Білд - що таке? Загальний опис

138 0 Новини високих технологій

Що таке білд? Багато новачків в ігровій сфері, почувши або побачивши дане слово, задаються цим питанням. Далі розглянемо докладніше. Що таке білд? Пряме значення цього слова в перекладі з англійської мови - "будувати, стиль". Геймери часто використовують його, щоб позначити версію ігрової складання, рівень умінь свого персонажа або модифікацію програми.

Застосування терміна

Білд - що таке? Загальний опис
Гравці часто використовують слово "білд" для того, щоб позначити вміння персонажа. В основному це стосується тих ігор, які відносяться до жанру РПГ. Саме в них особлива увага приділяється поліпшенню навичок героя і його росту. Розвиток героя відбувається наступним чином. Гравець (осіб) виконує ігрові завдання і відточує свою майстерність, а персонаж отримує очки досвіду. Заробивши їх певну кількість, герой переходить на наступний рівень і отримує один бонус навички. Як правило, в іграх цього жанру існує ціле древо умінь, що розмежовує досвід на кілька класів. Ось така складна структура. Так ось саме клас визначає білд. Приміром, у гравця добре прокачаний білд лучника або білд мага.


Створення ігор

Білд - що таке? Загальний опис
Розробники додатків теж використовують цей термін. Розглянемо, що це таке - білд гри? Все стане набагато ясніше. Справа в тому, що програмісти, перш ніж випустити чергову гру в маси, доводять її до стану повної готовності до використання. Тобто всі попередні версії проб і напрацювань залишаються окремими частинами, так званими джерела. Саме вони і є білди. Хорошим прикладом є гра "Сталкер", у якій за весь період існування назбиралося безліч збірок. Гравців ваблять подібні речі своєю унікальністю. В оновленій грі зазвичай відсутня або перероблено більшість елементів, які були у збірках попередніх версій і вже всім відомі.

Чому з'являються

Причини виникнення білдів бувають різні. Перша з них - це провал під час тестування ігор. Дана процедура допомагає виявити помилки і несправності в двигуні. Друга причина - критики, від їх думки залежить багато чого, в тому числі і реліз гри. Спираючись на їхню думку, розробники можуть змінювати назву, видаляти і додавати нові локації, екіпіровку і так далі. І ще одна причина. Як і у фільмів, ігор теж є віковий рейтинг. Іноді, щоб зробити додаток легше і дати можливість грати в нього дітям, розробники змінюють деякі деталі, а іноді й саму концепцію. З цих причин і існують білди ігор - збирання ранніх версій, які не були випущені в продаж в закінченому вигляді в силу яких-небудь обставин.

Популярі новини
Загрузка...