Платформа Money Comes: відгуки

155 0 Новини високих технологій

Платформа Money Comes орієнтована на купівлю-продаж інтернет-трафіку. Подібні сайти широко поширені в інтернеті, тому багато хто користувачі дають їм однозначне визначення - "лохотрон". Творці стверджують, що на цій платформі можна заробити реальні гроші. Реальні відгуки про Money Comes дозволять сформувати об'єктивну думку про даному проекті.

Опис

За задумом авторів проекту, платформа повинна об'єднувати користувачів, які готові продати свій трафік. У свою чергу, власники сайту набувають трафік і переводять на рахунок певну суму грошових коштів. Розробник платформи обіцяє, що користувачі продають інтернет-трафік сайтів, які потребують даної послуги. Про тзывы про платформі Money Comes стверджують, що завдання проекту полягає в виманюванні найбільшої кількості грошових коштів у відвідувачів сайту.


Специфіка обману

Система самостійно вибирає потенційних покупців, тому для того, щоб заробити гроші, досить натиснути пару кнопок і подивитися на анімацію. Після здійснення нехитрих дій користувач може заробити близько 37459 рублів. Для того щоб вивести отримані гроші, необхідно сплатити комісію у розмірі 02 % від загальної суми заробітку. Однак оплатити дану комісію можна тільки реальними грошима.
Платформа Money Comes: відгуки
Надалі від користувачів знадобиться оплата за додаткові послуги платформи. Money Comes відгуки отримує виключно негативні, оскільки користувачі позбулися власних коштів і при цьому нічого не заробили.

Що пропонує сервіс?

Платформа пропонує користувачам заробити достатньо велику суму грошей буквально за пару хвилин. Платформа виступає в якості посередника між продавцями інтернет-трафіку і покупцями, які є власниками сайтів. Творці стверджують, що сервіс дозволяє учасникам отримати прибуток, а сайтам підвищити позиції в пошуковій системі. Учаснику достатньо натиснути на кнопку і оцінити свій інтернет-трафік. Потім з'являється інформація про те, що в даному трафік потребують мільйони сайтів. Автори проекту готові заплатити 37000 рублів учасникам проекту за продаж свого трафіку. Потім учасникам потрібно натиснути на другу кнопку, яка запускає процес продажів.


Платформа Money Comes: відгуки
Буквально через кілька секунд користувач бачить свій фіктивний заробіток. Багато наївні люди, не замислюючись, вирішують заробити за допомогою такої простої схеми. Навіть після того, як платформа вимагає заплатити комісію в розмірі 75 рублів, люди думають, що це цілком справедлива вимога. Однак ніхто не замислюється про те, чому оплату не можна утримати з отриманих грошей. Це пов'язано з тим, що реального заробітку, як і самої роботи, просто немає. Слід враховувати, що комісія є тільки початком, оскільки схема розлучення побудована на послідовному виманюванні грошових коштів з кишень користувачів.

Схема обману

Money Comes - шахрайська схема, яка дозволяє заробляти творцям за рахунок наївних користувачів. Шахраї досить часто змінюють адреси, імена, однак схема обману не змінюється. Користувачеві приходить лист, який містить радісну новину про отримання грошових коштів.
Платформа Money Comes: відгуки
Для того щоб їх отримати, достатньо перейти по вказаному посиланню. Людина потрапляє на сторінку шахрайського проекту, на якому реальні тільки картинки. На сайті представлені позитивні відгуки, написані самим шахраєм.

Відгуки про сайт

Багато знають приказку, що свідчить, що безкоштовний сир є тільки у мишоловці. Проте не всі люди керуються їй при появі можливості заробити швидкі гроші. Багато користувачів ведуться на подібні схеми розлучення в силу різних причин. Для того, щоб сформувати об'єктивну думку про платформі, досить ознайомитися з відгуками учасників даного проекту. Багато розповідають про те, що цей лохотрон створений виключно для заробітку творців сайту Money Comes. Відгуки повідомляють, що проект є натуральним шахрайством, оскільки шахраї вимагають грошові кошти з учасників проекту під різними приводами. Розробники платформи є економічними злочинцями, які прикриваються під продажем інтернет-трафіку. Деякі відгуки про Money Comes містять інформацію про те, що грошові кошти можна повернути, якщо оплата була проведена з банківської карти. У цьому випадку необхідно відвідати найближче відділення банку і написати заяву про скасування транзакції у зв'язку з виявленням шахрайства.
Платформа Money Comes: відгуки
Активні користувачі, які вирішили відновити справедливість, встигли написати заяву в поліцію на шахрайський сайт Money Comes. Проте відсутня повна впевненість у тому, що подібні проекти не будуть з'являтися знову і знову. Тому користувачам потрібно зберігати спокій і розсудливість. Відгуки про Money Comes відзначають, що даний проект десятки разів змінював своє назвою, тим самим залучаючи нових учасників. Такий хід дозволяє ввести в оману людей і заробити гроші на їх довірі.

Короткий висновок

Шахрайство процвітало у всі часи за рахунок довірливих людей. Багато хто не хочуть заробляти гроші великими труднощами, тому шукають способи легкого заробітку. Шахраї створюють ідеальні умови для таких людей. Відгуки про Money Comes platform суцільно негативні, оскільки проект являє собою справжній лохотрон. Коментарі користувачів застерігають людей від участі в шахрайській схемі з выманиваю грошових коштів.
Платформа Money Comes: відгуки
Money Comes являє собою примітивний лохотрон, орієнтований на довірливих користувачів. Не варто вірити в казки про те, що за пару хвилин в інтернеті можна заробити 40000 рублів. Реальні гроші можна заробити тільки чесною працею і власними зусиллями. Всі обіцянки по заробітку легких грошей є обманом, тому користувачам інтернету необхідно бути вкрай обережними. Цифри заробітку аферистів стрімко зростають з кожним днем. Необхідно включати здоровий глузд перед тим, як стати учасником шахрайської схеми з вимагання грошей. Користувачам інтернету необхідно пам'ятати про те, що гроші не беруться з повітря. Однак існує безліч реальних способів, які дозволяють заробити в інтернеті пристойні гроші чесною працею.

Популярі новини
Загрузка...