Як видалити подарунок у "ВК": поради та інструкції

279 0 Новини високих технологій

Соціальні мережі - місце спілкування та роботи. Тут люди відпочивають, навчаються, виконують посадові обов'язки і просто розважаються. На таких сайтах можна привітати людину з днем народження або іншим святом шляхом відправки так званого подарунка. Величезною популярністю у цій сфері має соціальна мережа "ВКонтакте". Її вивченням займемося далі. Потрібно з'ясувати, як видалити подарунок у «ВК». Ця інформація допоможе приховати презенти від очей сторонніх людей.

Повне видалення отриманих подарунків

Як видалити подарунок у "ВК": поради та інструкції
Насправді все простіше, ніж здається. Головне - знати, як діяти в тому чи іншому випадку. Цікаво, як видалити подарунок у «ВК»? Спочатку розглянемо ситуацію з повним стиранням презенту, подарованого іншим користувачем соціальної мережі. Така функція на сайті передбачена. І скористатися нею не складає ніяких труднощів. Як видалити подарунок у «ВК», який подарував інший юзер? Для цього необхідно діяти наступним чином:
 • Зайти в свій обліковий запис на vk.com.
 • Клікнути по розділу "Подарунки" під аватаркою.
 • Знайти в списку презент, від якого хочеться позбутися.
 • Натиснути на гіперпосилання "Видалити" або на хрестик у правому верхньому куті лода з подарунком.
 • От і все. Поки сторінка не оновлена, можна відновити віртуальний презент. Для цього досить клацнути по кнопці з відповідним написом.


  Приховуємо від чужих очей

  Як видалити подарунок у "ВК": поради та інструкції
  Якщо ви не збираєтеся видаляти подарунок у «ВК», як було описано вище, а хочете лише приховати його від усіх, то можна скористатися налаштуваннями приватності. Інструкція щодо втілення задуму в життя виглядає наступним чином:
 • Відкрити свій профіль у соціальній мережі "ВКонтакте".
 • Клацнути по стрілці близько мініатюри аватарки. Вона знаходиться в правому верхньому кутку сторінки.
 • Розкрити пункт меню "Налаштування".
 • Вибрати розділ "Приватність".
 • Встановити потрібний параметр близько рядки "Хто може бачити мої подарунки". Наприклад, "Тільки я".
 • Зберегти відповідні зміни шляхом кліка по відповідному елементу управління.
 • На даному етапі можна закінчити. Залежно від виставлених налаштувань приватності людина приховає або надасть доступ до розділу "Мої подарунки" в соціальній мережі "ВКонтакте".


  Важливо: цей прийом гарний тим, що можна залишити віртуальні презенти доступними для перегляду конкретних категорій користувачів, а не всім своїм друзям.

  Який подарував сам

  Як видалити подарунок у «ВК», який був кимось подарований, зрозуміло. Цей процес займає всього пару хвилин і не вимагає ніяких витрат. А можна як-небудь скасувати надсилання подарунка?
  Як видалити подарунок у "ВК": поради та інструкції
  Подібне питання виникає у тих, хто не бажає нагадувати колишнім друзям про себе після припинення спілкування. На жаль, думати про те, як видалити відправлений у «ВК» подарунок, немає ніякого сенсу. Справа все в тому, що це неможливо. Операція необоротна. Користувачі можуть видаляти подаровані кимось віртуальні презенти, але не більше того. Відправлення подарунка, який підноситься юзером, не можна відмінити. Зате можна встановити прапорець приватності, який покаже ім'я відправника тільки одержувачу. Решта побачити відправника за подібних обставин не зможуть. Тепер ясно, як видалити подарунок у «ВК». Це завдання, з якою впорається навіть школяр. Головне - пам'ятати, що скасування відправки презенту і коригування чужого списку подарунків в соціальній мережі не передбачена.

  Популярі новини
  Загрузка...