Не відображаються відгуки на "АліЕкспрес". Що робити?

508 0 Новини високих технологій

Багато користуються інтернет-сайтами для замовлень техніки, одягу або чогось іншого. Іноді буває, що написані відгуки на "АліЕкспрес" не відкриваються або не виходить їх доповнити. Ця стаття допоможе вирішити згадані проблеми.

Що таке AliExpress?

AliExpress - один з найпопулярніших інтернет-сайтів у Росії. Користуючись ним, можна купувати продукцію з Китаю: чи то буде техніка, одяг або щось інше. За деякими даними, з усіх відвідувачів сайту 20 % складають жителі Росії. По суті, AliExpress (користувачі називають даний інтернет-сайт просто "Алі") представляє собою гарну торгову площадку, на якій клієнти з різних країн можуть придбати товари у китайських виробників за ціною, часто дешевше ринкової, та ще й з безкоштовною доставкою. Купити можна на цьому сайті як в роздріб, так і дрібним оптом.


Величезний плюс "АліЕкспрес" те, що можна побачити безліч відгуків про товари (як позитивних, так і негативних). Це допомагає при виборі особистої покупки. Коментарі виставлені від людей з різних країн. До того ж, багато користувачів прикладають до них фото самого продукту. Зазвичай чим більше замовлень на товар, тим більше докладних відгуків. Покупці чесно описують роботу продавця, його доступність, допомогу в питаннях клієнта, якість продукції тощо

Як залишити свій відгук на "АліЕкспрес"

Написати свій коментар з приводу продукції можна тільки після її покупки, при цьому підтвердивши отримання товару. Думку можна залишити протягом 30 днів з моменту підтвердження отримання продукту. Тоді, як видно на фотографії нижче, є можливість написати відгуки про покупки на "АліЕкспрес" російською або будь-якому іншому мовою.


Не відображаються відгуки на "АліЕкспрес". Що робити?
У своєму повідомленні необхідно згадати про терміни доставки, а також про якість товару. Цікаво, що можна залишити відгук анонімно. Тоді інші не зможуть перейти на сторінку вашого профілю і не будуть бачити вашу активність на сайті. Ще до коментарю можна прикласти до п'яти фотографій купленого товару.

Доповнити відгук на "АліЕкспрес"?

Свій коментар можна відредагувати, але його можна доповнити протягом 150 днів з моменту написання основного. Це дуже зручна функція: буває, на перші емоції після отримання товару користувача все влаштовує і він ставить "п'ять зірок", але з часом виявляється якийсь дефект або виявляється, що одна із заявлених характеристик відсутня. Отже, як доповнити відгук на "АліЕкспрес"? Авторизувавшись на сайті "Алі", потрібно натиснути в особистому кабінеті на "Мої замовлення", потім перейти в "Управління відгуками", де можна побачити вкладку "Опубліковані відгуки". Натиснувши на неї, є можливість доповнити коментар про куплений товар.
Не відображаються відгуки на "АліЕкспрес". Що робити?
Примітно, що саму оцінку, виставлену в першому відкликання (від однієї до п'яти зірок), змінити не можна. Тому у разі будь-якого шлюбу залишається лише написати додатковий коментар, приклавши фотографії.

"Чому мій відгук не видно?"

Багато часто цікавляться, чому не відображаються відгуки на "АліЕкспрес". З огляду на написане вище, це серйозна проблема і величезний мінус для тих, хто звик орієнтуватися на товар за коментарям інших. Отже, чому не відображаються відгуки на "АліЕкспрес"?
Буває, користувач залишив відгук, але не бачить його в списку інших. Чому? Не поспішайте засмучуватися, в особистому кабінеті покупця дається нагадування: коментар буде видно тільки тоді, коли продавець залишить свою відповідь до нього. Або ж відгук стане видно з моменту тридцяти днів після його написання. Так що в цьому випадку важливо запастися терпінням!

Не відображаються відгуки на "АліЕкспрес" інших користувачів. Що робити?

Одна з причин того, що коментарі інших не видно, - зміна дизайну сайту "Алі". З 2016 року відгуки знаходяться не в самому кінці сторінки обраного нами товару, як раніше. Тепер для того, щоб переглянути коментарі інших, потрібно натиснути на рейтинг товару, представлений у вигляді зірочок (знаходиться вгорі сторінки).
Не відображаються відгуки на "АліЕкспрес". Що робити?
Ще один спосіб - прокрутити сторінку обраного товару трохи вниз, де можна побачити різні вкладки, в тому числі і "Відгуки". Це можна побачити на фото нижче.
Не відображаються відгуки на "АліЕкспрес". Що робити?
Також багато людей відзначають, що відображення відгуків інших залежить від використовуваного браузера. Наприклад, у програмі "Яндекс.Браузер" при натисканні на коментарі видно, що колесо крутиться (як ніби коментарі відкриваються), а на ділі або нічого не з'являється, або відразу показуються інші товари виробника. Якщо у вас така проблема, спробуйте змінити програму для виходу в інтернет або почистіть кеш. Що робити, якщо раніше відгуки на "АліЕкспрес" не відкриваються? Користувачі діляться: допомагає заміна кількох літер в адресному рядку сторінки товару з http://https://- і коментарі можна читати.
Все ще не відображаються відгуки на "АліЕкспрес"? Покупці відзначають, що, використовуючи спеціальний додаток AliExpress, робити покупки простіше, легше і зручніше. І важливо, що в цій програмі думки клієнтів з приводу купленого товару видно. Завантажити додаток AliExpress можна з Google Play.

Підсумок

Судячи з відгуків про "АліЕкспрес" російською, на сайті можна придбати якісну продукцію за недорогими цінами. Про що слід пам'ятати, вибираючи товар? Необхідно обов'язково дивитися на термін роботи обраного продавця на сайті, а також на рейтинг продукції і відгуки про неї. Все це підвищить шанси на вдалий замовлення. Також, як показано на фотографії нижче, існує рейтинг самого продавця, а саме статистика позитивних відгуків про нього.
Не відображаються відгуки на "АліЕкспрес". Що робити?
Так, у мережі зустрічаються дуже багато негативних думок про AliExpress. Але найчастіше вони належать до процесу доставки - ясно, що по дорозі з Китаю всяке може трапитися з посилкою. Але відкрити спір з продавцем цілком можливо і практично завжди в таких випадках користувачі домагалися повернення витрачених грошей. Що ж, успішних покупок!

Популярі новини
Загрузка...