Що таке "Фотострана", відгуки

292 0 Новини високих технологій

Життя в сучасному світі вже немислима без інтернету і без спілкування в ньому. Можна з упевненістю сказати, що кожен житель планети, який має доступ до глобальної павутини, хоча б один раз відвідував ту чи іншу соціальну мережу. В даній статті розповідається про одну з таких. Розглянемо, що таке "Фотострана".

Загальне поняття

Що таке "Фотострана", відгуки
Що таке "Фотострана"? Це унікальна соціальна мережа, яка з'явилася на просторах інтернету в 2008 році. Через 3 роки кількість анкет в ній становило близько 10 млн. У даний час число зареєстрованих на ній користувачів перевищила позначку 50 млн. В принципі, ці голі цифри ні про що не говорять, дійсно, зареєструвався і забув. Однак це не про "Фотострану": сюди люди приходять, і тут вони залишаються. За даними цього сайту, щодня його відвідують близько 1 мільйона чоловік. Серед них як "старі" користувачі, які спілкуються зі своїми друзями онлайн або грають у якусь цікаву браузерну гру (їх на "Фотостране" кілька десятків), так і знову прийшли юзери, які прагнуть відкрити для себе щось нове в барвистому оформленні сайту.


Також скажемо, що на сайті порівну чоловіків і жінок, 70 % з яких - це користувачі Росії, 16 % - України, 14 % - країн СНД (Білорусія і Казахстан в основному) та інших.

Основна ідея "Фотостраны", або чим можна на ній зайнятися?

Що таке "Фотострана", відгуки
Що таке "Фотострана", і чим вона відрізняється від таких мереж, як "ВКонтакте", "Фейсбук" або "Однокласники"? Уже виходячи з назви, можна здогадатися, що в першу чергу на "Фотостране" можна показати себе більшої частини світу (в дійсності, російськомовним користувачам). Мережа дозволяє завантажувати свої фотографії, які проходять модерацію, а потім стають доступними для перегляду користувачам. Кожна з завантажених фотографій може взяти участь у конкурсі "Міс року" або "Містер року", як найкрасивіша, що набрала максимальну кількість голосів.


Таким чином, якщо людина любить фотографуватися і хвалитися своєю зовнішністю, то "Фотострана" - це ідеальне місце. Наступна ідея соціально-розважальної мережі "Фотострана" полягає в наданні широких можливостей для онлайн-ігор. Абсолютно кожен користувач тут може вирощувати свого електронного улюбленця, грати в "Пляшечку", посилати віртуальні поцілунки. Є тут кілька логічних ігор і навіть РПГ. Зазначимо, що більшість користувачів, у яких з'являється вільна хвилинка, саме за цим і відвідують "Фотострану".
Що таке "Фотострана", відгуки
Нарешті, відповідаючи на питання, що таке "Фотострана", відзначимо таку її важливу особливість - це спілкування з широкими можливостями і налаштуваннями вибору співрозмовника. У наступному пункті статті розкриємо це детальніше.

Що являє собою спілкування на "Фотостране"?

В цьому питанні розглядається соціальна мережа має ряд особливостей порівняно зі своїми аналогами. Представимо їх у вигляді списку:
 • Початок спілкування з незнайомцем. Воно здійснюється простим клацанням по вкладці "Люди", яка автоматично відкриває поле "Знайомства". Тут перед користувачем відкривається зручний інтерфейс, що дозволяє бачити головне фото кожного можливого співбесідника. Всі вони розташовані у вигляді іконок, а не у вигляді списку, що є дуже зручним. Простий клацання на головне фото користувача, і вас перекидає на його сторінку, де можна прочитати інформацію про нього (якщо він її вказав, природно). Для початку спілкування достатньо натиснути кнопку "Написати повідомлення" і все, можна спілкуватися. Іншими словами, простота і наочність інтерфейсу - це величезний плюс "Фотостраны".
 • Фільтр пошуку. Як вище було згадано, користувачів тут мільйони, щоб обрати тих, хто дійсно вам може підійти в спілкуванні, розробники придумали дуже зручний інструмент пошуку або так званий фільтр. Він дозволяє встановити потрібні параметри росту, ваги, статі, міста проживання, ставлення до куріння, вікові межі, знак зодіаку і деякі інші. Одним словом, пошук продуманий дуже добре, і в ньому не складе труднощів розібратися за кілька хвилин навіть людині, який раніше не був знайомий з соціальними мережами.
 • Інші особливості. Якщо юзер не бажає, щоб йому писали, то він може встановити відповідні приватні налаштування у себе на сторінці. В останньому випадку писати йому не зможуть, однак знаки уваги у вигляді різних подарунків він все ж буде отримувати. Ще однією особливістю є можливість додавати у чорний список небажаних користувачів, тобто буквально блокувати їх з можливістю вказівки причини блокування.
 • Як потрапити на "Фотострану"?

  Що таке "Фотострана", відгуки
  Відзначимо відразу, до сайтів знайомств без реєстрації "Фотострана" не відноситься. Щоб більш-менш повноцінно користуватися її функціоналом, все ж доведеться залишити деякі свої дані.
  Існує два способи потрапити на цей ресурс:
 • Через інші соціальні мережі, наприклад, скористатися можливостями знайомств "Майл.ру". "Фотострана" через "mail" доступна так само, як "ВКонтакте" або "Facebook". В цьому випадку не доведеться вводити новий логін і пароль, оскільки створена анкета буде цілком прив'язана до електронної пошти.
 • Безпосередньо знайти в пошуковику посилання на сайт цієї соціальної мережі і зареєструватися. Пароль і логін "Фотостраны" в цьому випадку користувачеві доведеться придумати.
 • Що потрібно для реєстрації в соцмережі?

  Що таке "Фотострана", відгуки
  Реєстрація для доступу до цього ресурсу досить проста. Крім логіна і пароля (вхід без пароля на "Фотострану" неможливий в перший раз, потім, коли реєстрація пройдена, браузер має можливість запам'ятати пароль, щоб не вводити його кожного разу при наступному вході на сайт), юзеру необхідно мати в електронному варіанті яку-небудь свою фотографію. Без фото ряд можливостей сайту буде недоступний.
  Більше того, кожне завантажене фото проходить перевірку (модерацію), і якщо це буде фото тварини, космосу, природи і т. д., то воно буде відхилено як головного зображення юзера.

  "Фотомани" - гроші "Фотостраны"

  Що таке "Фотострана", відгуки
  Варто сказати пару слів і про фінансову сторону соціально-розважальної мережі "Фотострана". "Фотомани" або ФМ використовуються всередині цього продукту для реалізації ряду функцій: просування в грі на новий рівень, відправлення подарунків користувачам і деякі інші. ФМ можна отримати двома способами:
 • у результаті досягнень в іграх, фотоконкурсах, підсумки голосування та інше;
 • за допомогою покупки на реальні рублі (це робити не рекомендується, оскільки існує низку "пасток", про яких говорять користувачі, вони будуть згадані нижче).
 • Важливо знати, що, хоча ФМ на "Фотостране" передбачено, багато послуги (завантаження фото, спілкування, участь у конкурсах) є абсолютно безкоштовними.

  Дві версії "Фотостраны": комп'ютерна та мобільна

  "Фотострана" - це мережа, доступ до якої здійснюється через абсолютно будь-який браузер, встановлений на комп'ютері (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera тощо). Спочатку сайт розроблявся саме для ПК. Що стосується мобільної версії "Фотостраны", "Андроїд" її підтримує. Просування проекту в бік його популяризації зумовило поступове його переорієнтування на мобільні пристрої. Можливість завантажити програму "Фотостраны" для "Андроїда" зараз існує, причому зробити це можна абсолютно безкоштовно. Деякі функції в ньому все ж урізані, проте існує одна важлива перевага: більш широкий ліміт на кількість користувачів, яким можна писати за одиницю часу. Так, якщо в браузерном варіанті можна написати менш ніж 10 користувачам, то, щоб написати 11-му, доведеться або чекати добрий десяток годин, або платити ФМ. У разі ж мобільного варіанту можна писати одночасно більш, ніж 10 користувачам, і відповідне обмеження знімається протягом 1-го години.
  Деяку інформацію про цю соцмережі можна дізнатися з наступного відео.
  Що таке "Фотострана", відгуки

  Як видалити "Фотострану"?

  Цілком закономірне питання. Дійсно, всі люди різні, у всіх різні вподобання, тому необхідно висвітлити питання, як видалити "Фотострану" назавжди. Зробити це простіше простого. Досить перейти в розділ "Налаштування" на своїй особистій сторінці в мережі, потім прокрутити коліщатко "мишки" до кінця. Внизу сторінки можна побачити дві можливості: - повне видалення профілю або приховування анкети. В принципі, одне від іншого відрізняється тільки тим, що при приховуванні можна потім швидко відновити всі свої дані. Обговорюючи питання, як видалити "Фотострану" назавжди, зауважимо, що при повному видаленні необхідно вказати причину свого рішення. Саме ж видалення відбувається не відразу, а протягом деякого часу (до місяця).

  Відгуки користувачів про соцмережі і загальний підсумок

  Що таке "Фотострана", відгуки
  Можна самостійно пошукати в інтернеті і знайти велику кількість відгуків про "Фотостране". Вони будуть різними: негативними і позитивними, одні хвалять кольоровість оформлення сайту і зручність пошуку в ньому, інші лають "Фотострану", ніби це шахраї, які за будь-які дії вимагають плату в ФМ. Загальний аналіз цієї інформації дозволив зробити наступні висновки:
 • Якщо людина шукає просте спілкування, знайомство з новими людьми, а також хоче помилуватися красивими (пристойними) фотографіями чоловіків і жінок, то "Фотострана" - це відмінний вибір.
 • Якщо користувач прийшов у соцмережа з метою відволіктися від мирської суєти і просто пограти в яку-небудь іграшку, то це буде також гарне рішення, але не варто на грі загострювати увагу та сприймати її як щось серйозне.
 • Якщо людина бажає знайти свою любов на "Фотостране", то вірогідність цього украй низька, оскільки для маленьких міст з населенням до 500 тис. кількість анкет тут все ж невелика, в порівнянні з тим же "ВКонтакте". Зазначимо, що на сайті багато людей, які "посковзнулися" в житті, мається на увазі розлучених.
 • Загальний висновок з питання, що таке "Фотострана", говорить на користь цього ресурсу, як безкоштовного засобу спілкування і розваги в інтернеті.

  Популярі новини
  Загрузка...