"Безвихідь Гобліна" – одіозний або корисний ресурс?

105 0 Новини високих технологій

Розвиток російськомовного сегменту інтернету в кінці XX століття дало чимало цікавих персонажів. Одним з них став Дмитро «Гоблін» Пучков. Ця людина – незвичайне явище для ігрової індустрії, а також автор досить точних перекладів і незабутніх адаптацій іноземної продукції для вітчизняного ринку. Його вотчиною став «Безвихідь Гобліна» – це персональний сайт, створений за мотивами однойменного форуму. Що ж доступно відвідувачам колоритного ресурсу?

"Безвихідь Гобліна" – одіозний або корисний ресурс?

Приватний блог

Пучков абсолютно не приховує скептичного ставлення до думки гостей. Він спочатку позиціонує «Безвихідь Гобліна» як майданчик для одного оратора, а думка сторонніх людей йде лише фоном. Із-за напливу недоброзичливців форум пішов у закриту частину ресурсу. Там і донині точаться палкі дискусії, недоступні випадково забрели інтернет-серферам. Однак і у відкритому доступі залишаються вельми цікаві розділи:


 • нотатки – особисті записи Дмитра Юрійовича, посилання на книги з більш детальними роздумами;
 • картинки – з замальовками з подорожей і фотографії кумедних епізодів;
 • переклади – з вказівкою на самий правильний вітчизняний переклад ігор і серіалів.
 • Відеоконтент займає особливе місце на «Безвиході Гобліна». Огляди у форматі роликів для платформи YouTube і спеціальні проекти допомагають глядачам поринути у світ сучасного мистецтва. Чим вкладки захоплюючі? Самі по собі проекти дозволяють ознайомитися з початковими і вже знятими додатковими кліпами, а також спонсорувати те чи інше починання Гобліна. Наприклад, можна прискорити вихід чергового перекладу класичних фільмів в гумористичному ключі.


  "Безвихідь Гобліна" – одіозний або корисний ресурс?

  Джерело знань

  «Безвихідь Гобліна» – багатофункціональна бібліотека, де можна долучитися до віянь ігровий і кіноіндустрії, прослухати повноцінні лекції з точних, природничих та гуманітарних наук. Найчастіше оновлюються чотири підрозділи:
 • «Синій Філ» – все про кіно;
 • «Опергеймер» – для завзятих ігроманов;
 • Goblin News – яскраві інформаційні приводи;
 • «Разведопрос» – бесіди з фахівцями.
 • Бажаєте дізнатися, що варто подивитися в кінотеатрі, або хочете познайомитися з докладним розбором модного блокбастера? Тоді загляньте в гості до «Синього Філу». Критична оцінка і неординарний погляд допоможуть визначитися з вибором фільму для сімейного перегляду. Віддаєте перевагу провести час з джойстиком у руках? Кращий порадник на «Безвиході Гобліна» – «Опергеймер». Тут вкажуть на достоїнства і недоліки гри, дадуть довідку як по серії цілком, так і по ключовим для студії-розробника подіями.
  "Безвихідь Гобліна" – одіозний або корисний ресурс?

  Індивідуальний підхід

  Найкраще концепцію сайту відображають добірки новин та дискусії з істориками, політологами на "Разведопросе". Мрієте поділитися думкою або вступити в запеклу суперечку з опонентами? Проходьте повз. Бажаєте дізнатися думку самого Дмитра Пучкова, цікавитеся думкою осіб, професіоналів у своїх галузях? Сміливо користуйтеся «Тупичком Гобліна», щоб поповнити запас знань з різних дисциплін. Це не відкрита майданчик, а авторський блог, і, якщо готові змиритися зі специфічним світоглядом власника, дізнаєтеся багато нового.

  Популярі новини
  Загрузка...