Як подивитися, скільки повідомлень в діалозі "ВК"? Робочі способи підрахунку

118 0 Новини високих технологій

От буває стане цікаво: «А скільки повідомлень я настрочив в чаті зі своїм другом? Скільки там тисяча, дві, три?» І виникає питання про те, як подивитися, скільки повідомлень в діалозі "ВК"? Так, хтось покрутить біля скроні, мовляв, навіщо ці зайві цифри? Проте цікавить це питання користувачів соціальної мережі дуже часто.

Як подивитися, скільки повідомлень в діалозі "ВК"? Робочі способи підрахунку

Як дізнатися, скільки повідомлень в діалозі «ВКонтакте»?

Ми готові розкрити секрети і навчити вас рахувати, скільки повідомлень ви надсилали один одному з вашим знайомим. Ви напевно думали порахувати повідомлення вручну? Не варіант, їх занадто багато, особливо якщо діалог ведеться кілька років. Тому, якщо ви хочете порахувати свої меседжі одному, вам точно знадобляться наші способи.


Як подивитися, скільки повідомлень в діалозі "ВК"? Робочі способи підрахунку

Через мобільну версію

Сьогодні, напевно, мало хто згадає про існування мобільної версії соціальної мережі, адже зараз популярні спеціально розроблені програми, проте вона до цих пір діє. З її допомогою і з невеликими математичними обчисленнями ми зможемо з'ясувати, скільки ви надіслали СМС одному. Варто відзначити, що це безпечний спосіб, що дозволяє розібратися з тим, як подивитися, скільки повідомлень в діалозі "ВК". Щоб перейти до мобільної версії сайту, ви можете натиснути на посилання m.vk.com і авторизуватися або перейти до нього вручну. Відкрийте сайт і вгорі сторінки в адресному рядку введіть перед vk – m. Після цього вас перекине на спрощену сторінку сайту, у браузерную версію для мобільних телефонів. Після цього перейдіть у вкладку з повідомленнями. Кнопка для переходу знаходиться у верхньому правому куті сторінки. Потім, відкрийте діалог з одним.


Внизу ви можете бачити кількість сторінок вашого діалогу. Кожна сторінка — це 20 повідомлень. Натиснувши на стрілочку, ви можете перейти на самому початку вашого діалогу. Ми на вірному шляху. Візьміть передостаннє число сторінок і помножте на 20. На останній сторінці підрахуйте кількість повідомлень. Додайте його, і ви отримаєте точну кількість повідомлень, що знаходяться в діалозі. Ось така проста формула– це найбільш безпечний спосіб подивитися, скільки повідомлень в діалозі "ВК".
Як подивитися, скільки повідомлень в діалозі "ВК"? Робочі способи підрахунку

"Внуттер"

Ми не даремно говоримо про безпеку. Якщо в діалозі є щось дуже особисте, то краще скористатися першим варіантом. Однак обійти стороною цей спосіб ми не можемо, адже вам цікаво дізнатися, скільки повідомлень з людиною в діалозі "ВК"? Сервіс «Внуттер» здатний підвести загальну статистику, вказати не тільки кількість повідомлень, але і дату першого і останнього. Щоб дізнатися з допомогою цього додатка кількість повідомлень, перейдіть на сайт або завантажити «Внуттер» на телефон. Після цього необхідно ввести свій логін і пароль. Натисніть на кнопку "Обробка", щоб отримати статистику ваших діалогів. Сервіс працює дуже швидко і майже без промахів, однак є недолік в цьому способі: плануючи подивитися, скільки повідомлень в діалозі "ВК", при авторизації ми даємо доступ до нашої сторінці невідомій машині або людям. Тому, вгамувавши свою цікавість, краще відразу ж змінити пароль в налаштуваннях вашої сторінки «Вконтакте».
Як подивитися, скільки повідомлень в діалозі "ВК"? Робочі способи підрахунку
Ось так просто можна подивитися, скільки повідомлень ви з товаришем відправили один одному.

Популярі новини
Загрузка...