Чим відкрити формат frw? Опис помічників

276 0 Новини високих технологій

FRW - це формат для зберігання електронних креслень і розробок програмної системи "Компас". Широко застосовується він інженерами в різних областях діяльності. Формат файлу FRW в основному використовується для зберігання креслень. Основне використання окремо створених моделей деталей - це додавання їх у загальний проект для подальшого сполучення з іншими елементами проекту.

Для чого потрібно створення окремої деталі від загального проекту?

Чим відкрити формат frw? Опис помічників
Можливість створювати окремі 3D-моделі деталей, що входять в складі одного проекту, дозволяють складати більш зрозумілу документацію звіті. Приміром, вам необхідно пояснити колегам, як діє та чи інша деталь механізму. Необов'язково шукати її в презентаційному проекті. Досить просто зайти в файлову систему програми «Компас» і серед елементів механізму вибрати потрібну. Відкриється окремий файл з даною деталлю в 3D, яку можна переглянути з усіх боків і вказати на її переваги та недоліки.


Чим можна відкрити: програми для перегляду файлів з цим розширенням

Чим відкрити формат FRW? Крім "Компаса", файл з таким розширенням можна відкрити, використовуючи інші програми. Які саме, ми розповімо далі.
Чим відкрити формат frw? Опис помічників
Список основних програм, використовуваних для відкриття:
 • "Автокад". Дана утиліта відноситься до програм які можуть відкривати формат FRW. Ще один додаток для розробки проектів побудови механізмів і споруд за допомогою електронних креслень. Прямий конкурент програми "Компас". З допомогою "Автокад" можна відкрити деякі проекти, створені на програмі "Компас". В тому числі і файли формату FRW.
 • SolidWorks. Дана утиліта використовується в деяких окремих сферах і компаніях нарівні з іншими програмами по створенню електронних креслень і повноцінних 3D моделей. Основне її призначення - це переклад 2D креслень у 3D моделі для зручності презентації.
 • FileViewPro. Ця програма призначена тільки для перегляду різноманітних файлів. З її допомогою можна редагувати використовувані об'єкти. Те ж саме відноситься до файлів формату FRW. За допомогою FileViewPro можна тільки відкрити і переглянути його вміст, але не редагувати.
 • Чим відкрити формат frw? Опис помічників

  Переклад формату PDF: як конвертувати правильно?

  Багато користувачі цікавляться тим, як можна конвертувати формат FRW в PDF. Процес цей досить непростий, проте цілком реальний.


  Як перевести формат FRW в PDF? Дотримуйтесь покрокової інструкції:
 • Файл цього формату необхідно перевести в розширення CDW. Для цього необхідно відкрити вихідний файл у програмі "Компас", після чого вибрати в розділі "Файл" пункт "Зберегти як" Далі вибрати місце, куди буде збережений файл, перейменувати за необхідності і вибрати розширення CDW.
 • Тепер ми може зробити конвертація файлу CDW у формат PDF
 • Щоб зробити подібне перетворення формату, можна скористатися програмою doPDF. Ця утиліта робить перетворення багатьох файлів у формат PDF. Запускаємо цю програму, закидаємо туди наш файл з розширенням CDW у файл з розширенням PDF. Все, готово. Тепер ви можете переглядати ваш документ з розширенням PDF в будь призначеної для цього програмою.
 • Через інтернет-сервіс

  Чим відкрити формат frw? Опис помічників
  Крім окремих програм, існують окремі інтернет-ресурси для різного роду перетворення вашого файлу в файл формату PDF.
  Для цього необхідно:
 • Приготувати конвертований файл з розширенням FRW.
 • Відкрити браузер комп'ютера і ввести в пошуковий рядок запит "онлайн конвертер з FRW в PDF".
 • Відкрити будь-яку з перших виданих пошукачем результатів.
 • Слідувати інструкціям онлайн-сервісу конвертування.
 • Як користуватися онлайн-сервісами по конвертуванню розширень? Рекомендації

  Всі онлайн сервіси по конвертуванню працюють в основному за одним принципом:
 • Пройти на потрібний сервіс з конвертування файлів.
 • Знайти кнопку "Завантажити файл" для конвертування.
 • Натиснути на неї, і натиснути у спливаючому вікні на кнопку "Огляд".
 • Перед вами відкриється файлова система вашого комп'ютера. Знайдіть в ній файл для перетворення формату і клацніть по ньому двічі лівою кнопкою миші.
 • Після цього необхідно знайти на сервісі кнопку "Конвертувати" та натиснути на неї.
 • Почекати деякий час, поки сервер буде конвертувати ваш документ у формат PDF.
 • За підсумком конвертації на ваш комп'ютер буде скачав перетворений у формат PDF файл (шукайте його в папці Завантаження на вашому комп'ютері).
 • Даний спосіб досить зручний. Майже кожен, спантеличений питанням конвертування, йде саме на призначені для цього онлайн-сервіси. Однак майте на увазі, що в інтернеті на даних ресурсах можуть бути шкідливі програми, а також в більшості випадків, все зручність таких сервісів перекреслюється великою кількістю реклами, яка заважає нормальній роботі конвертації файлу.
  Чим відкрити формат frw? Опис помічників

  Невеликий висновок

  Формат файлу FRW є задоволеним складним розширенням для конвертування в PDF. Тому може знадобитися спочатку перетворити його в інший формат електронного креслення - CDW. Як це зробити дивіться вище по тексту. Незважаючи на те, що ви використовуєте якийсь певний програмний продукт з САПР, є можливість працювати з форматами різного роду, навіть з документами, створеними в іншій програмі з автоматизованого проектування. Для цього достатньо буде зробити відповідне конвертація файлу, або скористатися програмою "Компас" і при збереженні проекту (документа) вибрати потрібний вам розширення. Варто відзначити, що "Компас" підтримує більшу частину документації по САПР. Його можна використовувати для перетворення формату з одного формату документа САПР в інший.

  Популярі новини
  Загрузка...