Як зробити посилання на скріншот? Детальна інструкція

205 0 Новини високих технологій

Деякі люди не знають, як робити і зберігати скріншоти, якраз дана стаття допоможе вам з даною проблемою. Отже, як зробити посилання на скріншот екрану? Давайте розглянемо це питання детальніше. А також розберемо все те, що потрібно для того, щоб зробити цю саму посилання.

Як зробити скріншот

Але що таке скріншот? Якщо простими словами, то це знімок, зроблений з екрану. Саме з екрану, не сфотографований за допомогою телефону, а зроблена копія вашого екрану, перекладена на вигляд зображення. Як же його зробити? Найпростіший спосіб - натиснути кнопку PreentScreen, яка знаходиться в правій частині екрана. Найчастіше вона йде під скороченням "PrtSc". А якщо ви щасливий володар Windows 10 то можна натиснути клавіші PreentScreen і Windows.


Як зробити посилання на скріншот? Детальна інструкція
Натиснувши на неї, ви помістіть зображення в буфер обміну. Після цього ми можемо вставити його в потрібне нам місце. Ось тут ми зустрічаємося з розвилкою. Якщо ми підемо праворуч, то нам доведеться робити з нашого зображення в буфері обміну файл, який може лежати у вас на робочому столі. Зупинимося на цьому детальніше: для наших махінацій ми відкриваємо paint і вставляємо в нього наш скріншот шляхом натискання клавіш ctrl+v).
Як зробити посилання на скріншот? Детальна інструкція
Після натискаємо на кнопку "Файл", потім "Зберегти як". Зберігаємо в зручне для вас місце. Далі ми можемо скористатися будь-яким ресурсом для обміну фотографіями. Наприклад, візьмемо популярний imgur, де можна безкоштовно розміщувати свої фотографії без всяких проблем.
Як зробити посилання на скріншот? Детальна інструкція
Отже, заходимо на даний ресурс і натискаємо на зелену кнопку New post, після цього сайт запропонує нам перемістити або вибрати зображення за допомогою провідника. Виконуємо це і бачимо, що нас перенаправило на створений нами пост, де ми зможемо споглядати посилання на нього і спокійно її скопіювати. Однак мінусом даного ресурсу є те, що в нього не можна перемістити зображення з буфера обміну, що значно ускладнює роботу.


Зате наступний ресурс дозволяє скоротити час і виконати цей "трюк" без "витягування" файлу, з буфера обміну. Як же зробити посилання на скріншот без перекладу його в файл? Та дуже просто! Досить просто відкрити ресурс pastenow і вставити в нього зображення. Готово, тепер після завантаження зображення на нього з'явиться посилання, як пряма, так і на сам ресурс, що дуже зручно і дозволяє заощадити багато часу.

Як зробити посилання на скріншот з телефону

Тут все так само просто, проте залежить від марки телефону. Найчастіше для того, щоб зробити скріншот, необхідно натиснути дві кнопки - це кнопка включення/виключення, а також кнопка зменшення або збільшення гучності пристрою, після цього знімок екрана буде збережений в галереї вашого пристрою. На айфоні даний спосіб так само працює, як і на більшості пристроїв, однак на Samsung може трохи відрізнятися. Там достатньо натиснути кнопку "Додому" і "Харчування", після чого перейти, наприклад, на imgur і створити пост з його допомогою. Готове.

Питаннячка безпеки

Як зробити посилання на скріншот? Детальна інструкція
Як часто вам приходять посилання на невідомі фотографії? Думаю, що якщо б прийшла один раз, то ви б обходили подібний спам стороною, так як в даному посиланню може знаходитися практично все що завгодно: від простого айпі логер до вірусу, який може вкрасти ваші особисті дані. Для цього рекомендують питати, що знаходиться за цією адресою, або перейти по посиланню з браузерного режим "Інкогніто". Найчастіше, якщо подібний лист приходить від хорошого знайомого, то швидше його зламали і його особисті дані знаходяться під загрозою. В даному випадку найкращим варіантом буде перевірити, чи це, задавши питання, відповідь на який знаєте тільки ви і ваше коло спілкування. Ну або просто подзвонити йому по телефону чи іншого засобу зв'язку. А якщо ж вам приходить подібне повідомлення від малознайомої людини, з яким ви познайомилися ось на цьому тижні, то це великий привід задуматися над вірністю даної людини.

Висновок

Природно, існує безліч способів, як зробити скріншот і відправити посилання з нього. Наприклад, з допомогою Yandex-диска, який допоможе зробити скріншот, там же відредагувати його, як потрібно, і зберегти на диск, таким чином можна скоротити свій час. Ну, а ми розглянули способи, які не потребують завантаження яких-небудь програм і файлів. Досить зробити скріншот, після нього фотографію або ж відразу завантажити на обмінник фотографіями. Поговорили про особливо важливих питаннях безпеки, про які не варто забувати ніколи, а якщо ви забули, то, швидше за все, ваш комп'ютер вже заражений і вилікувати його зможе тільки антивірусна програма.

Популярі новини
Загрузка...