Як заробляти на біржі криптовалют: основні способи, правила торгівлі і прості стратегії для початківців

305 0 Новини високих технологій

Як заробляти на біржі криптовалют? Цей питання в минулому році розбурхав всі соцмережі, кожна людина хоч раз почув слово "біткоін". Але що ж це за гучний спосіб заробітку? Чи можливо заробляти на криптовалюте великі гроші? Про це ви дізнаєтеся з нашої статті.

Як заробляти на біржі криптовалют: основні способи, правила торгівлі і прості стратегії для початківців

Способи заробітку на криптовалюте

Найважливіше в цьому виді заробітку - правильно визначити найбільш підходящу вам стратегію. Заробляти на біржі криптовалют сьогодні можна не лише з допомогою інвестицій і трейдингу, існує безліч різноманітних і цікавих варіантів, про яких ви зможете детально дізнатися. Але якщо ви вибрали найпоширеніші варіанти того, як заробляти на біржі криптовалют, то необхідно не менш ґрунтовно підійти до процесу.


Як заробляти на біржі криптовалют: основні способи, правила торгівлі і прості стратегії для початківців

Трейдинг

Найголовніший принцип того, як заробляти на біржі криптовалют з допомогою трейдингу - спекуляція. Тобто ви повинні продати дорожче, ніж купили. Але новачки частенько забувають про це і похапцем роблять навпаки. Ваші дії, якщо ви вибрали для себе трейдинг:
 • Ви повинні уважно підійти до вибору біржі. Найчастіше це великі біржі з великою кількістю торгів і хорошими відгуками на сторонніх ресурсах.
 • Правильно вибрати об'єкт трейдингу, тобто валютні пари. Це пара валют, на різниці в продажу та купівлі яких і можна заробити. Це може бути різниця між традиційною і криптовалютой, а може бути різниця між двома криптовалютами. Якщо ви думаєте, як заробляти на біржі криптовалют на курсі біткоіна по відношенню до долара, то краще віддати перевагу першому варіанту. Тим більше, що долар зараз в ціні. А якщо ви хочете заробити на біржі криптовалют виключно з допомогою нової валюти, то віддайте перевагу другому варіанту. Якщо ви новачок, то спробуйте себе на трейдингу кріптовалюти і фіатной валюти. Тут ви в будь-якому випадку опинитеся в плюсі, оскільки фіатні валюти більш стійкі.
 • Якщо ви плануєте заробляти на біржі криптовалют, то необхідно уважно проаналізувати ситуацію на валютному ринку. Якщо ви нещодавно в цій сфері, то дочекайтеся, коли вартість валюти впаде нижче середнього рівня і і купіть її тоді, коли її вартість буде близька до минулим мінімальним значенням. Якщо ви упустили цей момент, то можна купити валюту, як тільки курс трохи виросте і ще не піднявся до середнього значення. Алгоритм продажу трохи відрізняється від алгоритму покупки. якщо у валюти немає стабільної тенденції до зростання, то продайте її, як тільки вона досягне своєї максимальної точки. Але якщо валюта має стабільну тенденцію до зростання, то чекайте, коли її значення підніметься максимально високо.
 • Якщо ви хочете заробити на біржі криптовалют, то вивчіть всі інструменти трейдингу, і тоді ваша ефективність і успішність на біржі помітно зросте. Краще вивести частину зароблених коштів на зовнішні гаманці.
  Як заробляти на біржі криптовалют: основні способи, правила торгівлі і прості стратегії для початківців
 • Критерії відбору валют

  Для вдалого вибору пар є кілька критеріїв. По вашій парі повинно бути багато пропозицій про купівлю і продаж. Це означає, що на вашу валюту є попит, відповідно, не доведеться довго її продавати. Якщо йде активна торгівля, то трейдер з великою кількістю грошей навряд чи істотно вплине на курс. Якщо обсяг торгів по валюті маленький, то велика ставка розгорне курс так, як цього хоче великий і досвідчений трейдер.


  Як заробляти на біржі криптовалют: основні способи, правила торгівлі і прості стратегії для початківців

  Зміни курсу - плюси і мінуси

  Слід також звернути увагу на зміни курсу кріптовалюти. Сильні коливання двоякі - досвідченим трейдерам вони можуть забезпечити хороший дохід, а новачкам - витрачені нерви і втрати, оскільки вгадати їх, не маючи достатнього досвіду, досить складно. Якщо ви новачок і хочете заробити на великих коливаннях валют, то краще вкласти маленьку суму для розуміння подальшого процесу. Якщо ж ви хочете заробити, то краще вибирати більш стійкі валюти.
  Як заробляти на біржі криптовалют: основні способи, правила торгівлі і прості стратегії для початківців

  Що таке інвестування на ринку криптовалют?

  Чи можна заробити на біржі криптовалют з допомогою інвестування? Звичайно. Існують два види інвестицій на валютному ринку - довгострокові і короткострокові.
  Якщо ви хочете стати довгостроковим інвестором, то необхідно вкласти гроші на термін від року і більше. Прихильники довгострокових інвестицій люди, впевнені у зростанні певної валюти. Короткострокові інвестиції робляться на строк від одного тижня до декількох місяців. Короткостроковий інвестор не знає і не припускає, яке майбутнє очікує валюту, в яку він вклався. Він робить ставку на швидкий і стрімке зростання валюти найближчим часом, незважаючи на можливу впевненість у тому, що дана валюта недовговічна.
  Як заробляти на біржі криптовалют: основні способи, правила торгівлі і прості стратегії для початківців

  Алгоритм дій для довгострокового інвестора

  Чи можна заробляти на біржі криптовалют з допомогою довгострокового інвестування, і якщо так, то який порядок дій довгострокового інвестора?
 • Для початку варто вивчити прогнози на майбутнє топових валют і вибрати найбільш імпонує вам як довгострокового інвестора.
 • Дочекайтеся максимального спаду ціни на обрану вами валюту і купіть її за мінімальною ціною.
 • Вивести зароблені гроші на найбільш безпечний гаманець і забути про вкладення на необхідний термін.
 • Прибутковість цього підприємства безпосередньо залежить від зростання валют. Починається від 100 %, а може дійти і до 1000 %.
  Надійність залежить від стійкості обраних валют. Зрозуміло, що стійкість фіатних валют значно вище, ніж, наприклад, у біткоіна. Це ідеальний спосіб заробітку для новачків. Довгострокові прогнози - прерогатива експертів з багаторічним стажем. Вам залишається тільки вибрати найбільш експертне для себе думку, і тоді ви зможете заробляти стільки, скільки заробляють на біржі криптовалют досвідчені трейдери.
  Як заробляти на біржі криптовалют: основні способи, правила торгівлі і прості стратегії для початківців

  Короткострокове інвестування

  Скільки заробити на біржі криптовалют може заробити короткостроковий інвестор? Все залежить тільки від вас.
 • Знайдіть валюти, в яких ви впевнені. Довгострокові інвестиції передбачають мінімум валют, іноді навіть одну, тоді як короткострокові - кілька валют, що складають портфель. Вивчіть загальну картину ринку валют на даний момент. Вашою метою є пошук валют, які впевнено ростуть і мають хороші перспективи, або досить довго не знижують темп зростання і мають хороші відгуки в пресі. Короткостроковий зростання валюти може бути обумовлений різними позитивними подіями на валютному ринку. Наприклад, перед тим як з'явилися біткоін-ф'ючерси, розпочався активний ріст біткоіна. Для успішного короткострокового інвестування необхідний мінімум - три валюти.
 • Розподілити частку в портфелі між валютами. Велика частина портфеля має дістатися валюті, найбільш перспективною в найближчому майбутньому.
 • Придбайте валюти тоді, коли їх ціна буде наближатися до позначки спаду в попередній період.
 • Тримати руку на пульсі новин валютній біржі, а потім вибрати новий портфель інвестицій. Він може бути колишнім.
 • Дохід від таких інвестицій досить високий: деякі вкладення окупаються за пару місяців на 40 - 60 %. Але в один прекрасний момент інвестор, часто з-за своїх помилок, йде в мінус. Найчастіше таке трапляється з новачками.

  Надійність досить висока, оскільки кріптовалюти зараз, незважаючи на великий спад, відрізняються досить стійким становищем на фондових ринках. Складність для новачків досить висока. Необхідно знати всі інструменти аналізу курсу, уважно стежити за новинами, знати технічну сторону криптовалют і безпомилково визначати їх ефективність.
  Як заробляти на біржі криптовалют: основні способи, правила торгівлі і прості стратегії для початківців

  Арбітраж

  Така стратегія заробити на біржі криптовалют як арбітраж не набагато відрізняється від трейдингу. Різниця лише в тому, що робота ведеться на кількох біржах одночасно. Ви можете непогано заробити, купивши криптовалюту на біржі з високою вартістю, і потім продавши на біржі, де її вартість вища. Як заробити на різниці бірж криптовалют? Слідуйте наступним алгоритмом:
 • Виберіть кілька оптимальних для себе бірж, куди можна без побоювання вкласти кошти. Найважливішим критерієм вибору буде їх чуйність на зміну курсу.
 • Зупинити свій вибір на найбільш перспективних валютах. Чим більше різниця падіння і зростання, тим більш перспективною є валюта.
 • При перших ознаках появи різниці валют слід одночасно виставити пропозицію купівлі валюти там, де вартість нижче, та продажу там, де вартість більше. Зміни курсу досить стрімкі, тому зволікати не варто.
 • Набагато завбачливі з боку людини, що займається арбітражем на ринку валют, буде використовувати для цієї мети бота для торгівлі криптовалютой, оскільки робота по більшій частині механічна.
  Чим вище ваша швидкість на біржах, тим більше заробіток. Боти, які працюють на декількох біржах, приносять дохід 200 - 400 $ в місяць. Люди найчастіше можуть заробити 50 - 150 $ в місяць. Надійність безпосередньо залежить від стабільності вибраних вами бірж: якщо ніяких проблем в роботі немає, а виведення грошей відбувається швидко, то і у вас проблем бути не повинно. На жаль, курси сильно розрізняються на маленьких біржах, де такі проблеми зустрічаються досить часто. Складних дій цей спосіб заробітку не потребує, так що підійде новачкам.

  Маржинальна торгівля

  Чи Реально заробити на біржі криптовалют з допомогою маржинальної торгівлі?Природно, адже ви можете розпоряджатися більш серйозними сумами, ніж ті, які у вас є. Трейдер використовує не тільки свої кошти, але і валюту, взяту в кредит в іншого особи. Ось який алгоритм рекомендується використовувати при маржинальної торгівлі:
 • Знайти велику біржу з великими оборотами, наприклад, Bitfinex. Вона надає можливість маржинальної торгівлі.
 • Введіть свої кошти і візьміть кредит. Дивіться на різницю відсотка, адже є відсоток більше, а менше. Високі відсотки зазвичай дають для непопулярних валют, а низький відсоток кредитування характерний для популярних валют.
 • Дії маржинального торговця на валютній біржі схожі на трейдерські. Як тільки закінчується термін кредитування, гравець може залишити отриманий прибуток собі, а кредит з відсотками повинен повернути кредитору. Якщо серія угод виявиться невдалою, то ви залишитеся ні з чим. Прибутковість може бути дуже високою у досвідченого трейдера — в 2 - 3 рази вище, ніж при звичайному трейдингу (в залежності від розміру кредиту). Новачки, навпаки, ризикують набагато більше, ніж при звичайному трейдингу. Надійність залежить від обраних валют, біржі та поведінки. Для новачків цей процес може здатися складним, адже вимагає певного поведінки на біржі, але сам процес отримання кредиту досить прозорий і не має підводних каменів.

  Кредитування

  Скільки можна заробити на біржі кріптовалюти кредитору? Все залежить від відсотків і виділеної вами валюти. Давайте докладніше познайомимося з зворотною стороною маржинальної торгівлі. Найчастіше кредити надаються на 1 - 3 дні, але є такі терміни як місяць чи кілька місяців. Ви можете добре заробити, давши кредит на непопулярну валюту, але трейдера знайти тут буде складніше. Алгоритм дій при кредитуванні наступний:
 • Необхідно придбати засоби для кредитування. Ви можете поєднати його з довгостроковими або короткостроковими інвестиціями.
 • На біржах, де є можливість маржинальної торгівлі, потрібно встановити відсотки за кредит і чекати людину, якій підійдуть ваші умови.
 • Як тільки термін закінчується, ви отримуєте назад ваші гроші разом з відсотками. Ви можете отримувати відсотки щодня, а можете отримати все відразу по закінченні строку. Чим довше термін кредитування, тим більше надійність.
 • Прибутковість може скласти до 40 % річних, середнє значення - від 25 % річних. Надійність залежить від розміру кредиту і від надійності обраної вами біржі. Якщо кредит сходиться з сумою на рахунку трейдера, а біржа користується довірою у трейдерів, то ризик ваших втрат зведений до нуля. Деякі біржі дають можливість кредитування набагато більшої суми, яка є на рахунку трейдера. При виборі суми кредиту 1 : 3 на сумнівною біржі велика ймовірність не дочекатися своїх коштів і мала можливість вплинути на трейдера або біржу в цьому питанні. Але варто відзначити, що такі випадки є рідкістю: зазвичай кредитори ніяк не зав'язані на невдачах трейдера і отримують назад вкладені кошти. Цей спосіб заробітку підходить як для досвідчених трейдерів, так і для новачків, оскільки процес кредитування доведений до автоматизму.

  Підсумки

  Це був короткий екскурс в те, як і скільки можна заробляти на біржі криптовалют. Можна зробити деякі висновки. Для того, щоб мати хороший дохід на біржах криптовалют, вам необхідно добре вивчити теорію і регулярно читати багато книг з економіки та фінансів. Не маючи теоретичної бази, ви помітно зменшує свій рівень заробітку на криптобирже. Ви можете добре заробляти на довгостроковому інвестуванні, але тільки до тих пір, поки кріптовалюти будуть рости. Як показує практика, ця тенденція скоро зійде нанівець, і вам рано чи пізно доведеться розібратися в тонкощах роботи на фінансових біржах.

  Популярі новини
  Загрузка...