Новини високих технологій
» » Як у "Стиме" включити трансляцію: поради та підказки

Як у "Стиме" включити трансляцію: поради та підказки

23-11-2018, 10:55
321
Летсплеи і просто ігрові відео, зроблені користувачами, щодня набирають сотні тисяч переглядів. Вони цікавлять як просунутих геймерів, так і новачків. Трансляції користуються попитом майже в будь-якій області життя. У додатку Steam з 2015 року є опція під назвою Broadcasting. Вона дозволяє вести онлайн-трансляції в режимі реального часу. Тепер не потрібно спеціально записувати відео для демонстрації летсплея. Але як в "Стимі" включити трансляцію? А яким чином її налаштовують?

Опис

Опція під назвою Broadcasting була розроблена і впроваджена Valve ще в 2015 році. З того часу вона активно використовується для створення так званих стримов. Це прямі трансляції ігор і додатків, якими користується на даний момент той чи інший юзер.


Як у "Стимі" включити трансляцію? Це абсолютно безкоштовна опція, вона не вимагає ніяких витрат. Все що потрібно користувачеві - зареєстрований акаунт у Steam і встановлене на ПК однойменне додаток. Настройка опції доставляє мінімум турбот.

Активація стримов

Як включити в "Стимі" трансляцію? Рішення даної задачі забирає всього кілька хвилин. Головне - знати, як діяти. Щоб активувати опцію Broadcasting, потрібно: Запустити "Стім" і увійти в нього під своїм ім'ям. Вибрати у функціональному меню програми розділ Steam. Клацнути по кнопці "Налаштування". Виділити рядок "Трансляції". Розгорнути список "Налаштування приватності". Вибрати необхідний пункт із запропонованих параметрів. Наприклад, "Всі можуть дивитися". Залишилося клікнути по кнопці "OK", щоб почати трансляцію. Вона автоматично запуститься при вході в гру і вимкнеться після її завершення. Нічого важкого або незрозумілого в процесі немає!

Де шукати налаштування

Як включити трансляцію гри в "Стимі", з'ясували. Зробити це не складе ніякої праці. Всього пара хвилин і можна стримить.


Величезну роль грає настройка опції Broadcasting. Наприклад, можна не просто записувати відео та ігрові звуки, але і підключити мікрофон. Тоді вдасться коментувати те, що відбувається і навіть спілкуватися з глядачами. У налаштуваннях трансляцій користувач може вказати, де і як відображати лог повідомлень. Дозвіл та оптимізацію одержуваного ролика теж легко встановити за допомогою меню параметрів. Де його шукати? Відповідний розділ можна відкрити по наступному шляху: "Стім" - "Налаштування" - "Трансляції". Він відкривається після вибору налаштувань приватності запису.

Включаємо мікрофон

Як включити мікрофон в трансляції "Стім"? Нерідко саме це питання стає величезною проблемою. У налаштуваннях опції Broadcasting можна побачити пункт "Використовувати мікрофон". Щоб вести запис з цього пристрою, доведеться поставити позначку біля відповідного пункту меню. При цьому важливо звернути увагу на гіперпосилання "Налаштувати мікрофон". З її допомогою потрібно налагодити роботу девайса на ПК. Зазвичай додаткове налаштування не потрібно, якщо заздалегідь потурбуватися про те, щоб мікрофон справно розпізнавався операційною системою.

Підключаємося до стриму

Як у "Стимі" включити трансляцію, зрозуміло. Для відключення цієї опції потрібно в її налаштуваннях вибрати пункт "Трансляція відключена". А як підключитися до чужого стриму? Зазвичай для цього потрібно: Зайти в профіль стримера. Клацнути по кнопці "Дивитися гру". Вказати пароль доступу, якщо це необхідно. Його стример може вказати в налаштуваннях ведення онлайн-запису.
Цікаво по темі
Як заборонити програмі доступ в інтернет. Способи та особливості
Як заборонити програмі доступ в інтернет. Способи та особливості
Заборона доступу в Інтернет для різних програм. Способи і опис. Блокування додатків з допомогою "Брандмауер Windows: виконуваний файл і IP-адресу.
Не працює мікрофон в "Стиме": типові помилки та методи їх вирішення
Не працює мікрофон в "Стиме": типові помилки та методи їх вирішення
Ви підключилися до чату у трансляції або мультіплеере, тільки щоб виявити, що чомусь не працює мікрофон в "Стимі"? В налаштуваннях і інших додатках
Як змінити регіон "Стимі": інструкція
Як змінити регіон "Стимі": інструкція
Steam - найбільший цифровий майданчик для купівлі та зберігання комп'ютерних ігор. За сумісництвом даний проект є чи не повноцінної соціальної мережі
Як приховати відеозаписи у "ВК"?
Як приховати відеозаписи у "ВК"?
Соціальні мережі щільно прописалися в життя сучасної людини. З їх допомогою можна спілкуватися, читати новини, обмінюватися даними і навіть
Як почати трансляцію в "ВК": докладна інструкція
Як почати трансляцію в "ВК": докладна інструкція
У 2017 році в соціальній мережі "ВКонтакте" з'явилася нова функція, що дозволяє звертатися до іншим користувачам у режимі реального часу. Прямі
Як включити Steam Guard: поради та рекомендації
Як включити Steam Guard: поради та рекомендації
Steam Guard - вкрай корисна функція. Особливо для тих, хто дорожить своїм аккаунтом. У даній статті буде розказано, як включити її.