вами дій.

Механізм

Головним завданням сервісу є опис новинних подій. Їх формують партнери "Яндекса". Обробка повідомлень проводиться спеціальними програмами. Їх налаштування такі, що вони вибирають найбільш актуальну інформацію на поточний момент. Також враховується і частота цитування відповідних матеріалів. Алгоритми розроблені таким чином, щоб не висвічувались новини про одних і тих же подіях.


Як потрапити в "Яндекс.Новини свого регіону?
Для засобів масової інформації партнерство з "Яндексом" дозволяє значно підвищити відвідуваність. Розширюється і читацька аудиторія. Питанням, як можна потрапити в топ новин "Яндекса", задається безліч агентств, телевізійних каналів. Всі відомості проходять ретельне тестування. Послуги від "Яндекса" надаються як на безоплатній, так і на платній основі.

Детальний план

До того, як потрапити в новини "Яндекса" свого регіону, знадобиться переслати запит на адресу info@news.yandex.ru. Після цього представники служб вийдуть на зв'язок самі. Але адміністрація може не відповісти на заявку, не пояснюючи причини. Необхідно, щоб видання існувало більше шести місяців. В іншому випадку запит залишиться без відповіді.
Як потрапити в "Яндекс.Новини свого регіону?

Доступ до відомостей

Важливо, щоб відомості були у вільному доступі. Щоб з ними ознайомитися, відвідувач не повинен бути зобов'язаним пройти процедуру реєстрації. Необходимоч чтобыдоступ до сайту надавався на регулярній основі.

Зміст

Відповідь на питання, як можна потрапити в новини "Яндекса", обов'язково включає вимоги, що стосуються змісту статей. Відомості не повинні порушувати законодавство РФ. Тобто не допускаються дані, що сприяють розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, не повинно бути в них образ. Не будуть пропущені статті, що порушують чиї-небудь права. Не повинно бути в текстах ненормативної лексики. Перед тим як потрапити в новини "Яндекса" свого регіону, необхідно переконатися в тому, що тексти на сайті представлені новини або аналітичні. Не дозволяються анонси, рекламні відомості, анекдоти, художні статті.
Як потрапити в "Яндекс.Новини свого регіону?
Особливо важливо, щоб не висвітлювалася реклама. Адже новинний агрегатор не є засобом просування чого б то не було. Завжди перевіряються статті на відповідність заголовків вмісту. Якщо виявляється, що текст був просто переписаний з іншого джерела, стаття вважається дублікатом. "Яндекс" легко розрізняє подібні статті.

Роль ресурсу

Кожному, хто володіє яким-небудь ресурсом з новинами, важливо знати, як потрапити в новини "Яндекса". Це принесе канал постійного трафіку. Після того як сайт буде зареєстрований в "Яндексі", індексація піде набагато швидше.
Важливо створювати сайт, максимально зручний для ознайомлення людям. Необхідно дотримуватися початкової тематики ресурсу. Наприклад, якщо сайт заявлявся як ресурс про ігри, в ньому не повинні бути статті про хірургічних операціях. Знадобиться ретельно перевірити кожну статтю на наявність помилок. Перед тим як потрапити в новини "Яндекса", потрібно простежити за тим, щоб статті не додавалися одночасно. Важливо щоб вони виходили з паузами в кілька годин. У той же час від Google у відповідь на заявку прийде лист з вимогою підтвердження прав на сайт. Крім цього, потрібно буде підтвердити той факт, що сайт відповідає всім іншим вимогам. Того, хто задумався, як потрапити в новини "Яндекса" свого регіону, варто брати до розрахунок, що в сервісі працюють люди. А значить, інколи спрацьовує і людський фактор при укладенні договору про співпрацю.

"Яндекс.Дзен"

Вельми популярним сервісом, що приносить чимало трафіку інтернет-ресурсів, не так давно став "Яндекс.Дзен". Користувачі підписуються на будь-які канали сервісу. Рейтинг каналів зчитує безпосередньо алгоритм. Перед тим як потрапити в новини "Яндекс.Дзена", необхідно враховувати те, як формується сам рейтинг у кожного каналу. На нього впливає число підписників, їх приріст. Важливо щоб статті випускалися на регулярній основі. Враховується і те, як вони дочитываются. У середньому це відбувається з 65 % всіх статей, опублікованих на сервісі. У досвідчених авторів цей показник набагато більше.

Як потрапити в "Яндекс.Новини свого регіону?
Не рекомендується часто змінювати тему каналу. Це можуть не оцінити читачі, і тоді почнуться відписки від каналу. Крім цього, алгоритм насилу справляється з пошуком аудиторії для каналу, який фактично віщає про все. Зміна теми статей не може гарантувати того, що канал буде в топі. У топ потрапляють найбільш популярні у читачів джерела. Але найкраще об'єднати канал з сайтом. Також "Яндекс.Дзен" розраховує для кожного автора свою карму. Це показник успішності для каналу. Максимальна карма – 100 балів, і чим вище карма до даної позначки, тим краще. Карму розраховують за кількома характеристиками щотижня. Так, у розрахунок береться динаміка аудиторії – скільки з'явилося нових читачів і пішло колишніх. Розраховується популярність окремих статей у порівнянні з каналами, що ведуть мовлення на аналогічну тематику. Періодичність виходу статей в обов'язковому порядку враховується також. Лайки здатні вплинути на потрапляння статей в топ. Розраховується і те, наскільки часто аудиторія приходить в "Яндекс.Дзен" саме за статтями конкретного автора – ділиться вона ними. Якщо карма зростає, канал потрапляє в топ. Канали з найкращого кармою "Яндекс" нагороджує бонусами – грошовими виплатами, гарантованими показами, число яких постійно збільшується.

Хто потрапляє в "Яндекс.Новини"

Як новости "Яндекса", так і Google вважаються одними з найбільш зручних ресурсів для ознайомлення з подіями, що відбуваються в світі. Їх читають усі люди, що стежать за політичною і суспільною ситуацією в суспільстві. Також вони виявляються корисними для інтернет-видань, адже звідси приходить додатковий трафік. Щодня дані сервіси здатні давати аж до 30000 відвідувачів на сайті.
Як правило, в "Яндекс.Новини" потрапляють засоби масової інформації, що надають загальну інформацію на всі теми навколишнього світу. Крім цього, допускають сюди і видання, що випускають статті на соціальну, політичну, економічну тему. І навряд чи в "Яндекс.Новини" потрапляють ресурси, що віщають на певну тему – про тварин, захоплення і так далі. Новини повинні бути релевантними.
Як потрапити в "Яндекс.Новини свого регіону?
Вимоги виставляються досить жорсткі. Тому тільки найбільш якісні ресурси потрапляють в "Яндекс.Новини". А з недавнього часу потрапляють в агрегатор тільки джерела, зареєстровані як ЗМІ. Таку вимогу було додано для того, щоб не випускалися новини, на публікацію яких не могло б вплинути держава. Адже держава запросто здатна позбавити ЗМІ ліцензії, якщо вони опублікували що-небудь зло. На даний момент повністю незалежних видань, які було б складно приструнити, на "Яндекс.Новини" фактично не існує.

Популярі новини
Загрузка...