Warhammer 40000: Востроянские Первістки

904 0 Новини високих технологій

Ціла планета росіян — так можна описати світ-вулик з технофентезийной всесвіту «Вархаммер 40000». Востроянские первістки - один з видатних полків Імперської гвардії, про них і піде мова в статті.

Warhammer 40000: Востроянские Первістки

Історія Виникнення

На планеті Востроя жили два брати, Старшому гвардійцем судилося стати, А наймолодшому не можна ставати солдатом — Права такого йому не дано. Keepers of Death — Два Брата Перша згадка про них було під час подій, відомих як Єресь Хоруса, коли Імперіуму життєво необхідні були свіжі сили, щоб протистояти легіонам єретиків і зрадників. Не все так просто було з полицями востроянскими. «Вархаммер 40000» багатий на всілякі відсилання. А саме існування подібного підрозділу натхненне історією Росії.

Відкриття

Світ був колонізований в епоху Темної ери технологій (чергова віха в історії фентезі-всесвіту «Вархаммер 40000»). Але індустріальним центром стала лише в часи Хрестового походу, коли була заново відкрита легіонами Імперіуму.


З тих пір кузні Вострои не зменшували виробничих потужностей, щоб озброїти Імперську гвардію.
Warhammer 40000: Востроянские Первістки

Помилки минулого

Історія всесвіту «Вархаммер 40000» сповнена трагічними подіями, необдуманими рішеннями і операціями з совістю. А також вчинками, за які доводиться розплачуватися. У період Єресь Хоруса Імперіум гостро відчував потребу в людях, здатних тримати зброю. Запити мілітаризації направлялися в усі світи. Востроянское населення постійно працювало на заводах, фабриках і кузнях, тому формування полків істотно зменшило б виробничу потужність. Правлячі кола вирішили, що Імперіуму важливіше будуть безперервні поставки озброєння і відхилив вимогу загальної мобілізації.

Після Єресі

Коли громадянська війна закінчилася, Адептус Терра почали перевірку з метою виявлення ухильників. Так спливла правда про дії Вострои. Экстерминатус, або повна анігіляція населення, були вкрай небажані, адже це зіпсувало б дружбу з культом Механикум Священного Марса (з якими і так все непросто після зради генерал-фабрикатора Кельбор-Хала).


Warhammer 40000: Востроянские Первістки

Час збирати каміння

Примарх легіону Ультрамаринів Робаут Жиллиман і Технотриархи Вострои підписали пакт, згідно з яким кожна родина віддає першої дитини в Імперську гвардію. Це стосувалося всіх верств суспільства: і бідних, і багатих. Жителі шанують за честь служити гвардійцями. Так і з'явилася назва Востроянские Первістки. Світ присягнув Марса, тому володіє достатньою кількістю технічних інновацій. Кожен солдат тренується в умовах вічної зими серед руїн перед відправкою в найвіддаленіші куточки космосу. Полк постійно поповнюється свіжою кров'ю, а ветерани з радістю навчають молодих. Завдяки цьому всі підрозділи знають свою історію з самого початку.

Структура

Востроянские Первістки з «Вархаммер 40000» розбиті на безліч полків, які по-різному проявили себе на просторах галактики. Кожне формування включає різні типи солдат. Офіцери Набираються з високопоставлених чинів Вострои. Як правило, володіють заступництвом родичів з інших полків, завдяки чому між підрозділами підтримуються дружні стосунки. Медик Польовим лікарем стає солдатів, що пройшов відповідну підготовку. Яким би успішними і прославленими ні армії імператора, допомога лікаря переоцінити складно. Крім звичайної аптечки, носить лазган.
Еліта Підрозділ, покрите таємницею. Відомо, що туди потрапляють прославлені вояки, ветерани з багатим досвідом, загартовані в боях. Озброєні хелганами — це лазерна рушниця, що стріляє чергами. Танкові Війська Так як Востроянские Первістки уродженці індустріального світу, вся техніка виробляється і поставляється з рідної планети. Тому полки не відчувають нестачі гусеничної техніки.
Warhammer 40000: Востроянские Первістки

Зовнішність і традиції

Непідготовленій може здатися, що перед ним якісь кібернетичні бояри. Востроянские Первістки мають високі папахи, довгі каптани, в екіпіровці переважає червоний колір — знак тісної співпраці з Механикум Марса. Обов'язкова традиція повернення насіння батьківщині: солдату виділяється час, щоб знайшов жінку, готову зачати дитину. Так заповнюється популяція планети. Жодна жінка не перешкоджає виконання священного обов'язку новобранцем. Кожна гвинтівка збирається Востроянским Первістком особисто: прикрашається коштовним камінням і берестяними грамотами. Ексклюзивний зразок передається спадкоємцям як родинна реліквія. Часто йдуть у бій з шаблями, які теж представляють певну цінність. Протигази носять, сконструйовані Механикумом Марса.
Warhammer 40000: Востроянские Первістки

241-й полк

Одне з відомих підрозділів, прославилося подвигами. Отримало прізвисько «імпровізований легіон» з-за часто змінювалася структури та періодичних запозичень методики ведення війни у інших.
Legia Zaimprowizowany командував полковник Иллиич Сзрадислав, понурий, стриманий і розважливий командир, завдяки умінь якого Востроянские Первістки не раз виходили з різних колотнеч неушкодженими. Яскравим прикладом є сутичка з Тау на планеті G7-X49.

«Старі забіяки»

Ім'я носить 9-й полк, що складається з ветеранів. Їх запам'ятали за доблесть, виявлену в битві за мир Нимбоса, який намагалася роздобути імперія Тау. Подвиг Востроянских Первістків надихнув жителів не здаватися ксеносам. Потім було переформування підрозділу і новий бій проти тіранід з флоту-вулика Молох. Гвардійці героїчно обороняли місто Карак Прайм, знаючи, що в умовах зими ненажерливі арахниды стають повільними, а єдине джерело їжі — місто. Востроянские Первістки відкидали одну хвилю за одною, поки не скінчилися боєприпаси. Довелося прийняти важке рішення: відкрити брами міста, і впустити загарбників. Коли достатня кількість ксеносов пройшли, реактори були підірвані і 85% вулика згоріли на місці разом з захисниками. Залишки прибульців загинули від холоду і голоду до кінця зими. Подальша доля полку склалася трагічно. В ряди командування проникли ксеноси, здатні змінювати обличчя, це скомпрометувала полк і Первістки піддалися знищенню кланом Вургаан легіону Залізних Рук.

Warhammer 40000: Востроянские Первістки

Цікаві факти

При створенні персонажів розробники ігор по всесвіту «Вархаммер 40000» та серії книг надихалися образами російської армії XVIII століття, козаків і трохи поляків. У планет системи Востроя звичні назви:
 • Алмати.
 • Запорич (можлива відсилання до Запоріжжю).
 • Шолохов (на честь письменника).
 • Козаки.
 • Коссия (можливо, змінене слово Росія).
 • Кубань.
 • У групи Keepers of Death є пісня під назвою «Два Брата», в якій розповідається про Востроянских Первенцах, один з яких пішов в Імперську гвардію служити, а другою такого права не отримав. Але дуже хотів. Молодший брат заздрив старшому і намагався всіляко зробити так, щоб затьмарити славу старшого. І став космодесантником. Та ще й подався в легіон Ультрамаринів. У першому ж бою Востроянские Первістки прикривали Адептус Астартес вогнем, один з них першим прорвав оборону і зайняв висоту. Як з'ясувалося, це був молодший. Після бою два брати зустрілися і старший сказав, що пишається ним. Але це тільки вразило самолюбство молодшого, який задався метою ще більше осоромити брата і знайти джерело незмірну сили. У підсумку Хаос заволодів душею, і легіон Діти Імператора отримали поповнення. У наступному бою старший шукав цілі і в прицілі побачив рідного брата в рядах хаоситов. Коли той прорвався до лав лоялістів, старший заявив, що завжди любив брата, але тепер доведеться вбити лазгана.
  Брати зустрілися в битві, Боги Хаосу дали молодшому право останнього удару, в результаті обидва загинули і вирушили в Варп. Пісня є фантазією автора, а не написана з якої-небудь книги.
  Warhammer 40000: Востроянские Первістки

  Висновок

  Востроянские Первістки — не єдиний полк Імперської Гвардії, гідний поваги. Трохи схожі на радянських солдатів часів Другої світової війни Крижані воїни Вальхалли — теплі шинелі, шапки-вушанки і лазганы. Крім них, є Корпус смерті Криг, зовнішнім виглядом нагадують німецьких солдатів — ходять в протигазах, є майстрами окопної війни, а ще люблять саперні лопатки. Кадіанскій полк — про них написаний роман «Кадианская Кров», автор Аарон Дембскі-Боуден. Відомі не тільки залізною витримкою і дисципліною, прославилися тим, що стояли до кінця під час атаки Езекіля Абаддона, що завершилася загибеллю Кадії. Всесвіт «Вархаммер 40000» стрімко росте і розвивається: в 2019 році вийде остання книга циклу «Єресь Хоруса», в якій буде описана облога Терри. Вже видані романи, що розповідають про події після: про Чорному Легіоні, Гвардії Смерті, протистоянні Робаута Жиллимана і Мортаріона. Нові пригоди улюблених героїв тривають. Залишається тільки побажати авторам творчих успіхів і подальшого розвитку.

  Популярі новини
  Загрузка...