Як встановити "Інтернет Експлорер" в домашніх умовах

394 0 Новини високих технологій

Мабуть, кожен користувач зустрічався особою до лиця з браузером – програмою-провідником у світ незвіданого і вельми лякаючого Інтернету, який так і манить своїми прихованими знаннями. Потрібно лише дотягнутися до них рукою, в чому нам люб'язно допомагає браузер. Однак як у сучасному, так і в цифровому світі ведеться боротьба за користувачів. Тому у кожної родини в будинку свій улюблений браузер. У даній статті ми докладно розповімо, як встановити «Інтернет Експлорер». Стаття рекомендується для початківців користувачів операційної системи Windows.


Як встановити «Інтернет Експлорер» на «Віндовс 7»

Не багато хто пам'ятає ті часи, коли в операційній системі «Віндовс» тільки з'явився перший браузер, а ім'я його вже явно натякав на різні подорожі неприборканим глибин Інтернету. Все так і сталося, «Експлорер» став найпопулярнішим браузером, а може навіть і єдиним на той час. Поступово популярність даного браузера падала, тому що на ринок вийшли конкуренти. Чого вартий тільки «Макінтош» зі своїм «Сафарі браузером», що вразила розуми багатьох користувачів «Віндовс».
Як встановити "Інтернет Експлорер" в домашніх умовах
Час йшло своїм ходом, поки в один момент вищезазначеним браузером перестали користуватися взагалі. Можете помітити за собою або за своїми друзями, що при перевстановлення операційної системи ви першим ділом біжите встановлювати браузер, але що тому причина? «Експлорер», як і інші продукти від «Майкрософт», оновлюється рідко і не завжди вдало, як би це було з «Віндовс Віста», яку вже ніхто й не знає. Тому при виході «Віндовс 10» компанія вирішила зробити крок вперед – відмовитися від «Експлорера» і висунути йому заміну – Браузер Едж». Тому всім бажаючим користувачам Windows було запропоновано оновити систему або хоча б один браузер, але мало хто знає, що Explorer є в операційній системі досі.


Інструкція по тому, як встановити «Інтернет Експлорер» заново:
 • Натисніть на меню «Пуск», після чого натисніть на пункт «Пошук».
 • Вам буде запропоновано декілька шляхів пошуку, виберіть "Тільки додатка" і введіть "Explorer", після чого вам буде показана посилання на 9 версію цього браузера.
 • Якщо вам пропонують завантажити даний браузер – це все шахраї. Він повністю вбудований в операційну систему. А дістати його практично неможливо, адже доведеться якимось чином знайти вихідні файли самого браузера в надрах операційної системи.

  Як встановити «Інтернет Експлорер» на «Віндовс 10»

  В даній операційній системі також відбулося безліч оновлень, можемо навіть сказати, що ці зміни тривають і далі, тільки тепер у «Майкрософт» інші пріоритети, тому кожен додаток, створене в даній компанії, ідеально підходить для планшетів і телефонів, що використовують дану операційну систему. Також не варто забувати, що Windows сучасний – це безліч напрацювань попередніх версій, тому зберігся навіть «дідусь DOS».
  Як встановити "Інтернет Експлорер" в домашніх умовах
  Проте варто зауважити, що спосіб того, як встановити «Інтернет Експлорер» цілком працездатний і на 10-й версії. Вам доведеться всього лише зайти в меню пошуку, яке знаходиться вже на робочому столі, ввести назву браузера і розпочати роботу з ним.

  Аналоги

  Якщо на якому-небудь сайті вам пропонують завантажити нібито стару версію «Інтернет Експлорера» - знайте, що це шахраї. Чому шахраї, ми описали вище, але варто відзначити, що «Яндекс Браузер» досить сильно останнім часом нагадує нам той самий добрий браузер. Тому, якщо хочете щось подібне і більш-менш стабільне, то скачайте його. А якщо він вас не влаштовує, то користуйтеся Edge, адже різниці в них практично немає.
  Як встановити "Інтернет Експлорер" в домашніх умовах

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як встановити "Інтернет Експлорер" заново, адже він лише у сну вашої операційної системи, а при запуску він починає завантажувати нові дані і працювати більш стабільно, ніж коли-небудь. Нагадаємо ще раз, що не варто довіряти Інтернету та завантажувати даний браузер з мережі – це все шахраї, які намагаються вкрасти ваші дані.

  Популярі новини
  Загрузка...