Як очистити історію в "Ютубі" на комп'ютері і телефоні?

267 0 Новини високих технологій

Всі ваші дії на сайті "Ютуб" зберігаються в певних розділах вашого облікового запису. Виходячи з вашої активності (перегляди, запити через пошукову систему, коментарі та інші), даний ресурс пропонує вам рекомендації у вигляді ряду відеороликів, найбільш актуальних згідно вашим останнім діям на сайті. Однак у зв'язку з тим, що подібні рекомендації подобаються не всім, багато хто цікавиться, як очистити історію переглядів на "Ютубі", щоб сайт пропонував інші відео, а то й зовсім нічого не видавав.

Через комп'ютер

Найбільш зручно видаляти історію переглядів за допомогою комп'ютера.
Як очистити історію в "Ютубі" на комп'ютері і телефоні?
Для цього необхідно зробити наступне:
 • Зайти в браузер і перейти на сайт "Ютуб".
 • Авторизуйтесь за допомогою персонального акаунту (введіть логін і пароль, вказані при реєстрації на порталі).
 • Виберіть меню налаштувань вашого аккаунта (три горизонтальні смужки в лівому верхньому кутку екрану, близько логотипу "Ютуб").
 • Щоб опинитися в історії переглядів, потрібно натиснути на пункт "Переглянуті".
 • Перед вами з'явиться вся доступна активність вашого аккаунта за останній час. Тут необхідно вибрати "Історія перегляду". Після чого видалити звідти всі відеоролики. Ось як просто можна очистити історію на "Ютубі".
 • Як очистити історію в "Ютубі" на комп'ютері і телефоні?
  Зазначимо, що необов'язково видаляти всі переглянуті відео. Можна прибрати окремі ролики, тематику яких ви б не хотіли бачити в рекомендаціях. Після завершення очищення історії, сайт буде пропонувати до перегляду інші відео, список яких буде складатися в залежності від ваших нових запитів в пошуковий рядок "Ютуб".


  Очистити історію на телефоні

  Так як існує окремий додаток "Ютуб" для смартфонів, то актуальне також питання, як очистити історію переглядів на телефоні. Алгоритм не сильно відрізняється від варіанту з комп'ютером. Для цього необхідно:
 • Запустити додаток "Ютуб" і зайти в свій аккаунт (введіть логін і пароль вашого зареєстрованого аккаунта на сайті).
 • Вибрати вкладку "Запис" і натиснути на пункт "Переглянуті".
 • Тут ви можете видалити відразу всю історію переглядів і запитів, так і який-небудь один. Для цього необхідно вибрати операцію "Видалити все", або натиснути "Видалити" навпроти конкретного відео.
 • Ось як очистити історію на "Ютубі" зі смартфона. Тепер вкладка "Рекомендації" буде заповнюватися по-новому в залежності від свіжих пошукових запитів і переглянутих відео з вашого облікового запису.


  Поради для користувачів пристроїв від компанії Apple

  Як очистити історію в "Ютубі" на комп'ютері і телефоні?
  Як очистити історію "Ютуба" на айфоні? Якщо ви є користувачем пристрою від Apple, то алгоритм видалення переглянутих відео дещо відрізняється. Структура налаштувань програми на iOS має свої особливості. Щоб перейти в "Переглянуті відео" або "Історію запитів", потрібно натиснути "Налаштування облікового запису" і пройти на вкладку "Конфіденційність". Далі алгоритм відповідає описаним для пристроїв на базі Android.
  Як очистити історію в "Ютубі" на комп'ютері і телефоні?

  Ще один спосіб видалення історії

  Існує ще один спосіб очистити історію на "Ютубі" з телефону. Для цього необов'язково мати передвстановлене додаток "Ютуб". Щоб видалити список переглянутих відео і оновити рекомендації, достатньо стандартного браузера пристрою. Зайдіть в додаток, введіть в пошукову рядок "Ютуб" і перейдіть на офіційний сайт. Введіть там дані свого облікового запису, використовуючи "Налаштування", видаліть "Переглянуті відео" і "Історію запитів". Цей спосіб підійде також для очищення історії на планшеті.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як очистити історію на "Ютубі". Ми розглянули три можливі способи: через персональний комп'ютер, через офіційне додаток і з допомогою браузера на своєму мобільному пристрої. Дана процедура допоможе позбавитися від небажаних рекомендацій порталу або оновити їх.

  Популярі новини
  Загрузка...