Синтаксична помилка при синтаксичному аналізі пакета. Як вирішити дану проблему

236 0 Новини високих технологій

Чи бувало у вас так, що при спробі запуску файлу на екрані комп'ютера або Android пристрою з'являлося повідомлення про синтаксичну помилку? Якщо так, то не впадайте у відчай: з такою проблемою стикаються багато. У цій статті буде розказано про причини виникнення цієї помилки і про те, як її виправити. Повідомлення про синтаксичну помилку у імені файлу, папки або тому може з'являтися на екрані комп'ютера при спробі відкриття будь-якого файлу. Швидше за все, проблема виникає із-за неправильного найменування програми. Наприклад, у назві можуть бути неприпустимі ієрогліфи або разом з англійськими літерами іншомовні. Відредагуйте найменування файлу, і така помилка повинна зникнути. Також може знадобитися запустити перевірки диска, на якому встановлена програма (пристрій сам виявить проблему і позбутися від неї) або переустановка операційної системи. А що робити, якщо виникає синтаксична помилка при синтаксичному аналізі пакету "Андроїд"?


Суть помилки

Синтаксична помилка при синтаксичному аналізі пакета. Як вирішити дану проблему
Для деяких людей повідомлення про таку проблему буде не цілком зрозумілим. Адже не відразу ясно, як виправити таку помилку. Розуміти її слід так - система не може встановити додаток з-за проблем синтаксичного аналізу. Як діяти в такій ситуації?

Помилка при синтаксичному аналізі пакета. Що робити?

Однією з головних причин виникнення такої помилки є застаріла версія Android на вашому пристрої. Як визначити, яка версія операційної системи на вашому девайсі? Необхідно зайти в "Настройки" - "телефон" (або "Про пристрій"), як це показано на фотографії нижче.
Синтаксична помилка при синтаксичному аналізі пакета. Як вирішити дану проблему
Потім потрібно подивитися вимоги до гри, яку ви хочете встановити. Якщо версія операційної системи смартфона нижче заявленої виробником програми, встановити гру не вийде. В такому випадку для запуску програми потрібно оновити прошивку телефону.


Синтаксична помилка при синтаксичному аналізі пакета. Як вирішити дану проблему
Зробити це можна, зайшовши в "Настройки" - "Відновлення системи". Є ще спосіб вирішення синтаксичної помилки при синтаксичному аналізі пакету? Можна пошукати попередні версії цього ж додатка. Можливо, до оновлення гра підтримувала більш низькі версії "Андроїд". Іноді на різних сайтах умільці оптимізують гру на прохання користувачів і самостійно знижують вимоги до операційної системи. Модифіковані версії з'являються через деякий час після оригінальних, так що важливо запастися терпінням. Слід пам'ятати, що існують програми, сумісні тільки з декількома пристроями і з певними процесорами. Таку гру запустити не вдасться, навіть якщо у вас "Андроїд" сьомої версії і вище.

Додаткові способи вирішення проблеми

Також деяким користувачам прибрати синтаксичну помилку при синтаксичному аналізі пакету допомогло включення Налагодження USB" в налаштуваннях пристрою в режимі розробника. Не виключено, що корінь проблеми може бути і в установленому антивірусі. Він може "сваритися" з-за програми, вважаючи його небезпечним. У такому разі для установки гри тимчасово вимкніть захисне ПЗ, якщо ви, звичайно, переконані в безпеці програми для свого девайса. Ще однією причиною синтаксичної помилки при синтаксичному аналізі пакета є порушення цілісності самого файлу, який ви хочете встановити. Можливо, він пошкоджений на сайті, де ви його завантажили. Тому встановіть файл з іншого джерела. Також під час завантаження файлу міг відбутися збій закачування, так що спробуйте завантажити програму знову.

Підсумок

Отже, чим би не була викликана дана проблема, вищезазначені дії допоможуть вам запустити потрібний додаток. Синтаксична помилка - поширене явище. Але все ж часто її можна подолати, наприклад, оновивши прошивку пристрою, завантаживши іншу версію гри або ж докачав файл повністю.

Популярі новини
Загрузка...