Microsoft Edge. Відгуки користувачів про браузері та його особливості

159 0 Новини високих технологій

Багато хто, ймовірно, чули про браузер від компанії "Майкрософт", який покликаний замінити собою безнадійно застарілий "Експлорер". Його й зовсім знають всі. Навіть якщо його не використовували. Так ось, компанія Microsoft випустила Edge для Windows відразу разом з виходом своєї нової (і останньої) операційної системи. У перших версіях він був досить сирим. Однак зараз ходять легенди про те, що він не поступається багатьом альтернативним браузерам. А ще (що вже зовсім неймовірно), що його навіть використовують деякі юзери. Доведеться розібратися, що в цих казках вигадка, а що правда. Тільки спочатку потрібно буде розповісти, що це за браузер такий.

Microsoft Edge. Відгуки користувачів про браузері та його особливості

Що таке Microsoft Edge

Отже, це браузер, покликаний замінити Internet Explorer в новій версії операційної системи. Взагалі, те, що в "Майкрософт" вирішили створити щось нове - на грані фантастики. Але варто визнати, що виглядає новий браузер Microsoft Edge, відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше, куди краще старого. Перероблений інтерфейс у відповідності з зовнішнім виглядом "десятки". Браузер використовує зовсім новий движок. Ймовірно, саме це і дозволяє йому блискавично відкривати веб-сторінки. Запускається "Едж" теж дуже швидко. Але в цьому нічого дивного немає. Адже він - компонент операційної системи.


Тим не менше цей продукт ще сирий. Задумка, звичайно, цікава. Але ось уже яке оновлення «Віндовс» вийшло, а функціонал браузера особливо не змінився. Саме тому багато хто воліють альтернативні варіанти. Загалом, далеко не багато хто бажають використовувати Microsoft Edge. Відгуки користувачів роз'яснять, чому повчитися так. Розглянемо їх прямо зараз.
Microsoft Edge. Відгуки користувачів про браузері та його особливості

Відгуки про оформлення браузера

Отже, "Едж" має новий інтерфейс, який покликаний зробити веб-серфінг зручніше і приємніше. Але що думають користувачі про оновленому варіанті? Багато з них вважають нову оболонку нового браузера вкрай незручною. Справа в тому, що вона сильно відрізняється від того, що люди звикли бачити в альтернативних браузерах. Тому їм і не подобається такий інтерфейс.


І справа навіть не в оформленні, а в самому розташуванні керуючих елементів. В цьому плані браузер Microsoft Edge зовсім не зручний. Тим, хто звик працювати з іншими браузерами, дуже важко пристосуватися. Також багато людей нарікають на те, що в їх розпорядженні всього лише одна тема оформлення - системна. Жодних альтернатив для кастомізації немає. І це дійсно засмучує. Але є й ті, хто вважає, що оформлення нового браузера не так вже й погано. Особливо їх радує спеціальний режим читання. Це дійсно хороша штука, але біда в тому, що таких користувачів (яким подобається "Едж") дуже мало. У загальному і цілому, переважна більшість вважає, що дизайн браузера не вдався.
Microsoft Edge. Відгуки користувачів про браузері та його особливості

Відгуки про швидкодію

А як відгукуються користувачі про швидкодію браузера Microsoft Edge? Відгуки на цей рахунок не відрізняються однорідністю. Досить багато користувачів вважають, що стартує браузер дуже швидко. Куди швидше, ніж "Мозілла" або "Хром". З відкриттям сторінок теж все в порядку. Але до тих пір, поки не встановлювати якісь розширення (яких і без того дуже мало). Як тільки це зробити, веб-браузер починає працювати не швидше черепахи. І це досить помітний прорахунок розробників. Багато користувачі відзначають, що приблизно через місяць використання "Едж" починає "їсти" недозволену кількість оперативної пам'яті. Та так, що навіть визнаному рекордсмену в цій справі ("Хрому від Гугл") за ним не встигають. Ще один баг. Взагалі, складається враження, що "Едж" складається виключно з багів. Проте розглянемо відгуки про інші особливості браузера.
Microsoft Edge. Відгуки користувачів про браузері та його особливості

Відгуки про інші особливості браузера

А як йдуть справи з додатковими функціями Microsoft Edge? Відгуки користувачів дають ясно зрозуміти, що і тут не все гладко. Взяти, наприклад, горезвісний магазин розширень. Мало того що в ньому цих розширень, як кіт наплакав, так користувачі ще повідомляють про те, що деякі ще й платні. Це вже верх нахабства з боку "Майкрософт". Тепер про горезвісний режимі читання. Опція, звичайно, корисна, але юзери в один голос заявляють, що виконана вона незграбно. Увійти в цей режим можна. А ось для того, щоб вийти з нього, доведеться неабияк поламати голову. Також негативно люди відгукуються про масштабування сторінок в "Едж". Браузер просто не вміє цього робити. І ці самі сторінки відображаються в ньому аби як. Ось саме тому користувачі і не хочуть застосовувати даний браузер. "Майкрософт" ігнорує елементарні правила. З таким підходом зробити веб-оглядач популярним не вийде. А як щодо наполегливого прохання не встановлювати за замовчуванням сторонній браузер, коли користувач намагається це зробити? За такі "викрутаси" люди і не люблять "Майкрософт". Разом з софтом (крім «Віндовс» і «Офіс»).

Висновок

Отже, ми розібрали штатний браузер "Віндовс 10" Microsoft Edge та відгуки користувачів про нього. Виходячи з вищевикладеної інформації, можна точно сказати, що даний веб-оглядач досить сирий. І використовувати його ні в якому разі не варто. Якщо вам дороги нерви.

Популярі новини
Загрузка...