Як користуватися "Тім Спік 3"? Рекомендації

232 0 Новини високих технологій

Як користуватися "Тім Спік 3"? Які у нього є особливості? Коли цей додаток знадобиться? На ці та інші хвилюючі питання ви знайдете відповіді в нашій статті. Додаток "Тім Спік 3" дозволяє людям спілкуватися між собою великими компаніями. Принцип роботи такий же, що і у рації. Люди, що перебувають на одній хвилі, в даній ситуації на одному сервері, можуть спілкуватися між собою без яких-небудь шумів і перешкод. У "Скайпі" теж є подібного роду функція, коли в бесіді через месенджер можуть вести спілкування більше двох осіб. Однак "Скайп" є багатофункціональним месенджером, тому при аудиторному спілкуванні (більше 2 осіб) можуть виникати сторонні шуми. "Тім Спік 3" спеціально створена для того, щоб вести багатоканальне спілкування. Широко використовується серед геймерів.

Використання

Як користуватися "Тім Спік 3"? Рекомендації
Як користуватися "Тім Спік 3"? Для того щоб почати працювати в програмі, необхідно для початку завантажити її установочник з офіційного сайту і зробити установку без змін, на кожному кроці натиснути "Далі" і в кінці "Готово". Після завершення процедури зробити перезавантаження вашого комп'ютера і запустити "Тім Спік 3". Тепер можна користуватися програмою. Як пользоватьсяь "Тім Спік 3" російською? Як тільки ви зайшли в дану програму, необхідно або створити сервер, де будуть знаходитися ваші друзі, з якими планується спілкування по Мережі за допомогою даної програми, або додатися у вже наявний сервер.


Тепер можна користуватися "Тім Спік 3" за призначенням.

Позначення

Як користуватися "Тім Спік 3"? Рекомендації
Для цього досить знати декілька простих позначень. У кожного з ваших контактних імен учасників сервера можуть бути кілька піктограм. Перший - гурток синього кольору. Означає, що учасник сервера в мережі і активний. Другий значок - темно-синій кружок. Він означає, цього учасника у даний момент немає на сервері. Також в "Тім Спік 3" можна виставити статус. Наприклад, "без гарнітури", "без мікрофона", "відійшов ненадовго" і т. п.

Як користуватися "Тім Спік 3" для WOT?

В даний час величезна кількість людей грають в WOT (World Of Tanks). Ця онлайн-гра є командною. Тобто ви ділитеся на своєрідні танкові клани і воюєте з іншими командами.

Так як "Тім Спік 3" створена для аудиторної зв'язку багатьох людей одночасно, вона широко використовується серед гравців різних командних онлайн-іграх, у тому числі і для ведення боїв в WOT. Для WOT "Тім Спік 3" використовується наступним чином:
 • Набрати команду для гри в WOT.
 • Запустити "Тім Спік 3".
 • Створити сервер для вашої команди.
 • Запросити або прийняти заявки учасників вашої команди для створеного сервера.
 • Перевірити зв'язок між учасниками команди.
 • У випадку, коли зв'язок працює нормально, можна запускати гру WOT, не закриваючи і "Тім Спік 3".
 • Тепер ви можете грати в WOT, використовуючи дану програму. Крім World Of Tanks, "Тім Спік 3" можна використовувати в інших командних онлайн або мережевих іграх аналогічним чином.
  Як користуватися "Тім Спік 3"? Рекомендації

  Особливості використання

  Як користуватися "Тім Спік 3"? Які є особливості? Для того щоб використовувати програму, необхідно обов'язкове інтернет-з'єднання і наявність стіна з мікрофоном. Бажано б у момент з'єднання знаходиться в тихому приміщенні, щоб нічого не заважало слухати і вести спілкування зі своїми друзями.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що таке "Тім Спік 3", як їм правильно користуватися. Цей месенджер був спеціально створений для гравців. Крім цього, найбільш часто це додаток використовується серед програмістів, розміщених у різних куточках своєї країни і працюють над одним загальним проектом.

  Популярі новини
  Загрузка...