Як відключити коментарі в "Інстаграмі": всі способи

365 0 Новини високих технологій

Якщо ви є активним користувачем "Інстаграму", у вас багато підписників і немає часу видаляти коментарі, які містять лайку, рекламу та інший інтернет-сміття, як вчинити в такій ситуації? Творці соціальної мережі надали можливість закриття коментарів, але далеко не кожен користувач знає, як налаштувати свій профіль, щоб спамери більше не потурбували. У цій статті ми розглянемо всі можливі способи того, як відключити коментарі в "Інстаграмі".

Як відключити коментарі в "Інстаграмі": всі способи

Відключення коментарів до фотографій

У мобільному додатку "Instagram" давно існує функція, що дозволяє захистити аккаунт користувача від недоброзичливців і рекламників. Крім того, частково можна відключити коментарі в "Інстаграмі" через комп'ютер. Для цього необхідно зайти на офіційний сайт сервісу, ввести свої логін і пароль. Після того як ви потрапите в свій профіль, клацніть на "Редагувати". Там ви побачите пункт "Коментарі". Поставте галочку поруч із "Приховувати недоречні коментарі", а внизу в спеціальне поле впишіть ті ключові слова, які ви б не хотіли бачити в своїх коментарях. Коли закінчите, просто натисніть "Надіслати", зміни будуть збережені.


Як відключити коментарі в "Інстаграмі" з телефону?

Відкрийте програму на вашому смартфоні, зайдіть на свою сторінку. Натиснувши на крапки у правому верхньому куті, ви потрапите в "Налаштування". У налаштуваннях знайдіть графу "Коментарі". Активуйте пункти "Автоматичний фільтр" (приховувати образливі коментарі) і "Ручний фільтр" (тут слід ввести ті слова і фрази, які будуть фільтруватися надалі і не попадуться вам на очі). Клікніть на галочку вгорі дисплея, щоб підтвердити зміни. Також можна вимкнути коментарі до окремих фотографій. Для цього необхідно вибрати потрібний знімок. Потім натиснути на значок з трьох точок, що розташований над фото. В меню вибрати "Вимкнути коментарі". З цього моменту пост є закритим.


Як відключити коментарі в "Інстаграмі": всі способи

Повне закриття коментарів

Дотримуючись вищевказаних інструкцій, ви позбудетеся лише від спаму і нецензурних повідомлень. У багатьох виникає питання, чи можна вимкнути коментарі в "Інстаграмі" повністю? Це можливо, але необхідно за допомогою налаштувань приховати профіль.
 • У мобільному додатку на своїй сторінці увійдіть у "Налаштування".
 • Виберіть пункт "Аккаунт". Активуйте движок поряд з графою "Закритий аккаунт".
 • Тепер сторонні особи не зможуть переглядати ваші моменти і залишати коментарі. Але у них є можливість подати заявку. Схвалити або відхилити — вирішувати тільки вам.
  Як відключити коментарі в "Інстаграмі": всі способи

  Прямий ефір

  Користувачі цікавляться, як відключити коментарі в прямому ефірі "Інстаграму" від особливо надокучливих сталкерів. Можна приховати трансляцію від сторонніх, при цьому вона буде доступна вашим постійним читачам. Як відключити коментарі в "Інстаграмі" хуліганів і спамерів, розглянемо далі.
 • Заблокуйте людини, натиснувши на хрестик поруч з його фотографією.
 • Він тут же отримає повідомлення про те, що пряма трансляція закінчена. Повторно підключитися до неї або переглядати ваші історії цей користувач не зможе без вашого дозволу.
 • Іноді пряма трансляція наповнюється небажаними повідомленнями образливого характеру, особливо часто з цим стикаються медійні особистості. Тоді виникає питання, як відключити коментарі в "Інстаграмі" повністю.
 • Внизу чату в віконці "Коментарі" натисніть на значок з трьома крапками.
 • Знайдіть пункт "Відключити коментарі", виберіть його.
 • Ось таким простим способом можна позбутися від неприємних коментарів під час прямої трансляції.
  Як відключити коментарі в "Інстаграмі": всі способи
  Ще до початку ефіру можна убезпечити себе і внести в "чорний список" тих, кого ви не бажаєте бачити. Клікніть на іконку із зображенням шестерні в лівому верхньому кутку сторінки. Знайдіть пункт "Налаштування історій". Внесіть в список тих людей, коментарі від яких ви не хотіли б отримувати. Потім просто збережіть зміни, натиснувши на галочку.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як відключити коментарі в "Інстаграмі" і не турбуватися з приводу того, що за вашої життям спостерігають неприємні вам люди. Захистивши свою сторінку від злісних коментарів, ви збережете не тільки нерви, але і час, який було б витрачено на видалення негативної писанини. Надалі, якщо з'являться нові "порушники", ви будете знати, як вчинити.

  Популярі новини
  Загрузка...