Як активувати FL Studio 12 інші версії програми або додаткові плагіни?

216 0 Новини високих технологій

Більшість комп'ютерних музикантів, що використовують для створення своїх композицій та реалізації творчих задумів популярний секвенсор FL Studio (колишню програму Fruity Loops), нерідко задається питаннями з приводу того, як активувати FL Studio 12 або інші модифікації програми, щоб була можливість використання абсолютно всіх можливостей програми без постійного нагадування про закінчення пробного періоду. Для виконання такої операції передбачено кілька основних методів, проте все залежить від того, яким саме чином була отримана програма і наскільки законною буде обрана користувачем методика.

Як активувати FL Studio 12 або будь-яку іншу версію секвенсора, куплену офіційно?

Для початку розглянемо варіант розблокування програми для випадків, коли вона була придбана абсолютно офіційно. Як активувати FL Studio 12? Для цього передбачено два варіанти, які доступні для використання при відкритті вікна налаштувань основних параметрів з переходом на вкладку About.


Як активувати FL Studio 12 інші версії програми або додаткові плагіни?
Тут можна скористатися або зареєстрованим аккаунтом і натиснути кнопку Unlock with account, або вказати файл ліцензії, який поставляється безпосередньо при покупці програми, для чого потрібно натиснути кнопку Unlock with file. Однак, враховуючи те, що офіційний реліз цього віртуального секвенсора стоїть за нашими мірками досить дорого, користувачі пострадянського простору не поспішають його купувати, а воліють для розблокування програми в деякому сенсі протизаконні методи.

Неофіційна активація

Сьогодні на всіляких сайтах в Неті можна знайти версію FL Studio, що поставляються з «таблеткою». Найчастіше це неофіційні збірки від відомої групи зломщиків R2R. Говорячи про те, як активувати FL Studio 12 або будь-яку іншу версію секвенсора при завантаженні саме таких дистрибутивів, можна також запропонувати скористатися двома основними методиками, які безпосередньо залежать від вмісту скачаного архіву.


Як активувати FL Studio 12 інші версії програми або додаткові плагіни?
По-перше, іноді разом з інсталятором додаткова утиліта поставляється у вигляді генератора ключів (KeyGen), а по-друге, останнім часом вся активація зводиться до запуску від імені адміністратора супутнього файлу реєстру з подальшим підтвердженням злиття та внесення до реєстру змін. Такими способами проводиться розблокування не тільки основного застосування, але і всіх «рідних» плагінів програми, які могли бути завантажені з інших джерел. Зрозуміло, що в цьому випадку ключ активації FL Studio 12 не потрібно. Відомості про розблокування вносяться до реєстру автоматично.

Як в FL Studio 12 встановити плагіни і активувати їх, якщо вони не працюють?

Що стосується установки плагінів інших форматів (VST, AAX, DX і т. д.), тут теж не все так просто. У нас найчастіше застосовуються всі ті ж генератори, які або створюють самі ключі, які потрібно вводити в спеціальні поля неактивованих інструментів і ефектів, які генерують окремі файли ліцензій, посилання на які і потрібно вибирати при розблокуванні плагінів.
Встановлювати ж самі інструменти і ефекти в обрані програмами папки за замовчуванням доцільно не завжди.
Як активувати FL Studio 12 інші версії програми або додаткові плагіни?
Можна вказати і власні каталоги, однак, використовуючи керування плагінами прямо в секвенсорі, такі директорії потрібно додавати в список, де додаток буде шукати інструменти і ефекти, самостійно. Але найбільша кількість проблем зазвичай пов'язане з непрацездатністю бібліотек популярного семплера Kontakt. Навіть після його первинної активації деякі бібліотеки все одно виявляються заблокованими.
Як активувати FL Studio 12 інші версії програми або додаткові плагіни?
В цьому випадку проводити розблокування самих бібліотек не потрібно, а достатньо скористатися повторною активацією самого семплера. До речі, в інтернеті можна знайти навіть генератори, що дозволяють активувати абсолютно всі відомі плагіни від компанії Native Instruments в автоматичному режимі. Говорячи про те, як активувати FL Studio 12 і додаткові синтезаторні модулі або ефекти, які можуть працювати через хост програми, не варто забувати, що багато VST-інструменти спочатку можна завантажити у вигляді крэкнутых версій, а користувачеві після їх установки достатньо буде замінити вихідні файли форматів EXE (для версії Standalone) і DLL (для VST-формату) на відповідні зламані компоненти.

Популярі новини
Загрузка...