Radeon HD 4600. Характеристики адаптера

205 0 Новини високих технологій

Сучасні графічні адаптери коштують досить дорого. Але що робити, якщо бюджет обмежений? Є сенс придивитися до відеокарт з минулого. Серед старих відеокарт є досить непогані моделі, які можуть виявитися цілком прийнятними для сучасного бюджетного комп'ютера. Одним з таких продуктів є графічний адаптер Radeon HD 4600 від культової компанії ATI, випущений під лейблом АМД. Даний адаптер, звичайно, вже не потягне сучасні іграшки, але для інших розваг цілком згодиться. Характеристики у нього все ще нічого. І їх ми зараз розглянемо.

Radeon HD 4600. Характеристики адаптера

Основні технічні характеристики графічного адаптера

Отже, графічні прискорювачі лінійки HD 4600 виконані на ядрі RV730PRO, яке в свою чергу виконано з використанням техпроцесу 56 мкм. На час їх релізу це була сама просунута технологія. І тоді відеокарти були здатні на багато що. Це саме ядро працює на частоті 600 мегагерц. Не так вже й мало для адаптера з минулого. А ось пам'ять карти працює на частоті 1000 мегагерц, що в той час було неймовірним проривом. Тим не менш, HD 4600 не ставилася до топових відеокарт. Даний адаптер використовує тип GDDR3 і ширину шини 128 біт. Це дозволяє домогтися відмінної глибини кольору. Для установки адаптера в комп'ютер потрібно роз'єм PCIe 2.0 на материнській платі. Є підтримка Pixel Shader версії 4.0. В якості графічного API може використовуватися DirectX 10.0. Підтримку дванадцятій версії, ясна річ, не завезли. З такими характеристиками відеокарта здатна тягнути практично всі ігри трирічної давності. Так і сучасні на мінімальних налаштуваннях графіки легко запустяться.
Radeon HD 4600. Характеристики адаптера

Висновок

Отже, ми розглянули відеокарту 2013 року випуску від компанії АМД під назвою ATI Radeon HD 4600. Цей графічний адаптер поки ще цілком підходить для використання в сучасних бюджетних комп'ютерах. Так що переплачувати зовсім не обов'язково. Такий адаптер прослужить ще пару років без проблем.

Популярі новини
Загрузка...