Gabestore: відгуки про магазин комп'ютерних ігор

327 0 Новини високих технологій

Більшість комп'ютерних ігор для країн СНД коштують дорого, а тому з'являються магазини з пропозицією більш низьких цін. Одним з таких з числа розрекламованих ресурсів є Gabestore. Відгуки про цьому сайті, адміністрації, їх роботі присутні в статті. Рекомендується ознайомитися перед рішенням купувати на ньому контент.

Позиція ресурсу

Відгуки про Gabestore варто розглядати після повного огляду сайту з усіма деталями. Адміністрація позиціонує себе на ресурсі і в рекламі як постачальники ігрових матеріалів на ринок зі значними знижками. Ніхто не вказує механізм закупівлі продукції, а відповідь при питанні навряд чи кому-небудь буде дано. Відразу варто відзначити, що ціни на багато проекти виставлені на сторінках значно нижче, ніж у офіційних дистриб'юторів. Це повинна підтверджувати репутацію магазину, але перший же погляд на оформлення викликає підозру. Дуже простий дизайн для великої компанії, яка займається постачанням будь-яких ігор на ринок, і це відразу зазначено у коментарях.


Gabestore: відгуки про магазин комп'ютерних ігор

Обман покупців

Реальними людьми у відгуках про Gabestore був показаний обман, яким користується адміністрація для своєї вигоди. При придбанні ігри за низькою ціною деякі користувачі зіткнулися з тим, що їм надіслали ключ зовсім від іншого проекту. Це вдалося виявити тільки після увімкнення його в офіційному цифровому магазині. Довести обман посереднику, який нібито виступає в якості судді, не вдасться. Для цього необхідно зняти весь процес на відео, що звичайний користувач буде робити тільки вже в очікуванні обману. Друга хвиля негативних відгуків про Gabestore від покупців пов'язана з цінами. Адміністрація вказує вартість, але замовчує про збільшення ставки ПДВ до цієї суми. У підсумку на сторінці цифра була одна, а з рахунку знімається інша. Такі прийоми збагачення за рахунок людей нікому не сподобаються. Скаржитися в підтримку по коментарям людей також марно. Вони не дадуть відповідь або ж будуть все спростовувати.


Gabestore: відгуки про магазин комп'ютерних ігор

Суцільний негатив

Здавалося б, відгуки про Gabestore.ru повинні зупиняти людей від роботи з цим ресурсом, але кількість громадян, що попалися на гачок власників магазину, велике. Одним з найбільш завуальованих прийомів є покупка ігор наосліп. Користувач платить сто рублів і по опису має шанс отримати круті ААА-проекти за такою низькою ціною. У цьому ж списку є й непотрібні нікому інді-розробки, які навіть у офіційних дистриб'юторів стоять набагато нижче. Користувачі майже одноголосно відзначають, що з цієї лотереї випадають тільки такі дешеві гри. Більше того, були випадки, коли придбання наосліп призводило до отримання вже використаного ключа на якусь гру. Гроші за подібні провали ніхто не повертає. Придбання ВІП-статусу за 300 рублів дає можливість отримати «Прототип 2». Тільки от у інших перевірених магазинів його можна взяти за 95 з безпекою і без обману. Така політика свідчить про те, що сайт створений виключно для збагачення адміністрації.
Gabestore: відгуки про магазин комп'ютерних ігор

Позитив або ж знову брехня?

Є про сайт http.gabestore.ru відгуки та позитивні. Люди кажуть про купівлю ігор регулярно і за більш низькою ціною. На сайті самого магазину люди твердять, що безпосередньо проекти можна купувати, а в лотереї нікому нічого не випадає. На окремих ресурсах, де публікують коментарі, хвалебних промов набагато менше. З цього можна зробити два висновки. Перший полягає в тому, що адміністрація просто не стежить за сайтом, тому трапляються казуси з ключами. Гроші не повертаються з жадібності і через неможливість покарати даний магазин. Або ж самі власники ресурсу систематично обманюють деяких користувачів на покупки, сподіваючись, що гнівні промови загубляться на загальному тлі. Ситуації траплялися у різних людей, а це вже привід мислити над тим, чи не куплені позитивні відгуки про цей ресурс. Ясно тільки те, що обман трапляється не у всіх, але одне його наявність змушує задуматися про співпрацю. З таких коментарів незрозуміло, чи можна хоч іноді тут купувати, або ж це черговий обман.
Gabestore: відгуки про магазин комп'ютерних ігор

Підсумок – не варто ризикувати

Відгук про Gabestore.com у загальній кількості дають зрозуміти, що з подібними магазинами зв'язуватися не варто. Тут існує ризик втратити свої гроші замість бажаної економії на придбанні гарної гри. Адміністрація створила ідеальну схему, де вони час від часу обманюють людей. Людині може повезти з придбанням, а може і зовсім попастися вже активоване ключ. Гроші ні у посередника, ні в самій адміністрації повернути не вдасться. Коментарі на більшості сторінок зі спамом реклами, що вже наводить на думку про ставлення власників до їх ресурсу. Ціни продовжують вказуватися без ПДВ, а на деякі ігри навіть ставляться вище, ніж у офіційних дистриб'юторів. Придбання лотерей є кращим способом обману, адже там випадають дешеві інді-підробки доповнення без самого проекту або зовсім внутрішньоігрові речі. При цьому про таку ймовірність ніхто не повідомляє, користувач повинен перевіряти на собі. Саме тому рекомендується не ризикувати людям, які бажають залишитися при своїх засобах.

Популярі новини
Загрузка...